Skocz do zawartości

Power Ranking 2022/2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci ,że postawić Golden niżej od Nuggets to grubsza sprawa... Oni praktycznie cały sezon jechali jak TOP2 ligi razem z Suns. W ogóle ustawienie Phoenix na 6 mniejscu potym jak dwa sezony z rzędu byli najlepsi w lidze w RS to też mocny brak wiary. Wiadomo mogą być gorsi zdrowotnie ale prędzej uwierzę ,że on ibęda zdrowi niż Nuggets czy Clippers bo tam lista potencjalnych kontuzji jest spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Powiem ci ,że postawić Golden niżej od Nuggets to grubsza sprawa... Oni praktycznie cały sezon jechali jak TOP2 ligi razem z Suns. W ogóle ustawienie Phoenix na 6 mniejscu potym jak dwa sezony z rzędu byli najlepsi w lidze w RS to też mocny brak wiary. Wiadomo mogą być gorsi zdrowotnie ale prędzej uwierzę ,że on ibęda zdrowi niż Nuggets czy Clippers bo tam lista potencjalnych kontuzji jest spora

Założyłem, że Golden będzie luzowalo się w RS, może wpadną jakieś kontuzje Currego czy Greena. No i tak jak pisałem na górze, zakładam że to się znowu skończy na 2-3W różnicy pomiędzy 2-6 seedem, więc to jest mocne wróżenie z fusów.

 Z Suns mam taki problem,  że nie wierzę w 3 zdrowy RS CP3, ani w chemie tam. A Jokic z kołkami robił dobry bilans, jak miał Murraya 2 lata temu to samo. Nie wierze, ze nie będą wysoko. Murray to jednak pechowy ACL, to nie jest chroniczne łamanie jak CP3. No i nie ukrywam, że nie wierzę zeby Cp3 miał dużo w baku, vs Mavs wyglądał jakby był bez duszy.

Wszyscy reporterzy podają, że media day Suns był najdziwniejszy w historii, ponoć cisza i grobowa atmosfera, dziennikarze są w szoku bo nie widzieli jeszcze takiej stypy. Coś mi tam nie gra w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wierze w Nuggets w tym sezonie

ludzie pozapominali jakim kozakiem jest Murray

Jokic jedyne czego potrzebuje to pomocy, do tego MPJ

dla mnie jedni z faworytow

moje top6

Clippers fenomenalny roster z nadal zajebistym Wallem i zajebistymi rolesami

Nuggets tak jak wyzej

Bucks tylko zdrowi musza byc, finaly widze Clippers Bucks

Sixers Harden w formie dobra banda rolesow, Biid

Celtics  bronic sie nie zapomina na elitarnym poziomie nawet jak masz skandale i nowego trenera, Brown bedzie jeszcze lepszy, Tatum tez, Williams to samo do tego Brogdon

oni cos znalezli specjalnego w zeszlym sezonie 

Nets Simmons Irving Durant to nadal swietnie fitujace trio ktore sie uzupelnia, Nash bdb trener i fajnie dodatki do rosteru podpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Po dodaniu Tuckera aż prosi się o spuszczenie Harrisa za cos

Ad. Sixers - Harris z tym kontraktem i zeszłoroczną grą jest nietrejdowalny, chyba że na poczet totalnej przebudowy za szrot i odległe picki, co nie wchodzi w grę. Gość powinien wykręcać 25-8-3 na mecz i dawać jako tako solidną obronę. Tymczasem mega sukcesem będzie jak dobije ze średnią punktową do 19 PTS... Równocześnie wykręca najwyższy payroll w klubie (37,6 mln $$$), o +4 mln więcej niż Embiid i Harden. Bhawo Elton! Bhawo...

Niezależnie od powyższego, nie wiem czy Sixers są top seed na wschodzie? Na pewno top 3, ale z jedynką...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jendras napisał:

Zupełnie nie czuję Nets w gronie contenderów. Przecież ten zespół dopiero co dostał sweepa w pierwszej rundzie. Co tak znacząco się zmieniło? Ben Simmons zrobi tak dużą różnicę?

Żeby jeszcze zmienili trenera, ale z Nashem, który kompletnie nie ogarnia - won't happen.

Bardziej z szacunku do KD ich tam dalem, Royce i Warren tez spoko ruchy, ale true - tak jak wspomniałem papierowy tygrys. Durant do tego jest wiecznie połamany ostatnio, Kyrie nie je przed meczami PO. W sumie zasługują na spadek z grona contenderow.

