Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2022/2023


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, rw30 napisał:

ciekawostka, Dallas bez Doncica zagrało 2 bardzo dobre mecze (vs Clippers & vs Kings), wrócił Luka i w papę : )

Też to zauważyłem i uważam ,że Lukę powiinni szybko wymienić do ..... Jazz bo po co Doncic ma marnować Karierę Irvingowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ely3 napisał:

Też to zauważyłem i uważam ,że Lukę powiinni szybko wymienić do ..... Jazz bo po co Doncic ma marnować Karierę Irvingowi

Chwila, tylko skoro Jazz jednak nie tankują to po co im taki Luka co im potencjalnie bilans popsuje?

Mam nadzieję, że ten Kidd w miarę szybko ogarnie jakieś fajne zagrywki i nie będzie to granie ISO na zmianę przez Lukę i Kyrie. Dzisiaj to ich ostatnie posiadanie na potencjalnego game winnera to takie sobie jak na posiadanie dwóch tej klasy closerów na parkiecie jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na to tak nie patrzył Kings są b. nieobliczalni, to już nie ta drużyna, która notowała mega wyniki przeciwko druzynom poniżej 500. teraz są w stanie dosać ostro w czapę przeciwko takiej drużynie i wygrać z drużyną, która notuje serie zwycięstwo, albo która jest sporo powyzej 500. Poza tym Kingsom dość dobrze idzie w 2 meczu przeciwko tej samej druzynie, gdy mecz jest back to back  ( tak to sie chyba nazywa) vide Denver, Sota czy teraz Dallas. 

Ale pewnie zanim zgrają się obaj to też troche minie, choć nie mam wątpliwości ,ze Mavs skończą w top5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, ptak napisał:

Nie będzie, Irving w wakacje odejdzie. 

To akurat może być prawda bo Luka prawie nie dopuszczał Irvinga przez 3 kwarty

Najbardziej zabawny moment był na początku 3 kwarty. Po chyba 2 minutach Irving w końcu mógł kozłowac gdyż Luka miał gdzieś akcje bo sobie poszedł do sędziego argumentowąć. Nadal mam Lukę jako przyszłego GOATa. Jego lub Victora ale jak on ma tak zamiar wiecznie lamentować to nic mu to nie pomoże. Zwłaszcza ,że w pomalowanym był cały mecz dymany przez Prince'a czy innego Slo Mo Andersona

Irivng większość pierwszej poóowy stał w rogu i czekał na podanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ely3 napisał:

 

To akurat może być prawda bo Luka prawie nie dopuszczał Irvinga przez 3 kwarty

Najbardziej zabawny moment był na początku 3 kwarty. Po chyba 2 minutach Irving w końcu mógł kozłowac gdyż Luka miał gdzieś akcje bo sobie poszedł do sędziego argumentowąć. Nadal mam Lukę jako przyszłego GOATa. Jego lub Victora ale jak on ma tak zamiar wiecznie lamentować to nic mu to nie pomoże. Zwłaszcza ,że w pomalowanym był cały mecz dymany przez Prince'a czy innego Slo Mo Andersona

Irivng większość pierwszej poóowy stał w rogu i czekał na podanie

Meczu nie widziałem, ale Chyba ta taktyka musiała być dość skuteczna skoro Kyrie skończył z 36 pkt i 15/23 fg ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słabiutki jest ten roster Mavericks, tzn. pewnie uda im się doczłapać do playoffów, ale tam będzie IMHO wylot bez względu na to, kogo spotkają: dziwne, że tam nie poszły kolejne wymiany, bo napisałbym, że to skład na fajne granie w regularze i wpierdol w postseason (brak rim protection, legit rotacji pod koszem, brak size'u na obwodzie), ale okazuje się, że i w regularze jest problem z regularnym wygrywaniem. Dzisiaj najlepsze possessions w D to bloki Holidaya z pomocy, pomimo tego, że Lakers byli absolutnie martwi zza trójki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.