Skocz do zawartości

Power Ranking 2022/2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, josephnba napisał:

Niby nie 

Kłopot w tym, że dwóch z tej czwórki jest permanentnie kontuzjowanych 

Nurek tak, ale Lillard miał kontuzje, która nie odbija się zwykle na dalszej karierze, więc o niego bym się nie martwił, ponadto mówiło się w kuluarach, że Nurek dostał shutdown na resztę rs, a nie że była to kolejna kontuzja, no ale to tak tylko drogą dygresji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

I co, mamy im dać medal, bo prowadzili w drugiej kwarcie jednego z meczów?

Durant miał w tej serii poniżej 40% z gry właśnie w dużej mierze dlatego, że musiał się sam szarpać z elitarną obroną bez żadnej reakcji trenera. Nets w grze trzymały indywidualne umiejętności zawodników, bo organizacji gry i pomysłu tam nie było żadnego.

Durant sie szarpal sam ze soba i z tym ze w koncu ktos ogarnal ze gosc nie ma zadnego miniecia od 5 lat

byl w tych pozycjach w ktorych wczesniej rozpierdalal, tylko teraz trafil na obroncow ktorzy wiedzieli jak go bronic

ty ogladales w ogole ta serie? Durant sie o wlasne nogi przewracal, zaden trener nie zagra za zawodnika

Cytat

Boston potem męczył się z Bucks bez Middletona oraz z Heat

obie swietne defensywne druzyny, co to ma do tej dyskusji?

Cytat

Różnica punktowa w całej serii jest myląca - Boston dominował od drugiej połowy drugiego meczu, w obu spotkaniach na Brooklynie kontrolował przebieg gry od samego początku i ostatecznie wygrał cztery razy z rzędu. To nie była wyrównana seria.

nah, gdyby nie game winner w game 1 to calkiem mozliwe ze Nets by ta serie wzieli, kazdy kto ogladal to uwaznie wie ze to nie byla seria wpierdol do zera tak jak napisales.

Cytat

A co do kontuzji, to Irving regularnie opuszcza mnóstwo meczów, więc tu akurat im się udało, że był zdrowy na play-off

wiadomo ze to jest NBA i jakbysmy mieli sie wyliczac kto sie moze polamac to wyjdzie lista 15 osob

Cytat

Jeśli Ben kryje Tatuma, to kto masuje się z wysokimi Celtics? Durant?

wszystko zostaje tak jak bylo, Simmons jest jednym z lepszych 1na1 obroncow i help defenderow przez to ile kryje miejsca na rotacjach z weak side i jak czyta gre

tu sie nic nie zmienia Simmons kryje podkoszowego i bedzie latal wszystko dookola

zamknac kogos na obwodzie tez moze jak bedzie trzeba nie raz to pokazywal

gosciu zamyka gdy zdroiwy kazdego od 1 do 5 to chyba nie podlega dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nurek tak, ale Lillard miał kontuzje, która nie odbija się zwykle na dalszej karierze, więc o niego bym się nie martwił, ponadto mówiło się w kuluarach, że Nurek dostał shutdown na resztę rs, a nie że była to kolejna kontuzja, no ale to tak tylko drogą dygresji

Ja simmonsa miałem na myśli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, josephnba napisał:

Ja simmonsa miałem na myśli 

Simons miał raczej lekkie urazy dopóki nie doszło ostatnio kolano, nie wiem jak było w rookie szn bo tam zagrał tylko 20 spotkań, ale potem w miarę ok było 

https://www.foxsports.com/nba/anfernee-simons-player-injuries

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał:

Tu się będzie toczyła walka z Bulls i Hawks o 6-8 i wcale Nets nie są faworytem

Generalnie nie czepiam się takich pierdół, ale poważnie uważasz że Bulls to poziom TOP 8 na Wschodzie? 😂

Chcę uświadomić jedno, dla mnie MJ to GOAT (typ ma najwyższe średnie punktów ever w RS i w PO, fani LeBrona to beka), ale mimo mojej delikatnej sympatii do Bulls, nie widzę was dalej niż play-in, które i tak przegracie, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że taka piękna organizacja jak Chicago Bulls robi franchise playera z Zacha LaVine. Przeca to pachnie PTB i Lillardem mocno, współczuję. Tak po prostu, jako fan kosza. Za chwilę Pistons was zjedzą, max jeden sezon 😘 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj, ef., co to za 'dziecinada'? 😁 wiesz doskonale, ze znakomita wiekszosc organizacji podpisuje swoich najlepszych/najbardziej perspektywicznych grajkow na max. kontraktach. ba, 2-3 opcje biora dzis maxy, i nikt sie temu nie dziwi! kazdy ma takiego franchise playera na jakiego zasluguje, jaki mu sie 'trafi'. nie wszedzie fortuna jest rownie chojna!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kcp78

