Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma czegoś takiego jak kilometr, pokazał to Curry w tamtym sezonie

A co mnie obchodzi co będzie za 2 czy 3 tygodnie jak omawiamy drabinkę na ten moment? 

Jak za 3 tygodnie luka wyjebie poza skalę to napiszę, że wyjebał poza skalę 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ale ja nie dyskutuję na tym, że tamci dwaj są z przodu

Wiem, ty duskutujesz z tym, że w tej chwili Antek nie jest w c*** przed resztą stawki 

Sezon 2000/01 

Sixers są 10-0 

Iverson i Shaq są w top2 ale to AI jest niekwestionowanym liderem wyścigu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

co mnie obchodzi co będzie za 2 czy 3 tygodnie

ogólnie jestem zdania, że na tym etapie niczego nie można wykluczyć, stąd nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że ktoś jest kilometr za resztą, tylko tyle 

Tatum Siakam Morant  Jokić Mitchell nawet Lillard, mogą szybko dołączyć do czołówki, no i trochę mam wątpliwości czy Luka załapał już takie work ethic aby utrzymać takie tempo przez cały rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ogólnie jestem zdania, że na tym etapie niczego nie można wykluczyć, stąd nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że ktoś jest kilometr za resztą, tylko tyle 

Tatum Siakam Morant  Jokić Mitchell nawet Lillard, mogą szybko dołączyć do czołówki, no i trochę mam wątpliwości czy Luka załapał już takie work ethic aby utrzymać takie tempo przez cały rs

I ok tu mogę uznac twoją rację 

Jest za wcześnie na wręczanie nagród, zresztą ja tego nie robię 

Piszę jedynie że na tę chwilę Antek jest poza konkurencją 

Co do Luki to się też boję, bo nie widzieliśmy jeszcze czy on jest w stanie zagrać cały sezon tak jak dotychczas grał drugie części sezonu 

Bo choć zachwyca to jednak wciąż jest trochę pączkiem 

PS: Siakam wyskoczył na 2 tygodnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 20:36, josephnba napisał:

Przepraszam, nie wiedziałem że my tu oceniamy top 10 graczy ligi a nie top 10 kandydatów na mvp 

Na mvp poza systemu indywidualnymi składają się też wyniki zespołu, a tak się składa że Bucks są 9-0 

 

Poprawię więc swój wpis 

 

NA TĘ CHWILĘ Antek, a potem długo nic i doncic itd...

po porażce bucks Doncic wskoczył na pierwsze miejsce: https://www.basketball-reference.com/friv/mvp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lorak napisał:

po porażce bucks Doncic wskoczył na pierwsze miejsce: https://www.basketball-reference.com/friv/mvp.html

Trochę dziwne że zaledwie po jednej porażce, zważywszy na bilanse obu ekip, ale Luka gra taki kosmos że to w sumie nie jest dziwne ;)

Cos jak Mvp Westbrooka, choć tu nie ma pustych statystyk tylko pod siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauri jest najlepszym zawodnikiem teamu numer 1 w konferencji, więc ktoś taki zasługuje na bycie w top 10. Jrue to natomiast legitna druga opcja, która zasuwa po obydwu stronach dla najlepszej drużyny w lidze, więc odmawianie mu tutaj miejsca, to tak jakby czepiać się Pippena w '96. natomiast Morant jest pewnie blisko, więc jeśli utrzyma taką produkcję, a grizzlies poprawią bilans, to znajdzie się na liście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lorak napisał:

więc odmawianie mu tutaj miejsca, to tak jakby czepiać się Pippena w '96

Nie pamiętam TS pippena z 96 roku ale robienie 19 pkt na TS54 to nie jest żaden poziom MVP. Lauri jest najlepszym graczem Jazz ale znowu jego zdobycze to poziom ALL star a nie w TOP!0 MVP. Dla mnie obie historie to mocno naciąganie bo indywidualnie w żaden sposób sie to nie broni zwłaszcza ten Jrue , który jest nieefektywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, mamy trzecia dekadę XXI wieku, wiec wypadałoby już nie oceniać wartości koszykarza przez pryzmat PPG. Jrue nawet mimo bycia nieefektywnym scorerem jest bardzo przydatny w O oraz daje elitarna D na swojej pozycji. dodać do tego bilans i wszystko to razem skład się na jego zasłużone miejsce na tej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

Ely, mamy trzecia dekadę XXI wieku, wiec wypadałoby już nie oceniać wartości koszykarza przez pryzmat PPG. Jrue nawet mimo bycia nieefektywnym scorerem jest bardzo przydatny w O oraz daje elitarna D na swojej pozycji. dodać do tego bilans i wszystko to razem skład się na jego zasłużone miejsce na tej liście.

Ale nadal żadna z tych rzeczy nie predysponuje go do bycia TOP 10 MVP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.