Skocz do zawartości

[2038] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

są nas dziesiątki myśle, szkoda ze to i tak ostatnia szansa by Zachod wygrał ktoś inny niż Nuggets bo za rok się zacznie dekada Nuggets

i tak bedzie to dominacja wywalczona w haniebny sposób, wszyscy będziemy pamiętać ☠️😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętajcie, zapamiętajcie. 

Po prostu metody, które przynieśliście BrGM,  różne cygańskie spółdzielnie, transferowe wałki i karuzele finansowe, okazały się nieskuteczne albo obróciły się przeciwko wam! 

Stara gwardia mocno się trzyma. 😎

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krzemo napisał:

Zapamiętajcie, zapamiętajcie. 

Po prostu metody, które przynieśliście BrGM,  różne cygańskie spółdzielnie, transferowe wałki i karuzele finansowe, okazały się nieskuteczne albo obróciły się przeciwko wam! 

Stara gwardia mocno się trzyma. 😎

Propaganda działająca w BeGM tu nie poprawia wyników sportowych ❤️ - bezdyskusyjny plus!

ja tam mam solidny i stabilny playoffowy team na jeszcze kilka sezonów. Ciekawi mnie jak w simce wygląda przebudowa bez tanku - bo Brook i Goran kiedyś się zestarzeją. FA? Naturalne wzmocnienia z draftu - gdzieś okolice picków 5-8 (na żadne szczęśliwe losowanie w loterii z dalszych miejsc nawet nie liczę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzemo napisał:

Zapamiętajcie, zapamiętajcie. 

Po prostu metody, które przynieśliście BrGM,  różne cygańskie spółdzielnie, transferowe wałki i karuzele finansowe, okazały się nieskuteczne albo obróciły się przeciwko wam! 

Stara gwardia mocno się trzyma. 😎

W beGM jest pierdolo i propaganda która ma ustawić wynik. Tu wszystko losowo. Wiec przynieśliśmy pozytywy z beGM tzn znaczące ożywienie zarówno wymian jak i aktywności w temacie a brak wad które toczą beGM jak raczysko czasem. Tam jest zabawa w liczenie głosów jak FIFA na Karaibach a tu jest teraz po prostu rzucanie kostka w cieniu palm z drinkiem w kokosie na tych samych Karaibach. 

Tam się trzeba udać z koperta a tu tylko z klapkami i olejkiem do opalania. 

Plaza. 

Choć niech starcy starej gwardii uważają na promienie słoneczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Propaganda działająca w BeGM tu nie poprawia wyników sportowych ❤️ - bezdyskusyjny plus!

ja tam mam solidny i stabilny playoffowy team na jeszcze kilka sezonów. Ciekawi mnie jak w simce wygląda przebudowa bez tanku - bo Brook i Goran kiedyś się zestarzeją. FA? Naturalne wzmocnienia z draftu - gdzieś okolice picków 5-8 (na żadne szczęśliwe losowanie w loterii z dalszych miejsc nawet nie liczę).

Patrz Wolves. 

Dobry pick Robina z12tka, fajne campy i wymiana na Kyrie od tankera luckera. Reszta to dobre podpisy na FA. 

Edit:

Uczciwie też przyznam, że raz w zamierzchłych czasach zatankowałem jednak skończyłem z wyboramii 4 i 6 z szans 1-3. Paskudne doświadczenie, nie idźcie ta drogą. 

Edytowane przez kahR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kahR napisał:

Patrz Wolves. 

Dobry pick Robina z12tka, fajne campy i wymiana na Kyrie od tankera luckera. Reszta to dobre podpisy na FA. 

Edit:

Uczciwie też przyznam, że raz w zamierzchłych czasach zatankowałem jednak skończyłem z wyboramii 4 i 6 z szans 1-3. Paskudne doświadczenie, nie idźcie ta drogą. 

Nie da się ukryć, że jesteś jednym z najlepszych GMów. :) 

Ta wymiana Robina za Irvinga, to był świetny ruch. 👌

U mnie z wymianami graczy może być ciężko - bo jednak trzeba mieć odpowiedniego prospecta/assety pod wymianę. Liczę więc bardziej  na FA. Jednak przystealowanie gdzieś w dalszej części loterii tez jest możliwe - Brook to był 7 pick, a Goran chyba 10. 

Ogólnie to szanuję takie teamy, które potrafią się przebudować nie tylko bez tankowania, ale też bez przerwy awansując do playoffs. W tych playoffs naturalnie takimi drużynami są Sota i Orlando. Ogólnie jak budowałbym drużynę od zera i miał możliwość wybrać sobie jakis filar na którym bym budował, to byłby to na 100% point guard. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kahR napisał:

Patrz Wolves. 

Dobry pick Robina z12tka, fajne campy i wymiana na Kyrie od tankera luckera. Reszta to dobre podpisy na FA. 

Edit:

Uczciwie też przyznam, że raz w zamierzchłych czasach zatankowałem jednak skończyłem z wyboramii 4 i 6 z szans 1-3. Paskudne doświadczenie, nie idźcie ta drogą. 

Swego czasu jednak sam oficjalnie przyznałeś, że gdyby nie wymiana z Irvingiem to planowałeś tankować :)

Nie każdy też pamięta, że @Krzemo też brzydził się tankowaniem, twierdził że nawet nie umie 🙃. Nieważne czy to Nuggets czy Knicks. A tu taki obrót sytuacji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.