Skocz do zawartości

Jazda jazda 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, ely3 napisał:

Całościowo to jednak dziś Embiid wygrywa zdecydowani ten pojedynek choć gdyby Niang mu w tej 4 kwarcie nie dojecah ł to byłoby po meczu

18 minut temu, Tecu napisał:

To było jednak chyba więcej akcji gdzie Joel "zgasił" Jokica, choć nie lubię tego słowa.

Pierwsza połowa dla Jokera, ale jednak druga i chyba mecz dla Hansa.

Oczywiście Joel dziś zdominował Jokicia, zgasił jak peta czy wytarł nim sobie parkiecik. Zarządził na scenie.

Co do pierwszej połowy się nie zgadzam, bo nie było klarownego "lepszego" tak jak już w drugiej połowie.

 

Słowa pochwały należą się też Docowi Riversowi za pomysł z odciążeniem Embiida w obronie i krycie Joka Tuckerem (a ten zas za mega wazny put back pod koniec).

Doc po raz kolejny udowania, ze jest dobrym trenerem.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał:

Optymistycznie to wygląda (tzn. Embiid, Harden, Melton i Maxey ostatnio), aczkolwiek te lineupy z Embiidem i Hardenem powinny być trochę lepsze jak na contendera. 

Maxey z ławki, o czym mówiłem od poprzedniego sezonu, to dobry ruch zwłaszcza, że teraz mają Meltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Oczywiście Joel dziś zdominował Jokicia, zgasił jak peta czy wytarł nim sobie parkiecik. Zarządził na scenie.

Co do pierwszej połowy się nie zgadzam, bo nie było klarownego "lepszego" tak jak już w drugiej połowie.

 

Słowa pochwały należą się też Docowi Riversowi za pomysł z odciążeniem Embiida w obronie i krycie Joka Tuckerem (a ten zas za mega wazny put back pod koniec).

Doc po raz kolejny udowania, ze jest dobrym trenerem.

 

Gdzieś czytałem ze rola trenera w nba jest zerowa. Wystarczy mieć gwiazdę.  

A taki co robi +45 +15 to już w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Gdzieś czytałem ze rola trenera w nba jest zerowa. Wystarczy mieć gwiazdę.  

A taki co robi +45 +15 to już w ogóle. 

good4u, a ja czytalem gdzies ze Doc Rivers to zly trener.

Ciekawe, ktorych tekstow bylo wiecej, ze rola trenera w nba jest zerowa, czy ze Doc Rivers to zly trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

good4u, a ja czytalem gdzies ze Doc Rivers to zly trener.

Ciekawe, ktorych tekstow bylo wiecej, ze rola trenera w nba jest zerowa, czy ze Doc Rivers to zly trener.

Wg mnie to nie jest tak, że bierzesz jeden mecz i oceniasz całościowo gracza/trenera.

Doc niestety już wielokrotnie udowodnił, że nie jest świetnym trenerem, zwłaszcza w PO.

Na regular jest ok, ale to nie do końca o to chodzi.

Co nie odbiera mi oczywiście nadziei, że w końcu w PO mu wyjdzie, prawo kibica 😉

Choć ta nadzieja nie opiera się na kilku ostatnich latach w PO 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.