Skocz do zawartości

[2038] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kto oszukany tym razem? :P

z graczy nikt, bo wyniki powtórzone (ofc w oryginale ZDOMINOWAŁEM a w powtórce takie ot fartowne zwycięstwo)

 

ale PO MVP będzie z gwiazdką!

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Które to już Playoffs z rzędu, gdzie Westbrook nie dojeżdża jako lider i potencjalnie najlepszy gracz ligi? 

w oryginalnej simce rzucił 41 punktów! (i tam chyba tylko 4 przegrali C's ) :P 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Zaczyna tu pachnieć powtórką z Lebrona, który też regularnie zawodził w PO. 

LeBron to przede wszystkim rzadko się w tych PO pojawia xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

z graczy nikt, bo wyniki powtórzone (ofc w oryginale ZDOMINOWAŁEM a w powtórce takie ot fartowne zwycięstwo)

 

ale PO MVP będzie z gwiazdką!

w oryginalnej simce rzucił 41 punktów! (i tam chyba tylko 4 przegrali C's ) :P 

LeBron to przede wszystkim rzadko się w tych PO pojawia xD

Porażka to porażka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol Curry prawie zrobił b2b TD z przechwytami xD

 

szkoda że nie ma tutaj RPGowych motywów bo po takiej serii indwidualnej i tym co wyprawia jego 'support' to tam by leciał trade request jak nic xD

@kuba2419 pbp wrzuć!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

z graczy nik

 

5 minut temu, julekstep napisał:

LeBron to przede wszystkim rzadko się w tych PO pojawia xD

Ale był czas, że grali regularnie i co roku typowałeś ich jako faworyta do mistrzostwa, a kończyło się collapse. Do tego okresu nawiązuje :)

Ostatnie lata to LeBron nie jest już pewnie nawet TOP5 w lidze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

Co to za wałek w moim meczu, że Paul George bez kontuzji, nie mając żadnych problemów z faulami, zagrał tylko 10min? No bez jaj...

kuwa @kuba2419 miało być bez kontuzji! xD

'ulecz' George'a przed kolejną simką (albo raczej ja to zrobię bo jak jestem poza grą to pewnie będę już simował)

 

@Braveheart22 wałkiem się nie przejmuj -> faktycznie przy 1szej simce przegrałeś, ale potem się kliknęło za dużo i trzeba było 'odtwarzać' wyniki  (nie sugeruj się html-em - masz wszystkich zdrowych!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

kuwa @kuba2419 miało być bez kontuzji! xD

'ulecz' George'a przed kolejną simką (albo raczej ja to zrobię bo jak jestem poza grą to pewnie będę już simował)

 

@Braveheart22 wałkiem się nie przejmuj -> faktycznie przy 1szej simce przegrałeś, ale potem się kliknęło za dużo i trzeba było 'odtwarzać' wyniki  (nie sugeruj się html-em - masz wszystkich zdrowych!)

Boxscory i wyniki ulegną zmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

kuwa @kuba2419 miało być bez kontuzji! xD

'ulecz' George'a przed kolejną simką (albo raczej ja to zrobię bo jak jestem poza grą to pewnie będę już simował)

 

@Braveheart22 wałkiem się nie przejmuj -> faktycznie przy 1szej simce przegrałeś, ale potem się kliknęło za dużo i trzeba było 'odtwarzać' wyniki  (nie sugeruj się html-em - masz wszystkich zdrowych!)

Ale nie pokazywało rządnej kontuzji! Przecież bym powtórzył gdyby coś wpadło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roger napisał:

Przegrywam spotkanie 4 punktami, w którym nie będący żadną opcją w ofensywie Oden, grając przy okazji very fast/outside, oddaje największą ilość rzutów w drużynie, trafiając 3/20 🤦‍♂️

Spoko, Butler ma podobnie bardzo często, oddając po 20 rzutów i trafiając 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler ma 72/74/95 w splitach rzutowych, grasz balanced, więc nawet jak nie jest u Ciebie żadną opcją, to 100 razy bardziej wolałbym żeby to on oddawał najwięcej rzutów w drużynie niż Oden mający w rzutach 59/61/5, grając outside. Silnik gry wkurwia nie raz i to kolejny dowód.

Nie żebym liczył na upset w I rundzie, znam swoje miejsce w szeregu, ale mogło być ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

nie i nie

jedyna zmiana to 'wyzdrowienie' George'a na game5 (bo w oryginalnej smce nie było kontuzji)

zrobione, PG cudownie ozdrowiał 😁 a ta w ogóle to dziwne że mi nie wyskoczyło info o jego kontuzji, ja simujesz dany mecz to może takie info nie wyskakiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Co to za wałek w moim meczu, że Paul George bez kontuzji, nie mając żadnych problemów z faulami, zagrał tylko 10min? No bez jaj...

Nic się Brave nie przejmuj.. w pierwszej opcji przegrałeś chyba 107-95 czy jakoś tak. Straciłeś co najwyżej ładniejsze statsy Georgea, ale i tak tam szału nie było.

Hughes 37pkt. (w pierwszej wersji 30pkt.) - pokazał co sądzi o tegorocznych głosach do HOF 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 17:56, julekstep napisał:

3 - Houston Rockets -> Standardowo jest duuużo głębi, ale brakuje superstara na poziomie dwóch pierwszych ekip (Harden/Curry). Mimo wszystko na słabiutkim zachodzie wydaje się że tylko Nuggets mogą się im postawić a potem w finale może przy odpowiednim ustawieniu planet wszystko może się zdarzyć (finały 2033 PAMIĘTAMY)

Jimmy Butler w 4 pierwszych meczach jako pierwsza opcja że średnią 33,5pkt i w statach jest na trzecim miejscu tuż za Currym który jest jedną noga poza PO i KB robiącym lasy dance 😁 Butler udowadnia że Rockets mają jednak superstara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.