Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę "kreacji" i gry 1 na 1 mi brakuje. Statystyki też nędzne. Teraz będzie bardziej pod lupą, to pewnie zostanie prześwietlony na wszystkie możliwe sposoby i dzięki temu więcej zobaczymy. Warunki słuszne, jako obrońca robi mega wrażenie, ale w ataku nie wygląda na Jokica czy Embiida. Nie widzę na razie pierwszej opcji w contenderze. To jednak bardzo wczesny pogląd, bo dopiero jeden draft się skończył, więc dla mnie trochę za wcześnie 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment 😀. Holmgren trafiał 39% trójek w poprzednim sezonie, a nie 27,5%. Ten rzut to jeszcze trzeba by dopracować. A nie martwi cię przykładowo A/TO ratio? Ja wiem, że w tych słabszych stronach też ma super przebłyski, bo i minie, poda, rzuci, ale nadchodzi powoli czas, że trzeba to stabilizować na jakimś sensownym poziomie, jeśli chcemy mówić o talencie dekady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spabloo napisał:

Moment, moment 😀. Holmgren trafiał 39% trójek w poprzednim sezonie, a nie 27,5%. Ten rzut to jeszcze trzeba by dopracować. A nie martwi cię przykładowo A/TO ratio? Ja wiem, że w tych słabszych stronach też ma super przebłyski, bo i minie, poda, rzuci, ale nadchodzi powoli czas, że trzeba to stabilizować na jakimś sensownym poziomie, jeśli chcemy mówić o talencie dekady.

Dlatego myślałem ze nie będzie się włóczył jak Żulę po Paryżu tylko ignite. 

Victor jeżeli chodzi o ułożenie rzutu ma bardziej klasyczny. Nikt nie neguje Chetowi tych trafień bi in świetnie wykorzystywał ułomność ncaa w tym względzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC6-ABA3-F-76-C6-43-C0-85-D4-EAFF19-FFFA

About Victor Wembanyama of France): "I don’t really give too many people credit, but I give credit to this guy right here. I thought I was tall, I thought I had long arms, but he takes it to a whole other level. He moves great. He’s got a shot. He’s got skills too. He’s gonna be a rich man one day. I know he’s gonna keep working. Hopefully I’ll be able to see him in the NBA and continue to play against him for a long time." - USA forward Chet Holmgren


CA23-A8-A7-C209-400-A-9955-3-B1023-BB248

 

Chet jest do tego 1,5 roku starszy czyli przepaść w tym wieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jako, że nba.com udostępniło filmik z wczorajszego pojedynku to chyba czas na ten temat. Pojedynek(na ten moment) murowanych graczy do nr 1 i 2. Daaaaawno nie było tak dwóch dobrych prospectów w drafice, jeden i drugi wygląda kosmicznie. Ja osobiście na ten moment wyżej mam Hendersona z obawy na łamliwość Victora,  choć ten na pewno jest najlepszym prospectem od nie wiem, Lebrona? Jeśli wytrzyma cały sezon bez kontuzji, to nie wyobrażam sobie go odpuścić z 1.


Jakim cudem w ogole oni grali mecz w GLeague, skoro Wembanyama gra gdzies we Francji?

https://nbadraftroom.com/p/2023-nba-mock-draft/

Potężny jest ten draft i jacyś Spurs/Jazz/Hornets/Magic dostaną franchise playerów jakich nie było od lat. W ogóle Victora wszyscy znają, ale to jaki Henderson jest wyskillowany mimo 18(!!!!!) lat, to wręcz niebywałe. Kocie ruchy Kyriego, z lepszym atletyzmem. Świetny jest, jaram się max. Skurwiel ma ten swag.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

ja do wschodu dodałbym jeszcze pacers a zachód rockets/thunder 

True, ale Pacers najpierw muszą pozbyć się Turnera i Hielda, żeby im za dużo W nie wpadło. A Rockets też mogą być mocniejsi od takich Jazz czy Spurs - tam ich młodzi wyglądają przyzwoicie, a Eason póki co wygląda na niezłego steala. Thunder true, choć tu progres SGA i Giddeyea może im nasypać te 3w za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

w poprzednim sezonie Victor opuścił 43 z 76 meczów + playoffs oraz reprezentację.

A no, to jest przy nim jedyny znak zapytania. Przy takim wzroście i frame poważnie należy zastanowić się, czy gość jest w stanie dać 10 lat kariery. Dlatego na ten moment biorę pewniaka Hendersona wyżej.

Aleeee, jest dość młody i wciąż rośnie - możliwe że mu się to ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai Na przyszłośc ogarnij ,że temat draftu już jest

3 minuty temu, Reikai napisał:

A no, to jest przy nim jedyny znak zapytania. Przy takim wzroście i frame poważnie należy zastanowić się, czy gość jest w stanie dać 10 lat kariery. Dlatego na ten moment biorę pewniaka Hendersona wyżej.

To zobacz jak wyglądał Gobert wchodząc do ligi. Jazz na początku go tak chroniło ,że nie zagrał nawet 500 minut w pierwszym sezonie... A potem prawie nie miewał kontuzji. Dużo zależy gdzie trafi. Jak do Magic to można go skreślić. JAk do Jazz czy Spurs to go dobrze obuduj

 

Wygląda ci na kogoś kto się złamie?  Victor to jest fenomen jakiego ta liga nie widziała

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już kiedyś, że przy gwałtownym rozwoju skillsetu graczy współcześnie (Jokic-najlepszy passing C ever, inne Embiidy, które rzucają +40% z midrange, +80% z FT i okolice 40% za 3, i tak dalej) - prędzej czy później trafi się np. atleta na poziomie Westbrooka czy LeBrona, który będzie robić np. +40% za 3, i po prostu stanie się GOATem - i nie wiem czy ten Francuz to ktoś taki, ale zrobił duży progres względem tego gdy ostatnio go widziałem, i nawet nie chodzi mi o sam rzut (zobaczymy jak będzie z dużą dawką), ale pod względem funkcjonalnego atletyzmu to jest realnie freak. 

 

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.