Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

 

18 minut temu, Kubbas napisał:

Niby tak, niby nie, kryteria jak zawsze sa plynne, kiedys ciagniecie takiego supportu, bycie najlepszym w clutch byloby doceniane, teraz bardziej idziemy w to kto napierdala jak indywidualnie

nie wydaje mi się, żeby tam był bardzo słaby support. Mało widziałem Kings ale tam trochę taki case jak Bucks czy Clippers - naprawdę sporo ludzi umie sobie coś wykreować, sporo akcji idzie przez Sabasa w ogóle bez udziału Foxa.

W ogóle bardzo fajny jest ten Fox, nie przeczę, chodzi mi tylko o to, że na małej próbce którą widziałem nie wydawało mi się, żeby to była taka sytuacja że bez niego w Kings to wielkie nic i tylko on ich prowadzi.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba mu oddac, ze w clutch faktycznie Fox niszczy i to jak lamie pierwsza linie maksymalnie im pomaga.

Ogolnie fajnie to Brown poustawial, ma kilku grajkow nie slynacych z obrony, ale zrobil z tego fajna napierdalanke, gdzie ciezko ich przerzucic - Fox, Monk, Sabonis, Huerter. Zaden z nich nie broni za wybitnie, a mimo to sa na gorze zachodu.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Nikt nie pamięta ze on był SF w Gonz i ze potem z racji wzrostu mu wrzucili program masy i coraz bardziej zmuszali do roboty na C. 

czekaj, mówisz że gość urósł w wieku 18 bądź 19 lat i z tego powodu musiał zmienić pozycję? no absolutnie niebywałe i niespotykane

12 minut temu, ignazz napisał:

Grając z Duncanem to Saba byłby mvp

grając z Duncanem to pewnie nie byłoby ich jak razem na boisku ustawić na dłuższe minuty (mówię o koszykówce AD 2023, w 2005 to wiadomo że Duncan & Rasho super ustawienie). Chyba że Duncan w rogu. Albo Sabonis.

W ogóle ten Sabas fajny, ale niech ze starym w wakacje poćwiczy rzuty z daleka, bo jego stary 27 lat temu miał (minimalnie) więcej 3PA per game niż młody dzisiaj, na podobnej zresztą skuteczności.

7 minut temu, Reikai napisał:

Ogolnie fajnie to Brown poustawial, ma kilku grajkow nie slynacych z obrony, ale zrobil z tego fajna napierdalanke,

rewelacyjnie się to ogląda.

W dodatku robią sporo błedów  w team D, bo że mają personel taki jaki mają to jedno, ale że się gubią często na pickach - wiadomo, to sie zdarzy najlepszym, ale u nich zdaje się że dość często - to inna sprawa. Tam jest spore pole do poprawy, nawet jeśli ogólnie w D  nie są orłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Fox przypadkiem nie powinien byc zaraz za Jokicem?

Musisz być w topce ligi przez kilka sezonów aby marzyć o tym by teraz przeskoczyć Biida czy Antka, dlatego też o Tatumie nikt już nawet nie wspomina, za wcześnie jeszcze dla niego, a co dopiero dla Foxa

24 minuty temu, BMF napisał:

Dobry stat-padder.

Kickballe liczą się jako deflekszyns, to dopiero beka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lorak napisał:

propaganda na całego. przecież ocenianie D na podstawie takich filmików to mniej więcej jak ataku oglądając highlighty z samymi wsadami.