 

I zgadzam się Z Nashem, póki co pokazal wielkie nic.

12 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Ad. Sixers - Harris z tym kontraktem i zeszłoroczną grą jest nietrejdowalny, chyba że na poczet totalnej przebudowy za szrot i odległe picki, co nie wchodzi w grę. Gość powinien wykręcać 25-8-3 na mecz i dawać jako tako solidną obronę. Tymczasem mega sukcesem będzie jak dobije ze średnią punktową do 19 PTS... Równocześnie wykręca najwyższy payroll w klubie (37,6 mln $$$), o +4 mln więcej niż Embiid i Harden. Bhawo Elton! Bhawo...

Niezależnie od powyższego, nie wiem czy Sixers są top seed na wschodzie? Na pewno top 3, ale z jedynką...?

I Harden i Embiid to świetni gracze na RS I klepanie leszczy. Przy tak małych różnicach jeśli chodzi o bilans jak najbardziej mogą być #1. 

 

Sixers Boston Bucks - tu może być różnica 3w tak na prawdę, jak nie mniej.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Royce jest spoko, ale za to odszedł Brown. Warren to wrak, już pojawiły się informacje, że nie będzie gotowy na start sezonu. Durant - no rozumiem argument, ale jakby nie patrzeć, był zdrowy, kiedy Nets dostawali oklep od Bostonu.

Ale był jednak przeorany ciągnięciem Nets, żeby dostać się do tych PO  w ogole, grał tam jakieś chore minuty.

Ale zgoda, wyrzucam ich z contendera.

12 minut temu, Jendras napisał:

Royce jest spoko, ale za to odszedł Brown. Warren to wrak, już pojawiły się informacje, że nie będzie gotowy na start sezonu. Durant - no rozumiem argument, ale jakby nie patrzeć, był zdrowy, kiedy Nets dostawali oklep od Bostonu.

Właśnie, zapomniałem o Brownie jeszcze w Nuggets, to jest tak piękny fit dla niego. Poukładana koszykowka, open looki z rogu, lineupy z KCP będą mocne w obronie. Nuggets piękny roster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Z Suns mam taki problem,  że nie wierzę w 3 zdrowy RS CP3,

hhmm a wierzysz w zdrowy sezon Clippers i duo Murray-Porter? MPJ to gracz , który nie zagrał w dwóch sezonach z 4 . Murray juz przed ACL miał problemy zdrowotne. Granie z urazami kontuzjami i na ddoatek ACL 

Chemia w Suns może być rzeczywiscie dziwna bo właściciel zawieszony więc klub szuka oszcżedności i chce opchnąć Crowdera i durżyna nie wie czego się spodziewać ale jak na razie to Boston bije ich na głowę w dziwaczności sytuacji. Jeśli chodzi o Suns to w RS oni udowodnili przez 2 sezony jak sa mocni. W bańce tez już byli nie do zatrzymania. Cięzko ich stawiać ponizej MAvs skoro przez dwa sezony byli najlepsi w RS . A tu wg Ciebie mają walczyć o uniknięcie play-in?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jendras napisał:

Żeby jeszcze zmienili trenera, ale z Nashem, który kompletnie nie ogarnia - won't happen.

chetnie poslucham czego to nash niby nie ogarnia

poza tym ze z samym Durantem, Hardenem na jednej nodze, bez Kyriego, polamanymi i c***owymi rolesami byl o pare centymetrow od finalow prowadza dysfunkcyjna druzyne z drama queenami jako liderami w dysfunkcyjnej organizacji

Cytat

Zupełnie nie czuję Nets w gronie contenderów. Przecież ten zespół dopiero co dostał sweepa w pierwszej rundzie. Co tak znacząco się zmieniło? Ben Simmons zrobi tak dużą różnicę?

