Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no, także tyle może być że statuetki dla Giannisa, wiadomo kto z tej dwójki będzie faworytem, ciężko nawet Stefkowi tu nie kibicować

Na tę chwilę bilans jednak promuje wciąż Greka 

W sumie to i z pokonaniem Luki może być kłopot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2022 o 08:41, lorak napisał:

Embiid w samej 4Q (a był to mecz na styku z najlepszym teamem zachodu) zdobył 26 pts i miał 5 bloków - WOW.

nawet spoko jak na drugiego najlepszego centra w lidze!

(ten najlepszy w ogóle nie musiał grać w Q4 po tym jak ustawił meczyk notując 12 asyst w pierwszej połowie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, LAF napisał:

Stefan wyglada jak kosmita jednak potwierdza tezę , że jeden gracz sam meczu nie wygra. Może jak Warriors będą w TOP 6 to za wprowadzenie ich będzie brany pod uwagę bo narazie wyglądają słabo 

Dzisiejszy mecz pokazał ,ze to Luka jest MVP. Mavs bez niego nie mieli praktycznie szans ze zdecydowanie najgorsża ekipą w NBA tj Rockets. Całe s5 Dallas zrobiło 27 pkt ...Ja zapomniałem ,ze oni mają Bertransa w składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brook dziś 3 razy zablokował Embiida i ogólnie dobrze go bronił, mimo że Joel swoje zrobił. w każdym  razie Lopez to obecnie nr 1 do DPOTY. bucks (póki co all time level D) z nim bronią o 12 pts lepiej (z Giannisem 6) i lideruje NBA pod względem DFGA (z istotną przewagą nad drugim Embiidem: 22.7 vs 19.6) jednocześnie będąc w czołówce pod względem efektywności z -5.8 (z tych high volume defensorów lepiej wypadają tylko Zubac  -6.9 i 17.6 DFGA oraz  Horford -7.7 i 15.6). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis problemy z kolanem i srogi slump (z domieszką frustracji ;]). Dużym atutem Doncicia będzie w przeciągu następnych 2-3 latach, że cała jego realna konkurencja (może poza Tatumem) ma już swoje nagrody + Embiid zaraz wypadnie na 3 tygodnie i opuści w sezonie te 20 meczów: Jokic robi jakieś 20ppg, Curry pewnie niedługo zwolni gdy Warriors overall zaczną grać lepiej, Giannis slump, a ten słoweński fizol chyba może tak cały sezon.

Ale wiadomo, zobaczymy, 1/6 sezonu dopiero za nami - ta opinia może się zestarzeć tak jak ,,Giannis kilka mil przed innymi'' sprzed tygodnia. ;]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 12:20, LeweBiodroSmoka napisał:

jakiś czas temu pisałem, że tylko Mitchell zbliżył się poziomem do Stefka, ale zapomniałem o SGA, od tamtego czasu Cavs są bodaj 1-5 a Shai chodzi po wodzie, Presti ma pewnie niezły ból głowy co teraz zrobić

nie będę kłamał, efektywność jego ofensywnej gry jest znakomita, to jak pracuje na półdystanie i pod koszem, ilość ruchów i kontr zdumiewa, ale ludzei nie oglądający regularnie OKC pewnie nie zdają sobie sprawy, że SGA wciąż popełnia wiele irytujących błędów. Ja tam jestem pod wrażeniem, jak łatwo zdobywa przestrzeń, jak łatwo potrafi się odseparować, jak łatwo mija 1 linie obrony, jak kreatywnie kończy. I choć gra koszykówkę na galaktycznym poziomie, wciąż nie jest to poziom liderowania na absolutnym topie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eryko napisał:

I choć gra koszykówkę na galaktycznym poziomie, wciąż nie jest to poziom liderowania na absolutnym topie 

Wiesz, ciężko jest być topowym liderem nie mając wokół siebie odpowiedniego wsparcia. Kto w Thunder jest teraz drugim najlepszym graczem, Giddey? To mówi samo za siebie.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.