Skocz do zawartości

Clippers 22/23 - Faworyci?


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Clippers wygrali ze zdziesiatkowanymi Grizzlies(brak Adamsa, Moranta i Brooksa), przy monster meczach Georga i Kawhia, ale to nie zmienia faktu ze Lue dalej jest debilem.

Westbrook 34 minuty
Morris 24 minuty
Mann 18 minut
Batum 17 minut
Covington 0(!! po tak swietnym poprzednim meczu, gdzie wszedl z miejsca i zrobil mega roznice w obronie swoimi szybkmi rekoma, do tego rzucil 15 punktow). Zabranie minut Mannowi i granie az tyle Westbrookiem, to tez jest przegiecie.

Teraz sie udalo, ale tak dlugo jak Morris bedzie gral w tej druzynie powazne minuty podczas gdy jest tak bardzo cooked, tak Clippers nie maja szansy na cokolwiek w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.03.2023 o 13:32, Jendras napisał:

Clippers póki co są lepsi z Westbrookiem na parkiecie niż bez niego. Problemy tego zespołu nie sprowadzają się tylko do RW.

To prawda, ale prawda też jest jak Westbrick rzuca +10 FGA to są 0-5 a jak mniej to 3-0 i jak tu zależności nie zauważyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo bedzie jak z Giannisem, ze hyperextension i po dwoch tygodniach powrot( co i tak dla Clippers oznacza spadek do playinow i mozliwy out z PO). Albo jakis out na przyszly sezon, bo raczej ciezko miec tyle farta/takie nieludzkie cialo jak Giannis.

Chwile wczesniej George zrobil 360 stopni wsad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Albo bedzie jak z Giannisem, ze hyperextension i po dwoch tygodniach powrot( co i tak dla Clippers oznacza spadek do playinow i mozliwy out z PO). Albo jakis out na przyszly sezon, bo raczej ciezko miec tyle farta/takie nieludzkie cialo jak Giannis.

Chwile wczesniej George zrobil 360 stopni wsad.

Nie chcę oglądać tego filmu drugi raz, ale hyperextension jest chyba jak przeprostujesz kolano, a tu mieliśmy chyba wygięcie w bok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie chcę oglądać tego filmu drugi raz, ale hyperextension jest chyba jak przeprostujesz kolano, a tu mieliśmy chyba wygięcie w bok?

 


Jak dla mnie ta kontuzja Giannisa wygladala bardzo podobnie, choc chyba faktycznie Georgowi poszlo to w bok, a Giannisowi do tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai giannis miał typowe hyperextension. W tym kierunku kolano dużo wytrzyma. Zobacz chociażby walkę z UFC mokaeva który wygrał pojedynek mimo że miał założona taka dźwignie na kolano:

 Ale jeżeli kolano pójdzie w bok to masz kaplicę. Mi się wydawało że u PG właśnie było wygięcie w bok, ale nie mam ochoty patrzeć na to drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers sa 1.5 meczu od playinow i maja na prawde kurewski kalendarz.

Dom Thunder, Pelicans, Bulls, Lakers, Blazers
Wyjazdy 2x Memphis, Pelicans, Suns

Chyba mamy kolejny team do walki o miejsce 7-12.

6 minut temu, fluber napisał:

@Reikai giannis miał typowe hyperextension. W tym kierunku kolano dużo wytrzyma. Zobacz chociażby walkę z UFC mokaeva który wygrał pojedynek mimo że miał założona taka dźwignie na kolano:

 Ale jeżeli kolano pójdzie w bok to masz kaplicę. Mi się wydawało że u PG właśnie było wygięcie w bok, ale nie mam ochoty patrzeć na to drugi raz.

No ja sobie wlaczylem to jeszcze raz i tak, jemu to kolano ucieklo w lewy bok. Prawie kolano w lewy bok, a do tego bylo po ladowaniu z tylu w stosunku do lewej nogi. Strasznie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

 

No ja sobie wlaczylem to jeszcze raz i tak, jemu to kolano ucieklo w lewy bok. Prawie kolano w lewy bok, a do tego bylo po ladowaniu z tylu w stosunku do lewej nogi. Strasznie to wyglada.

Takie też miałem wrażenie. George ma 33 lata i raczej sezon 23/24 z głowy. Powrót po czymś takim w tym wieku może nie być możliwy, a jeżeli się uda to pewnie na poziomie końcówki kariery granta hilla. Ale trzymajmy kciuki żeby to nie było to na co wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Albo bedzie jak z Giannisem, ze hyperextension i po dwoch tygodniach powrot( co i tak dla Clippers oznacza spadek do playinow i mozliwy out z PO). Albo jakis out na przyszly sezon, bo raczej ciezko miec tyle farta/takie nieludzkie cialo jak Giannis.

Chwile wczesniej George zrobil 360 stopni wsad.

U mnie tak wyglądał ACL ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Cud jakis. Co nie zmienia faktu, ze out do pierwszej rundy co najmniej, a tej pierwszej rundy moze nie byc jesli Kawhi nie dzwignie tego ciezkiego kalendarza. A ostatnio gra po 40 minut na mecz niemal.

