Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RappaR napisał:

Taki los pisowców na forum. Nie łam się, jakoś(ć) ponad ilość :D

Niecały rok temu zacząłem eksperyment jak emotikony wpływają na odbiór wypowiedzi. Przestałem je dodawać do swoich postów. Gdzie kiedyś wszystko kończyłem tak:) 

Zawsze byłem forumowym pisowcem, zawsze byłem forumowym katolem, zawsze rzucalem kontrowersyjne tezy, jestem tu od kilkunastu lat. 

Ale wystarczyło przestać dodawać :) na końcu zdań żeby ludzie zaczęli mnie nie znosić. 

To jest chyba jeden z najciekawszych eksperymentów jaki tu zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Niecały rok temu zacząłem eksperyment jak emotikony wpływają na odbiór wypowiedzi. Przestałem je dodawać do swoich postów. Gdzie kiedyś wszystko kończyłem tak:) 

Zawsze byłem forumowym pisowcem, zawsze byłem forumowym katolem, zawsze rzucalem kontrowersyjne tezy, jestem tu od kilkunastu lat. 

Ale wystarczyło przestać dodawać :) na końcu zdań żeby ludzie zaczęli mnie nie znosić. 

To jest chyba jeden z najciekawszych eksperymentów jaki tu zrobiłem

Niedawno twierdziłeś,  że przestałeś dodawać je po śmierci Elda, jako forma żałoby, teraz to juz "eksperyment". 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Niecały rok temu zacząłem eksperyment jak emotikony wpływają na odbiór wypowiedzi. Przestałem je dodawać do swoich postów. Gdzie kiedyś wszystko kończyłem tak:) 

Zawsze byłem forumowym pisowcem, zawsze byłem forumowym katolem, zawsze rzucalem kontrowersyjne tezy, jestem tu od kilkunastu lat. 

Ale wystarczyło przestać dodawać :) na końcu zdań żeby ludzie zaczęli mnie nie znosić. 

To jest chyba jeden z najciekawszych eksperymentów jaki tu zrobiłem

Problem z tym, że połowa przypadków użycia :) to wredota

Kolejna kwestia - oczywiście że ekspresja odgrywa bardzo ważną rolę w komunikacji międzyludzkiej. nie wiem co ciekawego w tym eksperymencie jest, co wiadomo od tysięcy lat 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Niecały rok temu zacząłem eksperyment jak emotikony wpływają na odbiór wypowiedzi. Przestałem je dodawać do swoich postów. Gdzie kiedyś wszystko kończyłem tak:) 

Zawsze byłem forumowym pisowcem, zawsze byłem forumowym katolem, zawsze rzucalem kontrowersyjne tezy, jestem tu od kilkunastu lat. 

Ale wystarczyło przestać dodawać :) na końcu zdań żeby ludzie zaczęli mnie nie znosić. 

To jest chyba jeden z najciekawszych eksperymentów jaki tu zrobiłem

Smieszy mnie ten eksperyment strasznie ale jeszcze bardziej Twoja interpretacja jego wyników. Tak jakbyśmy żyli w próżni  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sebastian napisał:

Problem w tym Koelner, że to nie jest tak do końca. Bo to dzieci płacą nasze emerytury i z jakiej racji trójka moich dzieci ma płacić na kogoś kto jest wygodnicki ? 

to zmień system. obecnie milion Ukraińców pracuje na nasze emerytury. Twój tok myślenia sprawdziłby się w jakimś utopijnym państwie. 

 

19 minut temu, fluber napisał:

Podejrzewam że dostał nowe rachunki za firmę i musiał się wyżyć na pierwszej rzeczy która mu się z PiSem kojarzy, bo z gościem normalnie do tej pory pisałem na priv, a wyjechał z taka wsią w swoim poście, że aż smutno. 

Ale reakcje forum pokazują, że jestem forumowa mają staśko pod wieloma względami.

Nawet jak ktoś przekracza wszelkie granice odróżniające cywilizowanego człowieka od patologii, to i tak się ludzie cieszą, bo a może ktoś mi dojebał. 

ponownie się przeceniasz - nie jesteś nikim nadzwyczajnym tylko przez pi****lenie swoich wiejskich mądrości stałeś się komiczny 

 

3 minuty temu, Pan A. napisał:

Niedawno twierdziłeś,  że przestałeś dodawać je po śmierci Elda, jako forma żałoby, teraz to juz "eksperyment". 😁

 

mówił że nazywał się Keller 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Niecały rok temu zacząłem eksperyment jak emotikony wpływają na odbiór wypowiedzi. Przestałem je dodawać do swoich postów. Gdzie kiedyś wszystko kończyłem tak:) 

Zawsze byłem forumowym pisowcem, zawsze byłem forumowym katolem, zawsze rzucalem kontrowersyjne tezy, jestem tu od kilkunastu lat. 

Ale wystarczyło przestać dodawać :) na końcu zdań żeby ludzie zaczęli mnie nie znosić. 

To jest chyba jeden z najciekawszych eksperymentów jaki tu zrobiłem

Oj nieladnie. Napisales, ze nie dodajesz po smierci Elda. Nawet w ramach eksperymentu jest to niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Na swoje, nie na nasze. 

nie ważne, idzie do jednego wora ale przy obecnej ekonomii i zabawę w sztuczki to schemat -> „pracujący robią na emerytów” to nie do końca tak. obecnie to my zadłużamy przyszłe pokolenia więc ktoś w przyszłości będzie może odrabiał nasze nygustwo lub będą musieli iść na wojnę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan A. napisał:

Przestań Seba, Fljaber nie jest wygodnicki tylko strzela śle... zresztą nie ważne, to jego spraw, nie może i już, także daruj sobie takie obrzydlistwa!