Luzik, jestem miły. Mnie po prostu mocno bawi jak jakiś Zach LaVine (może się łapie do TOP 30, dla mnie nie) jest twarzą organizacji, kiedy ja w swojej drużynie mam Cade'a Cunnighama, który zjada takiego LaVine'a pod każdym względem. Przeca my mamy u siebie przyszłego Superstara z mega wysokim bb iq, a co mają Bulls? DeRozana, LaVine'a, brak kolan Lonzo? Za rok walczymy o PO, a tacy Bulls będą Knicks'ami koszykówki. Nie powiem, że nie, ale trochę mnie to bawi, bo kolega @josephnba mocno śmiał się z Pistons w naszym temacie. Zobaczymy, pośmiejemy. Dla mnie Bulls są w dupsku jak stąd do Portland :D 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

@kcp78

Luzik, jestem miły. Mnie po prostu mocno bawi jak jakiś LaVine (może się łapie do TOP 30, dla mnie nie) jest twarzą organizacji, kiedy ja w swojej drużynie mam Cunnighama, który zjada takiego LaVine'a pod każdym względem. Przeca my mamy u siebie przyszłego Superstara z mega wysokim bb iq, a co mają Bulls? DeRozana, LaVine'a, brak kolan Lonzo? Za rok walczymy o PO, a tacy Bulls będą Knicks'ami koszykówki. Trochę mnie to bawi, bo kolega @josephnba mocno śmiał się z Pistons w naszym temacie. Zobaczymy, pośmiejemy :D 

rozumiem. ja, w kazdym razie, nie zamierzam zasmiecac subforum bulls 'hejt-wysrywami' na temat ekipy z chicago. szkoda czasu i klawiatury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

rozumiem. ja, w kazdym razie, nie zamierzam zasmiecac subforum bulls 'hejt-wysrywami' na temat ekipy z chicago. szkoda czasu i klawiatury...

Po co hejtować? Czas pokaże i to już niedługo który team będzie mocniejszy :D 

Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Btw myślisz, że Cade załapie się do ASG, czy to jeszcze nie ten sezon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eF. napisał:

Btw myślisz, że Cade załapie się do ASG, czy to jeszcze nie ten sezon? 

mysle, ze tak. ale, co kluczowe, dla cc najwazniejszy jest zespol. jak mawia casey - cade to urodzony lider, a wlasnie dla takich grajkow ogladasz mecze!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kcp78 napisał:

mysle, ze tak. ale, co kluczowe, dla cc najwazniejszy jest zespol. jak mawia casey - cade to urodzony lider, a wlasnie dla takich grajkow ogladasz mecze!...

Nie ma co tu spoilerować (heheszki), ale fakt jest taki że Cunningham to generational talent (zbiera, rzuca, podaje, myśli), i zamknie ludziom mordy już za chwilę. Dobrze jest być fanem Pistons od lat, bo zaraz na bandwagon tej pięknej drużyny wskoczy mnóstwo osób. Zostawmy to, bo tak jak pisałem wcześniej to tylko kwestia czasu. Detroit basketball!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kcp78 napisał:

daj spokoj, ef., co to za 'dziecinada'? 😁 wiesz doskonale, ze znakomita wiekszosc organizacji podpisuje swoich najlepszych/najbardziej perspektywicznych grajkow na max. kontraktach. ba, 2-3 opcje biora dzis maxy, i nikt sie temu nie dziwi! kazdy ma takiego franchise playera na jakiego zasluguje, jaki mu sie 'trafi'. nie wszedzie fortuna jest rownie chojna!...

Cavs zrobili "nuff said!" i wyslali swoja 2-3 opcje z draftu do Utah!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eF. napisał:

Nie ma co tu spoilerować (heheszki), ale fakt jest taki że Cunningham to generational talent (zbiera, rzuca, podaje, myśli), i zamknie ludziom mordy już za chwilę. Dobrze jest być fanem Pistons od lat, bo zaraz na bandwagon tej pięknej drużyny wskoczy mnóstwo osób. Zostawmy to, bo tak jak pisałem wcześniej to tylko kwestia czasu. Detroit basketball!

1. Jakby każdy kto zbiera rzuca i podaje był generational talentem, to byśmy mieli same generational talenty.

2. Wymien 30 lepszych w tej lidze od Lavine.

8 godzin temu, january napisał:

.   Raczej nie będzie kolejnego kwas-sezonu.

 

Możesz nie doceniać w jednej szatni Simmonsa, Kyriego i Duranta. Niby każdy z nich ma cos do udowodenia, ale jednak 3 takie primadonny powodują, że możliwość kolejnych kwasów jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eF. napisał:

 

Mnie po prostu mocno bawi jak jakiś Zach LaVine (może się łapie do TOP 30, dla mnie nie) jest twarzą organizacji, kiedy ja w swojej drużynie mam Cade'a Cunnighama, który zjada takiego LaVine'a pod każdym względem. 

Lavine zeszły sezon 24,4 ppg na 60 %TS, sezon wcześniej 27ppg na 63 %TS 

CC zeszły sezon 17,4 na 50 %TS

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

2. Wymien 30 lepszych w tej lidze od Lavine.

nie no to raczej nie jest żadna sztuka, 30 znajdziesz na luzie a pewnie i więcej bo nie wiem czy nie wolałbym przykładowego Mikala Bridgesa czy Dejounte od Zacha, a po tym sezonie doszły takie nazwiska jak Edwards, Garland czy Poole, nawet Brunson pokazał więcej 

i jeszcze choćby LaMelo

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.