Skocz do zawartości

[2038] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 143 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Rockets vs Timberwolves (#4) 
Bilans serii: 2 - 4 awans Timberwolves!


(#3) Nuggets vs Sonics (#2) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Nuggets!


(#1) Bulls vs Magic (#4) 
Bilans serii: 3 - 4 awans Magic!
Magic 121 - Bulls 118
play-by-play

(#3) Raptors vs Cavaliers (#7) 
Bilans serii: 0 - 4 awans Cavaliers!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale odkryłem, że nowy Football Manager jest na gamę passie i można grać z lapka normalnie i .......... 😀

Trudno, co zrobić.

@julekstep gratulacje za wyrównaną, chyba ciekawą serię. I tak z @eMeS bym przegrał, bo zupełnie nie leży mi jego skład, co pokazał regular. Choć regular pokazał też, że teoretycznie mam lepszy skład niż półfinał konferencji, więc być może GM gapa 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał:

Przepraszam, ale odkryłem, że nowy Football Manager jest na gamę passie i można grać z lapka normalnie i .......... 😀

ja już z 6tej ligi angielskiej awansowałem do 4tej własnym teamem!

nawet mi pierwszy raz się zgodzili na rozbudowę training facilities :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał:

Widze, ze nje tylko ja tak gralem (Conf N/S). Gdzie najdalej do chodzisz z takim klubem? Wszystkie awanse rok po roku?

nie ma opcji na rok po roku (chyba że ostro oszukujesz :P)

zazwyczaj pierwszy sezon luźny awans (bo łatwo znaleźć z free trochę lepszych kasztanów niż mają inne ekipy w 6th tier)

potem męczarnie w piątej (bo board nigdy nie chce przejść z semi-pro na pro jak nie musi, czyli po awansie do 4tej, a to jest mega drawback bo treningi c***a dają w semi-pro) -> więc tu zazwyczaj się schodzi kilka sezonów zanim wyczarujesz optymalną taktykę (bo taktyka to wtedy najważniejsza kwestia) + będziesz miał farta

potem kilka bardzo przyjemnych sezonów w 4tej lidze (ciężko spaść, bo tylko 2 ekipy z 24 spadają, w końcu masz normalne treningi jako pro ekipa, więc rozwijasz młodych no i zaczynasz cokolwiek zarabiać, więc w końcu możesz sobie jakoś poprawić infrastrukturę)

3cia liga może być różnie (ale jak się nie spieszyłeś w drugiej i sobie zrobiłeś fajne zaplecze to można zrobić nawet awans w pierwszym sezonie)

w championship potem jest ciężko (masa ekip które w ostatnich latach grały w premiership, więc mają mega przewagę finansową), więc trzeba liczyć te min. 5 sezonów tam

 

a premiership to bajka, bo kasa za sam udział jest chora 

generalnie ostatnio jak tak grałem (FM 2021) to gdzieś w 25 sezonów poszło od 6tej ligi do gry w lidze mistrzów (mistrzostwo chyba sporo później zrobiłem, bo jednak zawsze jest topka 2-3 ekip które ciężko pyknąć i sama premiership jest często trudniejsza do wygrania niż LM xD) - jak się domyślasz zazwyczaj cała moja przygoda z daną edycją FMa opiera się na jednym sejwie xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

To ja pierwszy przystanek ma League Two/One. I potem w Championship kilka sezonów. Kluby z PL zwalniają fajnych mlodziakow, którzy chcą grać nawet w Conference. Ostatnio na mobilnym 22 awansowalem do Championship w 7 sezonów. Chyba Gateshead FC.

ale wybierasz ekipę która jest semi-pro na starcie? (bo to może być game-changer po awansie do 5ej, gdzie ja się męczę zazwyczaj)

ja zawsze robię własny klub -> na bazie najgorszego kasztana z 6tej (więc semi-pro, malutki stadion, najgorsze facilities) -> w tym roku na bazie doświadczeń z wakacyjnych zarobkowych wyjazdów do UK za studenta jest to ekipa Golders Green grająca na Moshe's Park i mająca historyczną rywalizację z Schalke 04 xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

ale wybierasz ekipę która jest semi-pro na starcie? (bo to może być game-changer po awansie do 5ej, gdzie ja się męczę zazwyczaj)

ja zawsze robię własny klub -> na bazie najgorszego kasztana z 6tej (więc semi-pro, malutki stadion, najgorsze facilities) -> w tym roku na bazie doświadczeń z wakacyjnych zarobkowych wyjazdów do UK za studenta jest to ekipa Golders Green grająca na Moshe's Park i mająca historyczną rywalizację z Schalke 04 xDDD

Po awansie do Conferensce i tak staje sie zawodowy. Jak grałem na lapku, to zawsze brałem klub z najniższa wartością - Solihull Moors :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Po awansie do Conferensce i tak staje sie zawodowy. Jak grałem na lapku, to zawsze brałem klub z najniższa wartością - Solihull Moors :)

nie wiem ja od kiedy gram to pewniak jeśli chodzi o przejście na zawodostwo to dopiero League Two..tak to nie chcą :( (może issue przy 'tworzeniu' własnej ekipy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.