No dziwne to jest strasznie, od kilku meczow sa wrzucane takie filmiki z zagraniami tylko na Jokicia i jednczesnie wrzucane zagrania przeciwko Embiidowi gdy ten contestuje rzuty. Oczywiscie sa to zagrania takie so so, czesc z nich to wcale nie bledy Jokicia, czesc z nich to wcale nie super D Embiida, ale komus zalezy na dojezdzaniu Jokicia i promowaniu Embiida ewidentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Reikai napisał:

No dziwne to jest strasznie, od kilku meczow sa wrzucane takie filmiki z zagraniami tylko na Jokicia i jednczesnie wrzucane zagrania przeciwko Embiidowi gdy ten contestuje rzuty. Oczywiscie sa to zagrania takie so so, czesc z nich to wcale nie bledy Jokicia, czesc z nich to wcale nie super D Embiida, ale komus zalezy na dojezdzaniu Jokicia i promowaniu Embiida ewidentnie.

Pewnie Perkins maczał w tym ręce 😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

@Lucas @julekstep oraz @LeweBiodroSmoka powinni zebrać siły i stworzyć jakiś wpis na reddicie, który naprostuje tamtejszą narrację.

że niby mamy wyjsć na gołe klaty z czarnymi braćmi węszącymi zewsząd rasistowski spisek i oznaczających Perka w co drugim poście ze skrótami obrony Joka? 

tego nam życzysz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lorak napisał:

@Lucas @julekstep oraz @LeweBiodroSmoka powinni zebrać siły i stworzyć jakiś wpis na reddicie, który naprostuje tamtejszą narrację.

Ja tam obecnie mam statuetkę w dupie, mogę się nią zainteresowac znów, gdy Nuggets zaczną grac w koszykówkę.

Dużo większym problemem niż to czy Jok będzie miał dwie czy trzy statuetki jest grą drużyny i to nie tylko w kwestii tych 4 przegranych meczow. MV3 było fajne, gdy wszystko klikało i było miłym dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrośnięty Steve Nash sezonu regularnego i tak w razie co w Play Offs  gowno zdziala, i zacznie sie pi****lenie o slabym suporcie etc.

robcie screeny,

dla mnie moze miec 100 statuetek za MVP RS, na nikim to nie robi wrazenia.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

Oczywiscie sa to zagrania takie so so, czesc z nich to wcale nie bledy Jokicia, czesc z nich to wcale nie super D Embiida, ale komus zalezy na dojezdzaniu Jokicia i promowaniu Embiida ewidentnie.

I dobrze, koniec z hype'owaniem piłkarza z Bośni. 

Ale Sixers mają ciężki terminarz do końca sezonu, tak że raczej nie urodzi się z tego na tyle dobry bilans żeby zrobić z tego convo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, here we go, zaczelo sie

jak Jokica jechalem nie raz, teraz musze go bronic bo juz nie jest taka tyczka w obronie jak byl, zaczela sie nagonka w mediach i juz jest 2.25 na Embiida i pewnie go przepchna i wygra

 

ogladajac mecze Jokica w tym sezonie, gosc zrobil bardzo duzy postep w obronie, a sam Embiid czasami wyglada od niego gorzej, przejebane jak Jokic tego nie wygra.

mialem kilka miechow temu pomysl zeby dac na Embiida ale po 2.25 teraz to juz sie nie oplaca

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

I dobrze, koniec z hype'owaniem piłkarza z Bośni. 

Ale Sixers mają ciężki terminarz do końca sezonu, tak że raczej nie urodzi się z tego na tyle dobry bilans żeby zrobić z tego convo.

Maszyna ruszyła, Sixers zrównali się Nuggets bilansem i mają jeszcze 4 mecze na road tripie, przy obecnej formie Robinów 2-2 będzie sukcesem, na teraz jest imo 50/50 a pewnie wystarczyło wygrać z Nets by to zatrzymać 

16 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Wyrośnięty Steve Nash sezonu regularnego i tak w razie co w Play Offs  gowno zdziala, i zacznie sie pi****lenie o slabym suporcie etc.

robcie screeny,

dla mnie moze miec 100 statuetek za MVP RS, na nikim to nie robi wrazenia.

w identycznym tonie rok temu wypowiadał się zjarany S-Jax, zazdroszczę avatara ziomuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.