Skocz do zawartości

Hornets 2022/2023 - czyli droga przez mękę


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Daaaaaaamn, Lamelo powinien isc do brata po jakies korki z obrony bo to jest niesamowite jak zle broni. Wiadomo, ze gra w tankerze nie pomaga jesli chodzi o effort, ale jako mlody lider powinien dawac z siebie wiecej.Kij tez z effortem, chlop notorycznie jest zle ustawiony i kazdy go mija jak tyczke.

Bardzo frustrujaca druzyna do ogladania, Rozier meczy oczy w ataku, Lamelo w obronie a to sa ich liderzy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ogladalem ich z Pacers i nie mialem wrażenia ze sie źle ich oglada.

Plumlee gral całkiem przyzwoicie. 

PJ Washington bardzo fajny gracz.

LaMelo no trochę mi sie wydaje jeźdźcem bez głowy to fakt, ale może obecnie mogą sobie na to pozwolić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten McDaniels, troche mnie zdziwilo ze jest juz czwarty sezon w lidze. W jakiejs normalnie funkcjonujacej ekipie powinien byc super grajkiem.

Powtorze to co mowilem wczesniej, Rozier i Lamelo to chyba najmniej fun to watch duet liderow w lidze, raz ja odjebie cos glupiego, to w nastepnej akcji ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał:

@ely3 ogladales ten mecz z Hornets?

Wiele w tym sezonie w wykonaniu Hornets widzialem, ale 2/16 za trzy w meczu to chyba musi byc jakis rekord od rewolucji post Curry od nie wiem, 8 lat? Raz, ze ilosc celnych rzutow a dwa ilosc oddanych. Kto dzis oddaje 16 trojek?

Jeszcze nie ale Jazz przez cały w tym sezonie odcina rywalom mozliwość trójek w HCO. Gubi czasem w kontrach ale i tak rywale rzadko rzucają za 3 vs Jazz a jak już rzucają to niecelnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przyjemny meczyk w wykonaniu Szerszeni.

Stanęli we wczorajszym meczu z Heat na wysokości zadania i po wyrównanej walce pokonali gości w Spectrum Center.

Ogromne brawa należą się Rozierowi który był dziś wprost fenomenalny. Wysoka skuteczność rzutowa i świetny przegląd pola. W pewnym momencie bodajże w 3Q miał nawet 5/6 zza łuku!

P.J. również miał dziś swój dzień i siadało mu praktycznie wszystko. Chłopak fajnie się rozwija i myśle, że jest aktualnie jednym z ważniejszych zawodników w formacji Hornets.

Na słowa uznania zasługuje również LaMelo, który ma swoje przebłyski i w meczach takich jak ten potrafi miło zaskoczyć. Jest coraz bardziej pewny siebie (co cieszy) i widać to w jego grze. Umiejętnie rozgrywa i wjeżdża pod kosz.

Ogólnie cały S5 zagrał naprawdę dobry mecz jednakże nie można oprzeć drużyny na pięciu zawodnikach a tak to niestety aktualnie wygląda. Charlotte kompletnie nie ma ławki i to chyba tu leży najważniejszy problem.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za co te pochwały dla Balla, wg mnie LaMelo miał dwa przebłyski na końcu meczu ale pierwsze III kwarty grał po prostu fatalnie i Hornets robili run za każdym razem gdy schodził z boiska i grę przejmował Rozier. 7 strat i 5/15 fg do ostatnich minut w IV kwarcie, to nie był na pewno dobry mecz w jego wykonaniu, choć w końcówce troszkę się zeekompensował. On widać że jest mocno zardzewiały, będzie grał lepiej na pewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w temacie Hornets jest jedna rzecz o której można wspominać zawsze. Oni mają all timersko najlepszy parkiet. To jest cudo. Niesamowicie ,że Jordan to wymyślił albo zatwierdził. Szkoda tylko ,ze koszulki City to jest porażka. W ogóle tegoroczne City poza Suns i wizards to jakieś koszmarki. Tego się nie da oglądać zazwyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do P.J. to on mi się mega podoba, ale tutaj słyszałem głosy, że chłop się nie rozwija, do tego jako chyba jeden z niewielu ze swojego draftowego rocznika nie podpisał extension, problemy prywatne - przemoc domowa. No i zastanawia mnie co Charlotte będzie chciało z nim zrobic, pohandlować? Czy jednak poczekać do FA co tam się bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Robaq napisał:

