Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden w PO wykręca 32,5p/9,3r/7,9a/1,5s na 58TS i jest miękką fają, a drugi to potężny gracz i badass, wiadomo. Suns to przypadek drużyny, która z nawet lubianej stała się mocno wkurwiająca. Do tego Booker jest na pewno w TOP'ce ligi, ale pod względem tego kto ma bardziej punchable face (On? Herro?). Luka znowu ich wyjaśni, jak na siebie trafią w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LAF napisał:

DB 35 punktów 13/21 FG, 5/9 3 PFG vs Leonard & George

I czy komuś to ma niby imponować? 

Możesz mi a raczej nam odpowiedzieć czy będziesz tu wpisywał każdy kolejny występ tej miękkiej fajki? Jeśli tak, to napisz, przestanę obserwować wątek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jack napisał:

Gdzie jest Lillard ja się pytam? 

w zakładce "ktoś inny" :P

cieszę się, że trafiłem póki co z tymi Blazers, szkoda, że musieli się akurat po Nuggets przejechać, ale no, do nowego roku takie swingi będą normą i zdziwię się jak będziemy w top5 do tego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LAF napisał:

Dobrze DB się zachował. Nie dał sobie dmuchać w kasze jakiemuś Klayowi przy tym zachowując klasę. 
 

Jestem ciekaw co kolega @eF. ma do powiedzenia co do tej sytuacji 

Jakiemuś Klayowi? Lol

Póki co to jest jakiś Devin. Booker ma dużo do udowodnienia, szczególnie w PO, jak chcesz go porównywać do takich graczy jak Klay. Na razie Booker gra bardzo dobrze (do tego to są pierwsze 3 mecze sezonie i tylko RS) ale Klay 2 lata nie grał w kosza, powinien jeszcze odpalić, ważne żeby na PO był zdrowy i liczę że tam w West Finals spotkają się GSW i Suns. 80% starego Thompsona > DB.

 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Dobrze DB się zachował. Nie dał sobie dmuchać w kasze jakiemuś Klayowi przy tym zachowując klasę. 
 

Jestem ciekaw co kolega @eF. ma do powiedzenia co do tej sytuacji 

Booker to bezsprzecznie faworyt w MVP race, zawodnik kompletny, do tego z chłodno głowo. 4-krotny mistrz NBA Klay Thompson to przy nim robak. A tak poza tym, nie wiem o co chodzi, bo nie oglądałem. Byłem zajęty zajebistymi Pistons z Wizards (do końca 3q), co dało mi takiego energetycznego kopa, że gdy trafiłem na porządną koszykówkę, to se zasnąłem pod koniec meczu Mavs z Pels :(

EDIT: Dawno nie widziałem tak wkurwionego Klaya. Widocznie Devin faktycznie ma punchable face. I farta też, bo Klay bo go znokautował. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Kubbas napisał:

kurs na Giannisa 7 na mvp

chyba wyglada na najpewniejszy typ na ten moment 

Jest to możliwe 

Sixers dzielą się wpływem na grę za bardzo żeby pod koniec wskazać jednego z nich na mvp 

Nuggets stracą trochę wygranych na wprowadzanie Murraya i Portera do gry, zresztą im od zwycięstw w rs bardziej zależy na formie w PO 

Giannis i Tatum to chyba najlepsze typy 

Jest niby jeszcze Booker, ale w jego przypadku mogę postawić 100 na to że nie utrzyma się w wyścigu, to taki typ jak rok temu DeRozan. Niby blisko, ale każdy wie, że to nie jest jego poziom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.