2 all time great superstarow, plus all time great swingman obronca ktory broni 1-5 plus dobrzy rolesi co tu argumentowac w ogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i  kim wg Ciebie Nuggets ma grać z ławki pod koszem? Wierzysz w Jordana? Nuggets zrobiło świetne ruchy jeśli chodzi o obwód. Tu niewątpliwie moga ustaiwać ścianę w obronie. Ake pod koszem to będzie kiepskawo trochę bo ja tego Jordana po prostu nie trawię i kolo od kilku sezonów już tylko odcina kupony i nawet Drummond jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

hhmm a wierzysz w zdrowy sezon Clippers i duo Murray-Porter? MPJ to gracz , który nie zagrał w dwóch sezonach z 4 . Murray juz przed ACL miał problemy zdrowotne. Granie z urazami kontuzjami i na ddoatek ACL 

Chemia w Suns może być rzeczywiscie dziwna bo właściciel zawieszony więc klub szuka oszcżedności i chce opchnąć Crowdera i durżyna nie wie czego się spodziewać ale jak na razie to Boston bije ich na głowę w dziwaczności sytuacji. Jeśli chodzi o Suns to w RS oni udowodnili przez 2 sezony jak sa mocni. W bańce tez już byli nie do zatrzymania. Cięzko ich stawiać ponizej MAvs skoro przez dwa sezony byli najlepsi w RS . A tu wg Ciebie mają walczyć o uniknięcie play-in?

1. Murray gral 82,81, 75 meczów w sezonie w pierwszych trzech sezonach. Potem 59 , a potem była bańką i skrócony sezon - nie da się tego porownac z CP3, który łamie się od podmuchu wiatru. W dodatku wyglądał fatalnie vs Mavs.

2.MPJ zobaczymy, ale Embiid tez na początku nie grał za dużo. Na pewno bardziej wierze, ze młodzi gracze będą zdrowi, niż CP3.

3. Stawiam Mavs wyżej, bo Luka im zabrał dusze i z samego szacunku nie mogłem dać niżej, przy tylu problemach Suns. Ale specjalnie kłócił się nie będę, można ich zamienić miejscami. Chociaż uważam że Wood w Mavs będzie świetny i może dać dużo Luce. On sam też jest w formie po grze na eurobaskecie, rok temu wolno się rozkręcał bo był spasiony. Był nowy trener, Mavs wyglądali na początku fatalnie, ale potem ich pięknie Kidd ustawił.

 

Imo nie będzie dużej różnicy między tymi zespołami, choć faktycznie Suns mogą być wyżej.

4 minuty temu, ely3 napisał:

A i  kim wg Ciebie Nuggets ma grać z ławki pod koszem? Wierzysz w Jordana? Nuggets zrobiło świetne ruchy jeśli chodzi o obwód. Tu niewątpliwie moga ustaiwać ścianę w obronie. Ake pod koszem to będzie kiepskawo trochę bo ja tego Jordana po prostu nie trawię i kolo od kilku sezonów już tylko odcina kupony i nawet Drummond jest lepszy

No ten backup Nuggets to dramat  ale zakładam że szybko się ogarną z tym DAJ i podpiszą kogoś z buyoutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubbas napisał:

chetnie poslucham czego to nash niby nie ogarnia

poza tym ze z samym Durantem, Hardenem na jednej nodze, bez Kyriego, polamanymi i c***owymi rolesami byl o pare centymetrow od finalow prowadza dysfunkcyjna druzyne z drama queenami jako liderami w dysfunkcyjnej organizacji

2 all time great superstarow, plus all time great swingman obronca ktory broni 1-5 plus dobrzy rolesi co tu argumentowac w ogole?

Będziemy udawać, że ubiegły sezon w ogóle się nie wydarzył?

Gdzie był Nash, kiedy jego podopieczni dostawali sweepa w pierwszej rundzie, waląc głową w mur jeden na pięciu co akcję?

I jak to jest, że Nets dwa lata temu byli dysfunkcyjną drużyną ze słabymi rolesami i drama queenami w roli liderów, a teraz mają nagle dobrych rolesów i dwóch all-time great superstarów?

 

Tyle pytań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Zachod

1. Clippers

2. Nuggets

3. Warriors

4. Pelicans

5. Mavs

6. Suns

7. Memphis

8. Lakers

9. Wolves

10. Kings

11. Blazers

z jednej strony zawsze miło widzieć wiarę w Nuggets z drugiej ciężko mi przejść obojętnie wobec pozycji Wolves i Blazers 

Sota jeśli zaklika powinna być w top4 na luzie o ile Towns z Gobem nie dadzą sobie po mordzie jeszcze w tym roku, pozyskali Andersona, topowego rolsa i wicelidera asyst w Grizz, mocny szeroki skład z trzema gwiazdami 

Blazers mają bardzo mocna na papierze s5 i niezłe perspektywy zwłaszcza, że Lillard miał czas się w końcu wyleczyć, a co jak co jest to gracz, ktöry w rs spokojnie kręcił się w okolicach top10 nawet, w ogóle spory upsite w ataku tu drzemie, zobaczymy jak będzie ze zdrowiem, ale tak nisko na dziś bym ich na pewno nie stawiał 

faktem jest, że Zachód znowu jest przekurewsko mocny i tutaj może być walka o każdy spot od początku do końca, ciężko to pokładać i nawet nie będę próbował, bo na 1 speed mamy na teraz z pięciu jak nie więcej kandydatów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało do kawki, props.