Co do P.J. to on mi się mega podoba, ale tutaj słyszałem głosy, że chłop się nie rozwija, do tego jako chyba jeden z niewielu ze swojego draftowego rocznika nie podpisał extension, problemy prywatne - przemoc domowa. No i zastanawia mnie co Charlotte będzie chciało z nim zrobic, pohandlować? Czy jednak poczekać do FA co tam się bedzie

Jaka znowu przemoc domowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem za co te pochwały dla Balla, wg mnie LaMelo miał dwa przebłyski na końcu meczu ale pierwsze III kwarty grał po prostu fatalnie i Hornets robili run za każdym razem gdy schodził z boiska i grę przejmował Rozier. 7 strat i 5/15 fg do ostatnich minut w IV kwarcie, to nie był na pewno dobry mecz w jego wykonaniu, choć w końcówce troszkę się zeekompensował. On widać że jest mocno zardzewiały, będzie grał lepiej na pewno. 

Nom chlop jest okropny, nie konczy pod obręcza nic, nakurwia sto trójek na mecz przez ręce, a do tego jest ścisła czołówka ligi w c***owosci w obronie.

Lubię go bo fajnie się go oglądało dotychczas, tak w tym sezonie nie mogę na niego patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba highlight sezonu poki co w Hornets.

Przed trade deadline pojawia sie sporo szumu, glownie dotyczy on McDanielsa. Oczywiscie Hornets byliby idiotami gdyby sie go pozbyli, wiec pewnie to zrobia. Chcieliby tez zrzucic Haywarda np z Rozierem, ale tu Lakers wymieniani w plotkach zakladam, ze powiedza pass. Innego kupca nie widze. Hornets oczywiscie tankuja grajac Plumleem gdy Williamsowi/Richardsowi za dobrze idzie. Zeby nie bylo, Sliwka gra super sezon i jak dojdzie do contendera jako backup takich Nuggets, to bedzie to steal. Natomiast w obronie jako shotblocker jest przek****tragiczny, dzis w nocy np Williams zdominowal Drummonda w 2 kwarcie, wiec od razu gdy wszedl Plumlee ten zdobyl z 6 pkt z rzedu :] 

Clippers, Nuggets to powinny byc naturalne kierunki handlu i granie Williamsem i Richardsem do konca sezonu, plus moze jakies okazjonalne minuty dla Kaia Jonesa w koncu. Thor jest chyba spalony, bo wyglada fatalnie. Nie powiem, chcialbym w tej ekipie za rok zobaczyc trio Lamelo-Wemby- Williams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz Hornets który obejrzałem (raczej nie zdarza się to zbyt często) i jest to kolejny w którym muszę pochwalić LaMelo.

Chłopak fajnie się rozwija i już teraz jest gotowy wziąć na siebie całą presję i przypomina rozgrywających którzy mają więcej doświadczenia w lidze. Nie boi się rzucać trójek które wchodzą mu całkiem przyzwoitej skuteczności. Dodatkowo sporo zbiera pod koszem i rozsądnie asystuje.

Jeszcze wiele pracy przed nim ale moim zdaniem idzie to w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie wrażenie, ze LaMelo czasem gra pod siebie. Ogladam ich tak systematycznie, trochę pod kątem Plumlee troche PJ i czasem po prostu typ odpala samolubnie, tak bylo bodajze w II kwarcie gdzie chyba pod rząd rzucał 2-3 trójki oczywiscie pudłująć chociaz obok gdzies tam stali lepiej ustawieni koledzy. No ale faktem jest ze pod koniec IV kw. to jednak on trzymal Charlotte w grze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega sie ciesze, ze moj czlowiek wskoczyl do S5 i juz tam pewnie zostanie, w debiucie solidne double double vs Celtics, zaawansowane staty go uwielbiaja(D Raptor np. top 4 w lidze, za Caruso, Gobertem i Thybullem), ale ogladanie pary Rozier Ball to jest jakas katorga do oczu i po prostu niesamowity bol istnienia. Ta dwojka teraz wzniosla stadpadding na wyzszy level, niestety idiotyczne decyzje na jeszcze wyzszy.

Czeka mnie ciezka koncowka sezonu do ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba najfajniejsza wygrana w tym sezonie Hornets, super mecze Balla i Roziera, hala zyla, PJ sie stawil, Hayward ostatnio w dobrej formie. Przyjemnie sie to ogladalo, no i na deser kondor zgasil Carmelo Anthonego Trae, ktorego ogladanie i te gwizdki ktore dostaje sa gorsze niz prime Harden i Embiid razem wzieci, ugh okropnie sie oglada tych Hawks przez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.