Skocz do zawartości

[2038] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

slepnac-dario.gif

Z ciekawości. W życiu kierujesz się podobnymi dewizami? 

Ale że nie potępiam tanku? Jest to jedna z metod budowania zespołu i porównywanie jej do oszustwa jest po prostu śmieszne.

To jest sport w którym tak naprawdę liczą się wyniki i tak jak pisałem wyżej porównywanie tanku do oszustwa jest słabe. Zresztą same wybranie kogoś z pierwszym pickiem to jeszcze nie gwarancja sukcesów. Pokazuje to np. Durant, LBJ, Howard.

Do tego myślę że lekiem na typowe tankowanie po gwiazdy było by przejście na newgeny👍 które są robione po pierwsze na słabszym poziomie a po drugie bardziej patrzyło by się na rozkład skilli a nie nazwiska(w pierwszej kolejności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kuba2419 napisał:

Ale że nie potępiam tanku? Jest to jedna z metod budowania zespołu i porównywanie jej do oszustwa jest po prostu śmieszne.

To jest sport w którym tak naprawdę liczą się wyniki i tak jak pisałem wyżej porównywanie tanku do oszustwa jest słabe. Zresztą same wybranie kogoś z pierwszym pickiem to jeszcze nie gwarancja sukcesów. Pokazuje to np. Durant, LBJ, Howard.

Bzdura.

A czym jest wybieranie znanych graczy do tego znając ich skille jak nie oszustwem? W rl masz busty pokroju - Olowokandi. Bennetta, czy Odena zniszczonego przez kontuzje.. w simce najwyżej gracz skończy jak Durant.. Jakie są szanse, że gracz z top3 nie będzie przynajmniej All Starem? Minimalne. 

Durant All starem może nie jest, ale jest bardzo dobry - a jego gra w Jazz pokazuje, że to może Ice miał problem z odpowiednim obudowaniem go. A LeBron i Howard to przecież wina Koladera że mają spaprana karierę, a nie graczy.. 

14 minut temu, kuba2419 napisał:

Do tego myślę że lekiem na typowe tankowanie po gwiazdy było by przejście na newgeny👍 które są robione po pierwsze na słabszym poziomie a po drugie bardziej patrzyło by się na rozkład skilli a nie nazwiska(w pierwszej kolejności)

No i te newgeny coraz rozsądniej wyglądają niestety.. 

3 minuty temu, eMeS napisał:

jego staty zostały dodane do oubre jr :P

Niszczysz w zarodku dobrze zapowiadającą się karierę  Kawhi stoppera.. :( 

Z tym Oubre rozegraj to tak, żeby jego talent za szybko nie explodował, bo się nie wypłacę komuś w pickach :P 

.. ale ciiiii.. żeby nie wiedzieli.. 🤫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Ksiądz Julian kłamie z ambony! 

W podręcznikach do simbasketu, Nuggets będą opisywani jako modelowa przebudowa przez drfat. 

pan to jestes podwójny oszukaniec, niedosc ze na swoim picku to jeszcze kolegi z konferencji, a tfu skandal, wszystkie tytuly nugs ze * 😄😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

A czym jest wybieranie znanych graczy do tego znając ich skille jak nie oszustwem?

Graniem wedle zasad. 

Równie dobrze oszustwem można nazwać wyczyszczenie budżetu i podkupowanie zaowndikow z innych drużyn. 

Co z tego, czy gracz nazywa się Michael Jordan czy Jaś Kapela jesli skile będzie miał takie same, a tak czy siak będą one przed draftem dla wszystkich znane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzemo napisał:

Równie dobrze oszustwem można nazwać wyczyszczenie budżetu i podkupowanie zaowndikow z innych drużyn.  

ja tak DeRozana straciłem - choć w sumie chyba dobrze na tym wyszedłem :P 

10 minut temu, Krzemo napisał:

Co z tego, czy gracz nazywa się Michael Jordan czy Jaś Kapela jesli skile będzie miał takie same, a tak czy siak będą one przed draftem dla wszystkich znane. 

Dlatego warto by rozważyć tych graczy z rl z początków NBA - chociaż byśmy sobie przyswoili nazwiska graczy o których niewiele wiemy i  pojawiłyby się inne legendy pokroju Dallas Comegys. 

Pytałem tez nie dawno - i chyba byłoby to trudne, żeby zrobić 2 camy dla rookiech przed sezonem lub/i dać im taki sam potencjał. 

10 minut temu, Krzemo napisał:

Graniem wedle zasad. 

cywilizacja bizantyjska :) Działa to na mnie jak płachta na byka - stawianie kruczków nad zdrowym rozsądkiem, ale takie czasy .. więc nie będę drążył. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

cywilizacja bizantyjska :) Działa to na mnie jak płachta na byka - stawianie kruczków nad zdrowym rozsądkiem, ale takie czasy .. więc nie będę drążył. :)

Draft to żadne kruczki. Gramy w to pewnie z 15 lat. Zawsze ktoś te top picki zbiera. Ja miałem toeche szczęścia, że wpadł mi 3ci z rzędu. Ale co nazbierałem pickow w różnych trejdach to moje 😎

Może z twoich też mi jakiś top picki wyjdzie. Wtedy też nazwiesz mnie oszustem? 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Wymiany są też graniem wg zasad, a piszesz jakieś majaki o spółdzielniach i krzywo patrzysz na wymiany Spurs.