Fluber nie jest głupi i wie, że nie pisałem o takich przypadkach jak jego. Co nie zmienia tego, że system jego przypadek powinien traktować tak samo jak przypadki wygodnickich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, fluber napisał:

Mam wrażenie że dużo postów rappara idzie na moje konto. 

jeden z kilku postów w temacie:

W dniu 2.01.2023 o 05:08, fluber napisał:

Jedyna alternatywą byłoby że Cię serio z tych Stanów wyjebali wbrew własnej woli, więc to co napisałem to była zwykła oczywistość. 

nie napisałem nigdzie że byłeś 'głównym śmieszkującym', ale też podkręcałeś :) 

49 minut temu, RappaR napisał:

Jeszcze lepiej, że idą posty Julka, który ze mną najwięcej śmieszkował z Mayora. 

eeee no przecież napisałem...

4 godziny temu, julekstep napisał:

Przeciez jeszcze nie tak dawno razem ze mna i innymi sobie smieszkowales z mayora

niczego nie się nie wypieram, niczego nie żałuję i będę kontynuował (bo posty mayora to jest bardzo godny i sprawiedliwy trigger do śmieszkowania)!

ale też nie będę się zachowywał jak Maja Staśko jak ktoś pośmieszkuje ze mnie (nawet trafiając w jakiś czuły punkt)

49 minut temu, fluber napisał:

 Poza tym od moderatora oczekuję innych standardów na forum.

czemu?

49 minut temu, fluber napisał:

Gdybym ja napisał coś w podobnym stylu to pewnie skonczylbym z banem. 

lol, ile i za co dostawałeś bany na forum?

42 minuty temu, fluber napisał:

wyjechał z taka wsią w swoim poście, że aż smutno. 

wow

faktycznie to forum jeszcze nigdy nie widziało podkręcających usera x postów połączonych z bieda psychoanalizą danego usera (w celu jeszcze większego podkręcenia)


KURŁA NOWOŚC! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

 

nie napisałem nigdzie że byłeś 'głównym śmieszkującym', ale też podkręcałeś :) 

No przecież to była moja odpowiedź na to że ktoś mi zarzucił że napisałem iż mayor chciał wrócić do Polski. Co w tym podkrecajacego? Przecież dokładnie tak było. 

18 minut temu, Sebastian napisał:

Fluber nie jest głupi i wie, że nie pisałem o takich przypadkach jak jego. Co nie zmienia tego, że system jego przypadek powinien traktować tak samo jak przypadki wygodnickich. 

 

I nawet się z tym zgadzam, przez brak dzieci mam dużo łatwiej. 

20 minut temu, Pablo81 napisał:

Oj nieladnie. Napisales, ze nie dodajesz po smierci Elda. Nawet w ramach eksperymentu jest to niesmaczne.

Dokladnie. Ale jak widzisz pociagnalem to dalej. Głównie z uwagi na to w jaki sposób zaczęliście reagować na moje posty bez emotikon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No przecież to była moja odpowiedź na to że ktoś mi zarzucił że napisałem iż mayor chciał wrócić do Polski. Co w tym podkrecajacego? Przecież dokładnie tak było. 

aha

dokładnie tak! zero podkręcania! tylko fluberowi dokuczają z premedytacją!

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Koelner napisał:

 

ponownie się przeceniasz - nie jesteś nikim nadzwyczajnym tylko przez pi****lenie swoich wiejskich mądrości stałeś się komiczny 

Rzuciłem kontrowersyjnym tekstem, poszedłem się wykąpać, po powrocie mam 7 powiadomień w 20 minut. Na tym forum przyciągam uwagę jak nikt inny. 

Odpisujesz mi na jakieś 50 postów tygodniowo i wciskasz mi teraz że nie jestem nikim nadzwyczajnym? Bez jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Rzuciłem kontrowersyjnym tekstem, poszedłem się wykąpać, po powrocie mam 7 powiadomień w 20 minut. Na tym forum przyciągam uwagę jak nikt inny. 

Odpisujesz mi na jakieś 50 postów tygodniowo i wciskasz mi teraz że nie jestem nikim nadzwyczajnym? Bez jaj

Jesteś nikim i tyle. 

No chyba że zaprzeczysz i dasz ku temu jakiś dowód. Bo ja wiem? Link do LinkedIn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Rzuciłem kontrowersyjnym tekstem, poszedłem się wykąpać, po powrocie mam 7 powiadomień w 20 minut. Na tym forum przyciągam uwagę jak nikt inny. 

Odpisujesz mi na jakieś 50 postów tygodniowo i wciskasz mi teraz że nie jestem nikim nadzwyczajnym? Bez jaj

Nie czuje się wyjątkowo jak mnie cytujesz lub zaznaczasz aby rozpocząć dyskusje, wyjątkowy to jest @RappaR który kolejny temat z cyklu „Trudne Sprawy” spowodował burzliwą dyskusję a kiedyś nawet febra na ustach od robienia loda w jego wykonaniu nie wywoływała takiej dyskusji :) 

Teraz, RappaR napisał:

Twoja żona wie, że pytasz?

przecież jest ustalone że nie każda zdrada to zdrada 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.