Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, vero1897 napisał:

Mnie przede wszystkim zastanawia dlaczego w tej wyliczance @ely3 nie ma Ziona? Bilans, cyfry, widowiskowość, świeżość, nawet narodowość... Wszystko się zgadza.

Zion może być w konwersacji tak samo jak Tatum, Booker, DeRozan czy Morant rok temu, ale w efekcie nie wygra z bardziej uznanymi nazwiskami, które już kilka sezonów biją się o tą nagrodę min. Tatum czy Morant stali się kimś takim. Tam jeszcze jest Ingram, który mu trochę atencji też zabierze, musiałby zrobić przekonujący pierwszy seed, ale imo to i tak starczyłoby max na top3 głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce i oczy -> Jokić z trzecim kolejnym MVP

Rozum -> dadzą komuś innemu niż Jokić, zeby nie bylo 'za nudno', wiec z tych bez statuetki zycze tego Embiidowi, bo zapracowal na to solidnie ostatnimi sezonami, no i w tym tez gra swietnie, jak ma ktos nowy dostac to niech ma to Joel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na mocną gimnastykę co by zrobić żeby nie dać MVP Jokiciowi - jeżeli w tych MVP-drabinach na tym etapie sezonu nie jest zdecydowanym #1.

Myślałem, że Jokic trochę zwolni, ale z tym bieda-supportem wokół musi robić top heroics żeby miało to ręce i nogi, szkoda, że alltimerski peak marnuje się w takim miejscu, siadłby jakiś trade requescik. 

(pisane w połowie meczu z Blazers, więc niezwiązane, ale dopiero teraz zobaczyłem te śmieszne rankingi, jak zrobił 2pts w 2nd half i przegrali to trudno ;])

Giannis gra so-so jak na siebie, Tatum to nie ta półka - Embiid w drugiej części sezonu może podgonić, ale wiadomo, jak to się skończy: jakaś kontuzja w styczniu i +20 meczów opuszczonych na koniec regulara, nie ma co zaczynać. 

Nets mogą mieć niezłe from zero to heros, więc może Durant ma szansę na skradzione MVP, who knows. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

@lorak i @BMF uświadamiający sobie że Jok jest przejebanym all-timerem i zdecydowanie najlepszym centrem ligi (grudzień 2022, koloryzowane):

Naah, po prostu niektórzy jokiciowcy szukali dziwnego rewanżyzmu i antagonizmów, których realnie nie było (tutaj), płacząc o jakichś star bonusach etc. zamiast cieszyć się grą dwóch alltimerskich centrów. ;]]] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BMF napisał:

Naah, po prostu niektórzy jokiciowcy szukali dziwnego rewanżyzmu i antagonizmów, których realnie nie było (tutaj), płacząc o jakichś star bonusach etc. zamiast cieszyć się grą dwóch alltimerskich centrów. ;]]] 

Trochę jest w tym racji, ja np z każdym sezon coraz bardziej lubię Embiida i doceniam go jako rywala Nikoli. Na mecz styczniowy wstępnie jestem nawet ustawiony na wspólne oglądanie z fanami 76ers xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.