Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, lorak napisał:

może nie zwyrolstwo, ale jest to przekraczaniem granic dziecka.

xD

22 minuty temu, Reikai napisał:

Mojej dziewczyny mama jest nauczycielka. Ostatnio dostala zjebe za niezapowiedziana kartkowke, bo jej coreczka nie byla gotowa i co ona sobie wyobraza, ze ona nie ma praw sprawdzac dzieci, a na WF rodzice przychodza z prestensjami, ze dziecko dostalo 4, a nie 5 za jakis bieg bo ''Kacperek jest bardzo sprawny''.

Ludziom odjebalo.

takie jazdy to już u mnie w podstawówce w 90's były jak matka z babcią takiej kujonki wparowały opierdalać wuefistę że zaniża jej średnią xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

xD

takie jazdy to już u mnie w podstawówce w 90's były jak matka z babcią takiej kujonki wparowały opierdalać wuefistę że zaniża jej średnią xD

Bo wf plastyka czy muzyka powinny być na zaliczenie. Mnie kazano śpiewać w podstawówce (później już mogłem recytować tekst na 3😁)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ptak napisał:

Wiedzę z matematyki, historii możesz sprawdzić. Tego możesz się nauczyć. Ale talent do śpiewu czy plastyki to już coś czego nie zdobędziesz siedząc 3 godziny dziennie. Na dodatek te przedmioty (plastyka, muzyka) są bez sensu. Rozumiem historia sztuki.

Wiedzę możesz sprawdzać, ale na c*** wystawiać oceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

Wszystko powinno być na zaliczenie. Oceny powinno się wypierdolic ze szkoły na zawsze.

No. Policjanci przestaliby się wyżywać na społeczeństwie, za te mierne, ze szkoły średniej (chociaż jak mają predyspozycje (sic) :) , to nawet miernych mieć nie muszą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, starYfaN napisał:

No. Policjanci przestaliby się wyżywać na społeczeństwie, za te mierne, ze szkoły średniej (chociaż jak mają predyspozycje (sic) :) , to nawet miernych mieć nie muszą)

Plus dodatkowo całą grupa osób z dobrymi ocenami w szkole przestałaby się wymadrzac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Jak ktos pokazuje codziennie DZIEN W DZIEN mi od 3 lat zdjecia swojego dziecka jak stoi, siedzi, lezy, na przerwie dzwoni do faceta zeby spytac czy dzieci wstaly i co jedza, jedyne o czym mowi to co dziecko powiedzialo, zrobilo DZIEN W DZIEN,  najlepiej wie czemu dziecko podrapalo inne w szkole(nigdy jego wina), a trener pilkarski nie wie ze jej dziecko jest najbardziej utalentowane i najlepsze, to na prawde mozna oc***ec i stwierdzic, ze niektore matki sa po prostu pierdolniete i cierpia na jakas chorobe zwiazana z nadopiekunczoscia. Rozumiem jaranie sie dzieckiem, ale jesli poza opowiesca co Kacperek dzis zjadl nie ma juz w tobie nic z czlowieka i jestes juz tylko rodzicem, to cos jest nie tak.

Mojej dziewczyny mama jest nauczycielka. Ostatnio dostala zjebe za niezapowiedziana kartkowke, bo jej coreczka nie byla gotowa i co ona sobie wyobraza, ze ona nie ma praw sprawdzac dzieci, a na WF rodzice przychodza z prestensjami, ze dziecko dostalo 4, a nie 5 za jakis bieg bo ''Kacperek jest bardzo sprawny''.

Ludziom odjebalo.

Późne macierzyństwo, czy też ojcostwo., Ludzie chcą się najpierw urządzić pokupić domy z ogródkiem na przedmieściach, porszaki a jak już mają wszystko to zauważają że czegoś brakuje i robią sobie bejbusia, który ma też być zajebisty jak cała reszta ich dobytku.,Na wszystko w życiu jest odpowiedni czas.,Tatusia oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

I Twoim zdaniem rodzic dzięki ocenom wie co potrafi dziecko?

Jak ma 2 z matematyki to wiem, że czegoś nie umie, nie rozumie i staram się mu pomóc. Jak ma 2 z angielskiego to znaczy, że nie ogarnia tego języka. A jak ma zaliczone to w sumie może być małym Rejewskim albo liczy na palcach na tyle szybko, że zalicza sprawdzian. A to chyba jest pewna różnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ptak napisał:

Jak ma 2 z matematyki to wiem, że czegoś nie umie, nie rozumie i staram się mu pomóc. Jak ma 2 z angielskiego to znaczy, że nie ogarnia tego języka. A jak ma zaliczone to w sumie może być małym Rejewskim albo liczy na palcach na tyle szybko, że zalicza sprawdzian. A to chyba jest pewna różnica 

No i tu jest pies pogrzebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.