Czasami to trash talk, czasami nie rozumiem tych ruchów. Nie nazywam jednak tego oszustwem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Draft to żadne kruczki. Gramy w to pewnie z 15 lat. Zawsze ktoś te top picki zbiera. Ja miałem toeche szczęścia, że wpadł mi 3ci z rzędu. Ale co nazbierałem pickow w różnych trejdach to moje 😎

Może z twoich też mi jakiś top picki wyjdzie. Wtedy też nazwiesz mnie oszustem? 

Trochę się Krzemo chyba nie rozumiemy..

Tank po czołowy pick to jedno, a później praktycznie gwarancja wybrania w top3 gwiazdy to drugie. Chodzi mi o to, żeby zrobić coś co pozwoli na większą losowość przy tych graczach, by również w top3 zdarzały się takie Bennety, Olowokandi, czy Odeny, a z 15 można było wyciągnąć Antetokounmpo, czy z 30 Jimmiego Butlera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, Alonzo napisał:

Cywilizacja bizantyjska :) Działa to na mnie jak płachta na byka - stawianie kruczków nad zdrowym rozsądkiem, ale takie czasy .. więc nie będę drążył. :) 

Jaka cywilizacja bizantyjska? Przecież to zwykle podejście z początku lat 90, że pierwszy milion trzeba ukraść. 

30 lat minęło, a polska mentalność nie ruszyła nawet o jotę. Warty jest tylko ten co ma, choćby własną córkę na straganie sprzedał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Trochę się Krzemo chyba nie rozumiemy..

Tank po czołowy pick to jedno, a później praktycznie gwarancja wybrania w top3 gwiazdy to drugie. Chodzi mi o to, żeby zrobić coś co pozwoli na większą losowość przy tych graczach, by również w top3 zdarzały się takie Bennety, Olowokandi, czy Odeny, a z 15 można było wyciągnąć Antetokounmpo, czy z 30 Jimmiego Butlera. 

Dysukotwalismy to dawno temu. Draft musiałby robić i simować ktoś spoza ligi. A ukanwiwany byłby np tylko overall i literki na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Dysukotwalismy to dawno temu. Draft musiałby robić i simować ktoś spoza ligi. A ukanwiwany byłby np tylko overall i literki na stronce.

To jest do zrobienia. Swojego czasu Julek zbierał oferty FA z BeGM. Możnaby kogoś z BeGM, kto nie gra w simce o to poprosić lub z userów z forum ogolnego. Inna opcja to wymiennie ktos od nas, kto nie będzie miał picku w I rundzie w danym roku np - w jednym roku Ty, w innym eMeS, Julek, SlaKB, Cichy - zawsze ktoś by się znalazł. Trochę może kombinowania - ale przecież jesteśmy kreatywni! 💪

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Jaka cywilizacja bizantyjska? Przecież to zwykle podejście z początku lat 90, że pierwszy milion trzeba ukraść. 

30 lat minęło, a polska mentalność nie ruszyła nawet o jotę. Warty jest tylko ten co ma, choćby własną córkę na straganie sprzedał. 

Nie ma co drążyć tematu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

To jest do zrobienia. Swojego czasu Julek zbierał oferty FA z BeGM. Możnaby kogoś z BeGM, kto nie gra w simce o to poprosić lub z userów z forum ogolnego. Inna opcja to wymiennie ktos od nas, kto nie będzie miał picku w I rundzie w danym roku np - w jednym roku Ty, w innym eMeS, Julek, SlaKB, Cichy - zawsze ktoś by się znalazł. Trochę może kombinowania - ale przecież jesteśmy kreatywni! 💪

Nie ma co drążyć tematu ;) 

Co do draftow to przy tworzeniu bym się bardziej kierował raportami z uczelni czy wynikami z peirwsego roku plus potencjał robił na podstawie całości kariery. No. Taki bennet był by na starcie lepszym grajkiem ale z potencjałem 50 a Giannis mógł by być o wiele słabszy ale z potencjałem 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 155 (na pierwszym miejscu goscie)

(#3) Nuggets vs Timberwolves (#4) 
Bilans serii: 4 - 3 awans Nuggets!
Timberwolves 118 - Nuggets 120
play-by-play

(#4) Magic vs Cavaliers (#7) 
Bilans serii: 4 - 3 awans Magic!
Cavaliers 93 - Magic 94
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

@julekstep masz farta że ja nie robiłem simek w tej rundzie bo po moich 4 wynik by był 3-1 dla Cavs xD

e tam

w tej rundzie wygrało HCA :P 

 

no i nie dziwne w sumie że stare gruchoty laptopy promują takich błotniaków jak Cavs -> za moimi orłami to nie potrafią nadążyć nawet!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.