Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2022/2023


jack

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

To wygląda, że gość wbija do cukierni i prosi o Murzynka.

dla przypomnienia, rok temu podpisał kontrakt, który gwarantuje mu 62.2M w wieku 37 lat, a jedynym jego sukcesem jest sweap w WCF

wkurwiajacy sie strasznie zrobil Lillard

juz Jaylen do niego biegnie zeby odpasc w 1 rundzie albo zeby Lillard sie polamal, pamietajmy ze okazem zdrowia to on nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Behemot napisał:

Spytaj Embiida lub Clippers jak "łatwo" o taki sukces.

myślę, że gdyby Embiid i LAC trafili w drugiej rundzie na debiutujących Nuggets, którzy wygrali z SAS po 7 meczach i crunch time, to byłoby im łatwiej

trzeba pamiętać, że Lillard w serii z Nuggets nie wyszedł bodaj z 40%fg, a dupę ratowali mu CJ i rolsi jak Hood czy (tfu) Kanter

11 minut temu, Kubbas napisał:

wkurwiajacy sie strasznie zrobil Lillard

dodatkowo jeszcze typek twierdzi, że zasługuje na 1st all-nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
12 minut temu, Behemot napisał:

Bardzo zabawne. Ze specjalną dedykacją dla @LeweBiodroSmoka

 

 

ale co ja? chcesz mi pokazać, że Dame na szacunek wśród ludzi związanych z ligą? to dzięki nie widziałem 

ja też go szanuję, zwłaszcza za ten ostatni sezon, robić takie cyfry w tym wieku, to coś grubego 

niemniej są pewne aspekty, które tą karierę trochę psują, tylko tyle i aż tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co ja? chcesz mi pokazać, że Dame na szacunek wśród ludzi związanych z ligą? to dzięki nie widziałem 

ja też go szanuję, zwłaszcza za ten ostatni sezon, robić takie cyfry w tym wieku, to coś grubego 

niemniej są pewne aspekty, które tą karierę trochę psują, tylko tyle i aż tyle

A nic. Po prostu Cię lubię. Tylko tyle i aż tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do tej pory najlepsza wg mnie propozycja dla Blazers i "partners in crime", którą wypluł net:

Houston: Brown;

Boston: Lillard;

Portland: #4, Eason + kontrakty.

Houston bierze jeszcze Hardena z FA i włączają się do gry. Wszyscy zadowoleni.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Behemot napisał:

To jest do tej pory najlepsza wg mnie propozycja dla Blazers i "partners in crime", którą wypluł net:

Houston: Brown;

Boston: Lillard;

Portland: #4, Eason + kontrakty.

Houston bierze jeszcze Hardena z FA i włączają się do gry. Wszyscy zadowoleni.

Lilarda za nr 4 i jakie śmieci chcesz? :). TANIUTKO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marceli73 napisał:

Lilarda za nr 4 i jakie śmieci chcesz? :). TANIUTKO :)

Cieszy mnie Twoja opinia.

Z perspektywy Blazers idą w przebudowę, co z Lillardem jest niemożliwe. Z miejsca po tej wymianie mają piątkę: Amen/Sharpe/Miller/Eason/Watford.

A to jeszcze zanim oddali Simonsa. To jest win, nawet jeśli puścili Lillarda nieco za tanio. Zresztą picki można dodać do tego, co mają otrzymać. Jeśli Miller pójdzie do CHA wychodzi: Scoot/Sharpe/Whitmore/Eason/Watford.

Też ładnie.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Behemot napisał:

Cieszy mnie Twoja opinia.

Z perspektywy Blazers idą w przebudowę, co z Lillardem jest niemożliwe. Z miejsca po tej wymianie mają piątkę: Amen/Sharpe/Miller/Eason/Watford.

A to jeszcze zanim oddali Simonsa. To jest win, nawet jeśli puścili Lillarda nieco za tanio. Zresztą picki można dodać do tego, co mają otrzymać. Jeśli Miller pójdzie do CHA wychodzi: Scoot/Sharpe/Whitmore/Eason/Watford.

