Skocz do zawartości

Jeremiasz Sochan - życie i twórczość


rw30

jakiej narodowości jest Jeremiasz Sochan?  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jakiej narodowości jest Jeremiasz Sochan?



Rekomendowane odpowiedzi

założyłem kiedyś o Gortacie, założę teraz o Jaremce. Niektórzy (np ja) mają Spurs w głębokim poważaniu, poza tym będzie sporo wątków lifestajlowych, kulturowych i patriotycznych dot. Jaremki które będą mało tyczyły się Spurs, więc na to ten wątek.  It's on!!!

 

z26818047V,Jeremy-Sochan.jpg

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie napierdziela trójki na 22% skuteczności, rozumiem że teraz wszyscy rzucają z dystansu, ale żeby gracz o takich gabarytach oddawał więcej rzutów za trzy niż za dwa? Długa droga przed nim i sporo pracy aby stać się pełnowartościowym zawodnikiem na poziomie NBA,  mimo wszystko trzymam kciuki aby mu się powiodło. Najważniejsze na ten moment żeby dostawał regularne minuty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

Jakbyś czytał topić SAS to byś wiedział że to żart ;)

I to mi się podoba. Po to trochę zamieszałem w temacie spurs aby choć trochę ożywić konwersacje o dosyć cichym medialnie zespole który do tego jest sportowo fatalny ( co nie pomaga) i tu fan bulls i Celts rozmawiają o tym w innym wątku. 
 

Jakby to powiedział Brunner:

 

SPRAWA JEST ROZWOJOWA ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze Spurs to mam tak, że akurat wtedy gdy oni wygrywali to prawie zawsze wolałem by wygrał ktoś inny:

-  Knicks w 99' bo do Knicksow mam od zawsze słabość - ale to tak z perspektywy czasu wolałbym by mieli poprostu coś więcej w gablocie, mając wtedy 7 lat nie śledziłem NBA

-  Pistons w 05'  gdzie Big Ben to był wtedy zdecydowanie mój ulubiony zawodnik w lidze i w tamtych latach lubiłem całą ekipę Detroit

-  Cavs 07' - tu po odpadnięciu Pistons wolałem, żeby to już ten młody LeBron pociągnął ich do zwycięstwa znowu robiąc przy tym coś niesamowitego jak w g7 ECF (wiadomo - niewykonalne to było)

- w 14' liczyłem na ten three-peat z udziałem LeBrona i kontynuację pogoni za miśkami MJ'a

Ps. @rw30 dodaj ankietę na polskość Jeremiego, niech Naród oceni jak to z nim jest 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.