Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

To nie żart bo ta aplikacja jest bardzo profesjonalnie prowadzona. 
@RappaR

84221083-80-AD-4409-983-B-330-A5-E07-D58
 

Nie dziwi mnie to. Pielęgniarki w Polsce zarabiają po 10k miesięcznie, lekarze znacznie więcej. To elitarna grupa społeczna pod kątem finansów i jest duże ryzyko że ktoś będzie chciał z nimi być z powodu kasy. Poza tym niby czasy się zmieniają ale mezalianse nadal należą do rzadkości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 09:08, Sebastian napisał:

ly ale prawda jest taka, że dzieci to też nie wszystko. Z czasem dojrzewania dzieci  - kiedy wejdą w wiek gdzie już nie chcą tyle przebywać z Tobą a wolą ze znajomymi też uświadamiasz sobie, że poświęciłeś siebie dla dzieci i zarzuciłeś to co sprawiało Ci przyjemności, odsunąłeś swoje marzenia itp. Bo nie da się robić tych wszystkich rzeczy na raz po prostu, zwłaszcza jeśli dodatkowo wysoko stawiasz nie tylko wychowanie ale też zapewnienie dzieciakom dobrego startu w życiu. Bo to oznacza, że nie tylko poświęcasz im dużo czasu będąc z nimi ale też dużo pracujesz. 

Z tym się nie zgodzę.. Jedyne co jest ważne to byś miał pasję wspólną z żona czy partnerką. Dzieci nie musza podzielać Twoich pasji . Jedyne co jest złe to kiedy kobieta nie pracuje i poswięca się dzieciom bo wtedy rzeczywiście w pewnym momencie zostaje na lodzie jak dzieci się wyprowadza. Ale ogólnie to są ludzie , którzy poświecają wszystko dzieciom i dla mnie jest to ok . To ich wybór. Jedni pozostawiają swoje pasje a jednak wciąż potrafią spędzać czas z dziećmi 

Jedyne czego nie akceptuje to kiedy ktoś zaniedbuje wałsne dzieci. A już najgorszy sort mężczyzny to taki który odchodzi bo urodziło mu się niepełnosprawne dziecko. Dla takich mam tylko pogardę  a rzadko mi się to zdarza. Mogę zrozumieć nawet kradzieże z ubóstwa ale porzucania własnych dzieci tylko dlatego ,że opieka nad nimi będzie trudna to nie rozumiem .

Widzisz ja moich córek nie ciągam na żużel. Albo by oglądały ze mną koszykówke choć juz na przykład pasje do teatru staram się zaszczepić i od  zawsze chodzimy na sztuki dla dzieci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem taki liberalny i córkę ciągnę i na kosza, zarówno mecze jak i pierwsze treningu a w tym sezonie coś czuje ze będzie i żużel. 

Tym razem tylko mecze. 

Fajnie dawać mnogość opcji aby potem w rozmowie dopasować co pasuje a co nie. I wtedy nie zmuszać. Ale pchnąć w którymś kierunku dla testu warto. 

Im więcej tych kierunków testów tym lepiej 

A opcji w większych miastach jest sporo co cieszy bo baza się rozwija i dużo ludzi zauważyło ze ta branża dziecięca to jest eldorado. Jak idzie za tym jakość to dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fluber napisał:

 Nieźle widzę się w tej Warszawie bawią

Przecież to są dzieci w wieku gimnazjalnym to niech się bawią.,Ups sorry zapomniałem że Ty dzieci nienawidzisz., Dla mnie większe kuriozum to to, jak się bawią w Warszawie dorośli Co miesiąc 10tego i w Krakowie 18,.Mnie tylko zastanawia ilu z tych co stoją u boku Jarosława wierzy w te pierdoły o zamachu i wybuchu, a ilu z nich nie wierzy w te bzdety i stoją tam tylko po to ,żeby utrzymać lukratywne posady i wykorzystywać synekury. Ja myślę że  co najmniej 90% jest tam z wyrachowania i strachu przed prezesem.,  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

 Nieźle widzę się w tej Warszawie bawią

stare

z rok temu to widziałem jak nie lepiej

36 minut temu, mayor napisał:

 

 

ALE MU NERWY PUŚCIŁU uhuuuuuu xDDD

 

trójka zjebów ('zawodowych manifestatnów' - bo to zawsze te same ryjki xD) krzyczących do kogoś per 'świrze' przez głośnik też mocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

 

trójka zjebów ('zawodowych manifestatnów' - bo to zawsze te same ryjki xD) krzyczących do kogoś per 'świrze' przez głośnik też mocna

No nie wiem kto jest gorszym zjebem , krzyczący przez głośnik ,czy wierzący w te pierdoły o zamachu i wybuchach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, julekstep napisał:

nie wiem

za to wiem kto temu daje bardziej wyraz lol

Tak tylko chodzi o to ,kto Twoim zdaniem jest bardziej pierdolnięty ? I czy ci  którzy stoją przy Jarku z poważnymi minami są debilami i wierzą w te bzdety o zamachu, czy przyszli ze strachu i udają żeby nie wkurwić szefa i nie stracić koryta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.