Też ładnie.

Z wysokimi  pikami zawsze można przeje..c to raz. Patrz Oden, Morant (jak nie zmadrzeje), Simmons. Milicic, Wiseman i jeszcze można wymieniać mnóstwo. Za Lilarda musisz dostać all stara PLUS wysoki pick i trochę młodzieży lub kilka niskich pików plus młodzież. Żaden klub nie odda takiego Lilarda za nic co moze sie spelnic w twoim trade. To nie Westbrook gdzie może być addition by substraction ale nawet za niego Lakers dostali bardzo dużo.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marceli73 napisał:

Z wysokimi  pikami zawsze można przeje..c to raz. Patrz Oden, Morant (jak nie zmadrzeje), Simmons. Milicic, Wiseman i jeszcze można wymieniać mnóstwo. Za Lilarda musisz dostać all stara PLUS wysoki pick i trochę młodzieży lub kilka niskich pików plus młodzież. Żaden klub nie odda takiego Lilarda za nic co moze sie spelnic w twoim trade. To nie Westbrook gdzie może być addition by substraction ale nawet za niego Lakers dostali bardzo dużo.

A patrzyłeś na jego wiek i kontrakt? Dostajesz w nim ze 2 lata dobrej gry za 35 procent listy płac całego zespołu. Nie mam zamiaru leżeć Rejtanem za tym pakietem, bo picki i swapy można dodawać dowolnie. Chodziło o kierunek, nie detale. Eason jest dobry btw, a jeśli oddajesz Dame'a to idziesz w ostrą przebudowę.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marceli73 napisał:

Za Lilarda musisz dostać all stara PLUS wysoki pick i trochę młodzieży

Chwila, chcesz za nieco wiekowego już allstara otrzymać zwrot w postaci innego allstara(zapewne młodszego bo zwyczajnie przy metryce Dame'a to bardziej prawdopodobne) i jeszcze oczekujesz dołożenia do tego innego młodego gracza albo picki?

Jak ci wyszło, że to odpowiednia cena? Przecież to jakiś łapu-capu content jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vero1897 napisał:

Chwila, chcesz za nieco wiekowego już allstara otrzymać zwrot w postaci innego allstara(zapewne młodszego bo zwyczajnie przy metryce Dame'a to bardziej prawdopodobne) i jeszcze oczekujesz dołożenia do tego innego młodego gracza albo picki?

Jak ci wyszło, że to odpowiednia cena? Przecież to jakiś łapu-capu content jest.

Co byśmy nie pisali i tak Lillard zostanie w Portland. Nigdy nie bylem zwolennikiem jego podejścia do zarobków tzn zero paycatow żeby wzmocnić drużynę. Posiadanie Lillard ani w Portland ani gdzie indziej nie rokuje. No może w NY. Ci maja kasę żeby to obudować i płacić potężne taxy. Biorac pod uwage zarobki to ciężko zaakceptować te 100 mil w sezonach  2025/26 i 2026/27. Jesli chodzi o klase sportowa to na pewno zwykły all star w wymianie to za mało.

   
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 08:30, Behemot napisał:

To jest do tej pory najlepsza wg mnie propozycja dla Blazers i "partners in crime", którą wypluł net:

Houston: Brown;

Boston: Lillard;

Portland: #4, Eason + kontrakty.

Houston bierze jeszcze Hardena z FA i włączają się do gry. Wszyscy zadowoleni.

Chyba wolałbym Browna. Z Simonsem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

"troszkę" się pozmieniało w ciągu roku 

PG: Lillard, Payton, Scoot Henderson, Malcom Brogdon 
SG: Simons, Keon Johnson, Shaedon Sharpe
SF: Josh Hart, Nassir Little, Thybulle, Kris Murray, Rayan Rupert
PF: Jerami Grant, Winslow, Jabari Walker, Toumani Camara
C : Nurkić, Drew Eubanks, Deandre Ayton, Robert Williams, Moses Brown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.