Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, RappaR napisał:

Fajnie się na Twoją reakcję patrzy z boku :)

Spotykasz się z teorią, która nie pasuje do Twojego światopoglądu i wyższości nad pewną grupą ludzi, z miejsca starasz się skupiać na jednostkach i przypadkach, które potwierdzają, by stąd z wyjątków wyjść do reguły i powrócić do swojego pierwotnego światopoglądu.

Ciężko znaleźć tak ładnie i klasycznie zastosowane wyparcie, i nie bierz tego do siebie, wszyscy tak robią :)

Nie wypieram, napisałem, że materiał interesujący, po prostu podałem przykład, gdzie narracja Pani z materiału nie pasuje, co nie zmienia faktu, że w podanym przez siebie przykładzie ma rację i nigdzie tu nie wywlekłem swojego światopoglądu, wyciągnąłeś zbyt daleko idące wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, memento1984 napisał:

Ty ale ja to jestem starszym specjalista od komfortu zycia a nie przewodnikiem turystycznym, nie mieszaj. Z forumowej kartoteki @mayor wynika, ze on z NYC uciekl, trzeba zapytac jakiegos obecnego mieszkanca “w potrzasku”! Howgh!

To zaproponuj coś do zobaczenia w Cle może go przekonasz żeby wyladował na HIA a nie JFK xD (dobra już kończe te uszczypliwości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, memento1984 napisał:

Ty ale ja to jestem starszym specjalista od komfortu zycia a nie przewodnikiem turystycznym, nie mieszaj. Z forumowej kartoteki @mayor wynika, ze on z NYC uciekl, trzeba zapytac jakiegos obecnego mieszkanca “w potrzasku”! Howgh!

"Greenpoint Greenpoint jest wielki na wieki, najwieksza atrakcja swiatowej turystki!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, agresywnychomik napisał:

To zaproponuj coś do zobaczenia w Cle może go przekonasz żeby wyladował na HIA a nie JFK xD (dobra już kończe te uszczypliwości).

wiesz jak jest, wygodne zycie wychodzi c***owo na fotkach - 20min commute do pracy (bez korkow, mozna rowerze na luzaku), czyste powietrze, mniejsze podatki, duzy dom z duzym ogrodem w bezpiecznej dzielni gdzie sa proste nie podziurawione chodniki + spory disposable income. Falcao potrzebuje "contentu" zeby mozna pokazac rodzinie/znajomym gdzie byl w waznym miejscu dla waznych ludzi, i on piekny&mlody na jakims rozpoznawalnym backdropie : ) W CLE - c***, dupa i kamieni kupa, falcao moze ogarnia arene Cavs, moze slyszal o jakichs innych druzynach z majorsow ale to nie ma takiego impaktu. Zostawmy CLE "lokalsom" !

*niech strace - @falcao porada, idzta na Knicksy w playoffach (to akurat faktycznie unikatowe doswiadczenie) i za jakies bilety na ostatnie bliczersy za $400 bedziesz sie czuj jak Pan Zycia w NYC : P  

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2023 o 18:01, memento1984 napisał:

*niech strace - @falcao porada, idzta na Knicksy w playoffach (to akurat faktycznie unikatowe doswiadczenie) i za jakies bilety na ostatnie bliczersy za $400 bedziesz sie czuj jak Pan Zycia w NYC : P  

Wydaje mi sie ze wiekszosc fanow NBA wolaloby wydac $400 (a tak realnie to ~$300 bo za tyle mozna bylo isc na piatkowy mecz) i isc na bleachersa w MSG podczas play offs niz wydac $100 na lepsze miejsca w przykladowej Atlancie czy Minnesocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.