Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ty naprawdę myślisz ,że ja wysilać fantazję by myśleć o Tobie? Chyba naprawdę przeceniasz swój wpływ na to forum. Bardziej mnie zastanawia po co reagujesz na żart z 7 klasy podstawówki? Co to mówi o Tobie?

Niekoniecznie. Możliwe, że przychodzi Ci to z łatwością i wcale nie musisz się wysilać. 

27 minut temu, lorak napisał:

myślę, że to nie o udawanie chodzi, tylko w biurze jest zbyt wiele dystraktorów. widziałem nawet badanie, że meetingi online są bardziej efektywne niż f2f.

 

Większych dystraktorow niż robienie prania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

ta z  7

jasne

no takie były rzucane pod koniec podstawówki. Ten żart jest tak stary ,że w latach 80tych był na 100% rzucany. A nie wiem czy nie wcześniej

 

6 minut temu, fluber napisał:

Niekoniecznie. Możliwe, że przychodzi Ci to z łatwością i wcale nie musisz się wysilać. 

Raczej się dziwię,że reagujesz na takie dość sztubackie żarty . I to w dość infantylny spsoób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

no takie były rzucane pod koniec podstawówki. Ten żart jest tak stary ,że w latach 80tych był na 100% rzucany. A nie wiem czy nie wcześniej

 

Raczej się dziwię,że reagujesz na takie dość sztubackie żarty . I to w dość infantylny spsoób

Jak na kogoś kto w latach 80-tych był w 7 klasie podstawówki i nawet ma już narzeczoną, to łatwo Cię zdziwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

to wolno dojrzewacie tam w Wielkopolsce xD

W latach 80 tych chyba to dłużej było tematem tabu widocznie. 

 

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak na kogoś kto w latach 80-tych był w 7 klasie podstawówki i nawet ma już narzeczoną, to łatwo Cię zdziwić. 

Co nie zmienia faktu ,że jako jedyny reagujesz na dziecinne żarty. Ty już naprawdę idż pobiegać bo czas na foum ci ewidentnie nie służy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Wiecej kobiet niż mężczyzn w domu gotuje albo zmywa. Stwierdzenie "zapytaj żony jak się zmywa naczynia" nie jest w związku z tym seksistowskie? 

Po prostu nie chce się do tej tezy odnosić. Nie za bardzo wiem jak mogę merytorycznie o niej dyskutować. Zwłaszcza że podejrzewam pewna hiperbolę a nie dosłowny przekaz. 

Ja nie wiem czy to treść sponsorowana czy nie. Być może przegapiłem oznaczenie współpracy, bo z samego faktu wspominania o filmie to przecież nie wynika. A tym bardziej nie wynika ze dane są zmyślone. Wrzucilem link do pełnej treści artykułu, każdy mógł przeczytać całość tekstu, który cytowałem. Nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii. 

A w kwestii tego, co jest w lapu capu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dannygd napisał:

O czym Wy piszecie z ta Biochemią i 3,5 tys.? Bo jak ktoś naprawdę cos tym temacie robi, to trzepie projektu po 15-20 mln na różne szczepionki, odtrutki i c*** wie jakie jeszcze leki/wyroby medyczne czy kosmetyczne i jak mu sie powiedzie to ląduje z licencja w dużym koncernie farmaceutycznym/kosmetycznym a jak nie to żyje na pensjach projektowych na poziomie 12-20 tys m-cznie + to co dostanie na uczelni czy jakimś Labie.

To właściciel trzepie, technolodzy zarabiają dla niego.

I to jest zrozumiałe,  bo zanim lek czy wyrób się uda trzeba przepierdzielić grubą kasę w błoto.

Ale jak czytam na tym forum to kasę zarabia się tak łatwo, że niektórzy z tu obecnych już za rok wyprą Gatesa z listy najbogatszych na świecie. A jak nie jego to chociaż wyprzedzą  Solorza na liście najbogatszych w Polsce. Bo przecież to takie proste. Kończysz studia, robisz projekt i pyk 20 baniek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, fluber napisał:

Płynie się zawsze pod prąd. Z prądem płyną śmieci!

Powtarzam to najgłupsza teza jaką można powiedzieć. Nie ma on żadnego sensu w tematach życowych. 

Dośc charakterystyczne dla Ciebie jest ,że próbujesz zawsze sie wypowiadasz z wyższością ale jak przychodzi do spraw damkso męskich lub seksu to zachowujesz się niczym gimnazjalista przyłapany na oglądaniu świerszczyków. Z czego wynika Twoja niedojrzałość emocjonalna w tych tematach?

35 minut temu, Sebastian napisał:

Bo przecież to takie proste. Kończysz studia, robisz projekt i pyk 20 baniek

Tam chyba chodziło o to ,że projekt jest wart 20 baniek a nie że tyle zarabiasz. W ogóle to akurat w biotechnologicznych firmach płaci się dużo inżynierom a bardzo mało laborantom. Struktura takich firm jest projektowa i wiadomo ,że nie każdy projekt wypai ale jak wypali to zgarniasz dużą kasę wieć zależy ci na dobrych umysłach. 

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Kto w sumie najbardziej bedzie korzystal z home office poza programistami?

Myślę, że wyróżniłbym znacznie szerszą grupę osób - pracowników na B2B, bo znam sporo przypadków podejmowania dodatkowej działalności zarobkowej (lub po prostu brania drugiej roboty), co bez przejścia na HO nie byłoby możliwe (głównie z uwagi na ścisły nadzór przełożonych). Przy specyfice pracy projektowej jest to zdecydowanie częstsze, bo osoby pracujące w ten sposób mają po prostu określone deadliny i o wiele łatwiej jest im zarządzać swoim czasem, ale ludzie kombinują także pracując na nieco innych zasadach i w przeróżnych branżach :)Dodatkowo z moich obserwacji wynika, że dużo osób pokończyło dzięki pracy na HO kursy czy szkolenia i to też przekłada się na podniesienie kompetencji zawodowych w krótszym bądź dłuższym okresie. Nie jest to tak wymierne jak dorzucenie kolejnej roboty za określoną stawkę, ale warto o tym wspomnieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Dośc charakterystyczne dla Ciebie jest ,że próbujesz zawsze sie wypowiadasz z wyższością ale jak przychodzi do spraw damkso męskich lub seksu to zachowujesz się niczym gimnazjalista przyłapany na oglądaniu świerszczyków. Z czego wynika Twoja niedojrzałość emocjonalna w tych tematach?

Kastrat? To i kastrata mamy w tym burdelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pablo81 napisał:

Dzieci powinne sie z Toba spotykac w ramach wykladu: "Jak byc szczesliwym po medycynie. Studium: postawa nowobogackiego ruskiego, a zyciowa frustracja".

Fajnie czytac, jak gardzenie innymi poprawia Ci humor.

Oczywiscie piszesz glupoty, bo jest jeszcze zawod farmaceuty, ba nawet dobry dietetyk wyciagnie sporo kasy. Nawet kosmetyczka, ktora wynajmuje ode mnie lokal wyciaga cztetocyfrowke. Nie wspominajac nawet o pielegniarkach, ktore jak pisales zarabiaja dyszkę.

Tak, pielęgniarka może dobrze zarabiać.

Jak sądzisz, z czego się bierze, że dziewczyny w liceum marzą o byciu lekarką, zamiast pielęgniarką?

Z ciekawości od kiedy 3,5 tysiąca złotych uważasz za wysokie zarobki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.