Skocz do zawartości

Hornets 2022/2023 - czyli droga przez mękę


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, ze nikt normalny nie oglada Hornets i pewnie jestem jedyny na forum, ale tu sie wydarzyl wlasnie 5W streak, ogolnie od pognania Sliwki, lepszej formy Haywarda i Lamelo Hornets wygladaja bardzo legitnie, no ale Lamelo wlasnie chyba zakonczyl sezon, takze po jablkach :]

Bridges cos przybakiwal, ze w marcu moze wrocic, mozliwe ze cos kombinuja z podpisaniem kontraktu teraz, zeby dostac zawieszenie od ligi i jakos chca sie dogadac, ze caly ten sezon potraktowac jako kare, a od przyszlego wroci normalnie do skladu, raczej nie jestem fanem wpuszczania go spowrotem do ligi, ale raczej gosc jest zbyt dobry zeby to ZMyers Leonardowac totalnie i pewnie jakos to rozwiaza z liga.

Powtorze sie po raz setny, ale jesli w przyszlym sezonie Hornets beda w stanie wyjsc jakims Lamelo Hayward Bridges Wemby Williams to klekajcie narody. Tylko Roziera prosze wyslac gdziekolwiek, nawet do Harmatana Gniewkowo.

Henderson tez bylby fajnym fitem do Lamelo, bo momentami oczy bola od jego streetballu, ale juz jako pierwsza opcja w kontrach i spot up przy innym playmakerze wygladalby bardzo legitnie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Roziera punkty akurat w nocy się przydały. On ma 4 fatalne mecze potem 2 lepsze i właśnie wtedy zespół wygrywa 😂

Problemem u niego jest to, ze:
1) Totalnie nie obchodzi go nic oprocz tego, zeby zajebac jumpera przez rece

I tylko to. Poza tym, jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robi strat.  Są sytuacje na boisku ze lepiej mieć 40% szansy na trafienie przez ręce niż te 5 strat LaM w 20 pare minut. 

On po prostu chorobliwie w siebie wierzy. Koszmar każdego trenera. 

Ale w nocy zagrał lepiej niż ok 

Co nie zmienia prawdy ze lepiej go oddać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  by chyba bylo na tyle z mojego ogladania tego zespolu w calosci w tym sezonie, Rozier jako glowny playmaker to jest jakis koszmar. Jak z Lamelo grali streetball, tak teraz to jest jakis orlik w Murowanej Goslinie. W zyciu nie widzialem takiego statpaddera nastawionego na rzucanie w kazdej akcji co Rozier. A ze doszedl do tego powrot Oubre to Hornets sa po prostu koszmarni do ogladania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 Bardzo fajna analiza. Ogromna roznice robi to, ze Hornets w koncu maja centra ktory potrafi ustac na obwodzie dzieki swietnej pracy nog i zasiegowi mniejszemu tylko od Bobana. Swietna robota Clifforda, na prawde ci Hornets bez Oubre i Roziera sa mega fun to watch. Thor to sie tak rozwinal w tym sezonie, ze szok. Jeszcze 3 miesiace temu byl absolutnie niegrywalny. PJ Washington tez jest niezlym kotem.

Dajcie mi tam Wembiego,  liga nie gotowa na ta obrone.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, kuba2419 napisał:

Nie, nie zaoferowali nowej a byl FA. Teraz go pewnie podpisza.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LAF napisał:

Kogo widzicie u nich gdyby hipotetycznie zostali z 4 pickiem ? 
 

@Reikai jakieś zdanie na ten temat bo ich śledzisz ostatnio ?

Nie wierze w brak przetasowan, bo zawsze sa zwlaszcza przy nowej formule loterii.

Ale zakladajac powrot Bridgesa, ktory jest chyba przyklepanym faktem, to mamy Ball - Bridges - Hayward - PJ Washington - Mark Williams

Prosi sie o az o Wembiego na 4 ;) Ewentualnie Brandona Millera. Ale jesli cala trojka Henderson - Wemby - Miller pojdzie, to nie zdziwi mnie Jarace Walker. Bardziej mnie ciekawi jednak co Hornets zrobia z pickiem Nuggets i 2 runda ktora bedzie okolo 34 miejsca, biorac pod uwage ze maja dwa wolne spoty w rosterze. Szykuje sie imo jakis trade, jakies spuszczenie Roziera czy Haywarda np. Wtedy zwolni sie miejsce na obwodzie na Thompsona.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.