Dla mnie to wygląda tak:

Tier1 - Clippers, Bucks, Celtics, Warriors

Tier2 - Nuggets, Sixers, Nets, Grizzlies, Heat, Pelicans, Cavs

Tier3 - Timberwolves, Suns, Mavs, Raptors, Hawks

fun to watch - Pistons

Generalnie obie konferencje są mega mocne i to od pierwszego do ósmego miejsca. Czarny koń? Cavs na Wschodzie i zdrowi Pelicans na Zachodzie. Osobiście nie bardzo wierzę w Hawks, choć ci na papierze wyglądają bardzo dobrze, ale jakoś ciężko mi uwierzyć w Trae Younga jako pierwszą opcję w realnym contenderze. Oni mogą zrobić nawet te +50W i dostać oklep w pierwszej rundzie. Z drugiej strony są Mavs, Luka to generational talent, ale ma za mało wsparcia (najgorsze z kandydatów na MVP) i Mavs równie dobrze też mogą polecieć w pierwszej rundzie. Suns też są trochę podejrzani i raczej WCF im nie grozi. Tak czy inaczej, zapowiada się kapitalny sezon, oby tylko dopisało zdrowie. Mój typ na MVP RS - Giannis Antentokoumpo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z jednej strony zawsze miło widzieć wiarę w Nuggets z drugiej ciężko mi przejść obojętnie wobec pozycji Wolves i Blazers 

Sota jeśli zaklika powinna być w top4 na luzie o ile Towns z Gobem nie dadzą sobie po mordzie jeszcze w tym roku, pozyskali Andersona, topowego rolsa i wicelidera asyst w Grizz, mocny szeroki skład z trzema gwiazdami 

Blazers mają bardzo mocna na papierze s5 i niezłe perspektywy zwłaszcza, że Lillard miał czas się w końcu wyleczyć, a co jak co jest to gracz, ktöry w rs spokojnie kręcił się w okolicach top10 nawet, w ogóle spory upsite w ataku tu drzemie, zobaczymy jak będzie ze zdrowiem, ale tak nisko na dziś bym ich na pewno nie stawiał 

faktem jest, że Zachód znowu jest przekurewsko mocny i tutaj może być walka o każdy spot od początku do końca, ciężko to pokładać i nawet nie będę próbował, bo na 1 speed mamy na teraz z pięciu jak nie więcej kandydatów

 

 

Niby tak z tymi Wolves,  ale mam wątpliwości z tym fitem Goberta i Townsa + kasztan DLO jako dyrygent. To jest właśnie problem(i zajebistosc) tej ligi, od miejsc 2-7 może dzielić cie 2W więcej jak rok temu. 

Lillard jest fajny, pewnie mogłem dać ich wyżej, ale wkurwia mnie ta swoją lojalnością  :] Simmons jest niewiadoma, Nurek się łamie. Zobaczymy, może zaskoczą, ale imo może zabraknąć na PO czegoś. Zwłaszcza, że Billups tez jest niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jendras napisał:

Zupełnie nie czuję Nets w gronie contenderów. Przecież ten zespół dopiero co dostał sweepa w pierwszej rundzie. Co tak znacząco się zmieniło? Ben Simmons zrobi tak dużą różnicę?

Nie wiem jak traktować Bena, ale jeśli wróci chociaż poziom "Ben nie rzucam w PO", ale z cała resztą jego zalet - to nie wiem jakim cudem mają nie walczyć o 1 na wschodzie i finały? W Kanadzie zniesiono restrykcje COVID-19, w stanach "powoli" też zaczynają więc Irving powinien grać, do tego Royce, lepszy Claxton, zdrowi (oby) obwodowi z ławki. Dziwi mnie jeszcze, że nie próbują wrzucić Sharpa z Harrisem do Indiany za Turnera (który idealnie pod Bena i Durexa pasuje) + pick chroniony, ewentualnie Jacksona powinni chcieć wyciągnąć jak bez ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.