Oby tylko nie lecieli w kulki jako booster morali dla druzyny jak z Kawhiem kiedys
 

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAC mają pecha. Jakaś klątwa tej drużyny, nie wiem, ale odkąd PG i KL grają razem mieli 1 okienko na zdobycie mistrzostwa gdzie zaliczyli porażkę przeciw Nuggets. Rok później kontuzja KL przeciw Jazz ( gdyby KL był zdrowy była szansa na tytuł), która wykluczyła go z gry na następny rok. Teraz kontuzja PG ... No ale taki jest sport i kontuzję to ich nieodłączny element.

KL wydaje mi się że ich pociągnie do PO i będą oscylować między 6-7 miejscem w regularze, ale w PO każda drużyna się po nich przejedzie chyba że Leonard zagra jak przeciwko Mavs w 2020/2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Reikai napisał:

 

 
Cud jakis. Co nie zmienia faktu, ze out do pierwszej rundy co najmniej, a tej pierwszej rundy moze nie byc jesli Kawhi nie dzwignie tego ciezkiego kalendarza. A ostatnio gra po 40 minut na mecz niemal.

Oby tylko nie lecieli w kulki jako booster morali dla druzyny jak z Kawhiem kiedys
 

 

Uszkodzenie więzadła III stopnia: jest to najcięższe skręcenie z całkowitym zerwaniem więzadła, które w niektórych przypadkach może oddzielić się od kości. 

Technicznie zerwanie to też skręcenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Uszkodzenie więzadła III stopnia: jest to najcięższe skręcenie z całkowitym zerwaniem więzadła, które w niektórych przypadkach może oddzielić się od kości. 

Technicznie zerwanie to też skręcenie...

Yup, dlatego ten komunikat Clippers mowi nic, z reszta nie pierwszy raz. Zobaczymy.

 

Cytat

FWIW a sprain is just the general term used when there is damage to the ligaments, and can be very serious. A torn ACL is technically a high grade "knee sprain". Unless it's particularly identified as a grade 1 sprain, which is the lowest severity, a "sprain" could still be as bad as a partial tear of the ACL/MCL, which would be a grade 2 sprain and have a long recovery timeline. It can also be hard to diagnose the exact severity early on due to swelling around the injury.

It could be mild, and hopefully it is. But "sprain" doesn't necessarily indicate a mild injury.

Swelling around an injury makes it very hard to get a clear image with an MRI. Considering it just happened yesterday, it's likely they can't get a completely accurate assessment. Re-evaluation in a few weeks will likely include another MRI to get a clearer picture of the health of the ligament. That's where they would try to diagnose the degree of the sprain (grade 1 -3). And as we saw with Kawhi, clippers play it very close to the chest with medical information.

That said, grade 3 is likely ruled out, you can tell when ligaments are torn based on the mobility of the joint, so they would know if he had completely torn something.

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna akcja w Clippers. Najpierw przed meczem Morris jest out z powodu choroby, a potem W POLOWIE MECZU Z BULLS wyskakuje taki report.
 

 Wczesniej dziwne slowa Covingtona
 

Cytat

“He talked to me and told me basically what his plan was,” Covington said of his talks with Lue. “He just told me, ‘Stay ready.’ You don’t know when things are going to shift, but he just said, ‘Keep doing what you’re doing.’ Things are going to shift.”

Do tego reporty o mozliwym rozstaniu z Lue po sezonie. Chyba FO mial dosc memow i zainterweniowalo, bo bardzo dziwny jest ten przeciek w polowie meczu. Efekt? 41 asyst Clippers i pewnie jeden z lepszych W w sezonie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers mają niesamowitą głębię.

George i Kawhi mają obok siebie tylu ciekawych pomocników, tyle ciekawych koncepcji składu, taką elastyczność , że aż niesamowite, że na razie im średnio idzie.

Ale jak/jeżeli obaj będą zdrowi na PO i się w nich stawią to mam ich za moich cichych faworytów.

Westbrook, wyśmiewany, gra po cichu całkiem przyjemną końcówkę sezonu, daje weteran presence i ciągnie ten zespół. Wierzę w niego i zwłaszcza po tej fali hejty, kibicuję.

Lue chyba wreszcie zmądrzał z line upami, albo go zmusiły kontuzje, ale wygląda na to, że wykrystalizowała się rotacja na PO.

Mam nadzieję, że będzie grał RoCo i Batumem a odstawi Morrisa. 

Wciąż tłok na SG/SF, bo po powrocie gwiazd, może braknąć minut dla Gordona, Powella, Manna, ale każdy daje coś innego.

Bones ma taką końcówkę sezonu, że kibice Nuggets chyba po cichu żałują wymiany na Reggiego. Westbrook wziął go pod swoje skrzydła i o dziwo to działa 😀

Prawdopodobny match up z Phoenix zapowiada się mega ciekawie i szkoda, że jedna drużyna odpadnie już w pierwszej rundzie a jeżeli George faktycznie wykuruje się do PO to dla mnie Clippers są faworytami nie tylko tej rundy, ale całego sezonu. Wszystko zależy od zdrowia i od głowy Lue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.