Skocz do zawartości

Miami Heat 2022/2023


january

Rekomendowane odpowiedzi

Duncan jest dramatyczny. Dopóki mu siedziała trójki na poziomie Stephena to był użyteczny ale w tej chwili jest jednym z najgorszych kontraktów NBA. Heat oglądałem raptem dwa mecze więc nie pokusze się o głęboką analize ale ten zespół potrzebuje gwałtownych zmian. Tam ani atak ani obrona nie fukncjonują. 

Duncan plus wybory wydaje się naturalna propozycją ale ona niewielu będzie kręcić bo do tak złej umowy muszą dorzucić 2 wybory pierwszorundowe i na rynku nie ma nikogo dostępnego od ręki chyba ,ze trójstronna wymina Suns-Heat i np Jazz 

Problemem tez jest degrengolada Lowryego. On już się brzydko zestarzał. Brzydziej niż rok temu Conley... Heat musi wymienić kilka elementów

1 - Lepszy rozgrywający

2 - 3&D w na pozycję PF. 

3 - Solidny strzelec z ławki. Po przesunięciu Herro do s5 gdzie rzeczywiście radzi sobie nieżle ławka Heat wygląda chyba najgorzej w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Koelner napisał:

Czy kontuzja Hero nie pomogła im trochę w wygranej? :)

Nie sądzę biorąc pod uwagę ,że wcześniej był nielicznym jasnym punktem w ich składzie. Na tym etapie sezonu to był mecz kulawego ze ślepym i tym razem akurat wygrali ci ślepi

To ,że akurat dziś Lowry z Duncanem postanowili nagle sobie przypomnieć jak się gra ale ogólnie to raczej Wariors jest mocno kulawe i nie wygrało jeszcze nigdzie na wyjeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ely3 napisał:

Nie sądzę biorąc pod uwagę ,że wcześniej był nielicznym jasnym punktem w ich składzie. Na tym etapie sezonu to był mecz kulawego ze ślepym i tym razem akurat wygrali ci ślepi

To ,że akurat dziś Lowry z Duncanem postanowili nagle sobie przypomnieć jak się gra ale ogólnie to raczej Wariors jest mocno kulawe i nie wygrało jeszcze nigdzie na wyjeździe

Ok, dzisiaj też świetny mecz ale oglądałem mecze Heat i atak przeciwnika wykorzystuje zawsze jego obecność na boisku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat w ogole sa w ciekawej sytuacji, bo mają kilka extension przed sobą, a salary zawalone. Ktoś musi polecieć, ale trzeba będzie za to przepłacić.

Docelowo pewnie core ma składać się z Herro i Bama, pytanie kto przejmie Lowrego czy Robinsona? Bo Butlera raczej nie wyobrażam sobie, żeby się pozbywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, LAF napisał:


 

1:1

 

Nom, szkoda, że sędzia nie dał jednego osobistego dla Suns co by mieli jeszcze jedną szanse odrobić ten punkt i w dogrywce byśmy ostatecznie wyjaśnili pojedynek Booker vs Butler. Ale ja myślę, że mimo porażki Devin wygrał bo gral przecież bez goata. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Wcześniej DB jebną ł mu trójkę sprzed twarzy. 
 

1:1

W dniu 20.10.2022 o 13:02, LAF napisał:

Doncic Booker to miękka faja. Wypuścił + 13 i nie trafił GW

DB JB z kolei pokazał charakter i poprowadził swoj zespół do wygranej odrabiając 22  13punkty i asystując przy trafieniu Lee blokując ostatni rzut Bookera

:)  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy jak zobaczyłem s5 Heat to się zdziwiłem, Nie wiedziałem ,ze oni mają taki szpital. w s5 wystąpili gracze z głebokiej rezerwy. 7 osoba rotacja. Poza Lowrym iStrusem nie mieli nikogo kto by przipominał gracza NBA... I w sumie niewiele brakowało by wygrali mecz z Wizards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
19 minut temu, Koelner napisał:

Heat dzisiaj 40/40 z ft -> pobity rekord. 

No i na psu budę by to było gdyby Thunder nie postanowiło przytankować bo albo Thunder to są tacy indolenci w kosza albo specjalnie odwalają maaninę. Są +2 . 22 sekund do końca. Kenruch Williams jest faulowany . Staje na linii i ....oba pudłuje ( choć on ogólnie rzuca ok 55% więc nie wiem co on robił na koniec meczu gdzie było pewne ,że Heat będzie go faulować) Ale Wiggins zbiera pilke po czym dość niefarsobliwie daje ją sobie zabrać i Butler kończy 2  + 1.  Thunder już kilka razy w tym sezonie orzegrało tak dziwne końcówki ,że ja nie wiem czy trener robi specjalny sabotaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.