Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

a gdzieś Rappar pisał że się identyfikuje jako kobieta?

czy też jesteś barbarzyńśkim homofobem? Helmut wie?

Staram się nie przyjmować homofobicznych założeń i powielać takowych stereotypów :)

(od razu założyłeś, że chodzi o męski seks oralny, dyskryminując inne grupy).

Ksenofobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Staram się nie przyjmować homofobicznych założeń i powielać takowych stereotypów :)

(od razu założyłeś, że chodzi o męski seks oralny, dyskryminując inne grupy).

Ksenofobie :)

faktycznie ekstrawaganckie założenie w przypadku zwrotu skierowanego w stronę 3 typów

 

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to lubicie grupowo widać chłopaki. 
Przeciez w rozmowie przede wszystkim ( tak ze 3 strony w tył) był dosyć merytoryczny zarzut o tym ze rapciu wypowiada się na temat czegoś czego nie czytał. To ze mayor dodał do merytoryki jedno zdanie od siebie które podchwycił złapany na niewiedzy Rappar jak koło ratunkowe o obrócił niewygodny temat w kierunku dyskusji o homofobii do czego znakomicie znowu w komplecie się dołączyliście to mnie nie dziwi. 
 

Nie zmienia to istoty dyskusji ze kolega wypowiada się kolejny raz w temacie gdzie ma elementarne braki. Tu czegoś nie doczytał (Teda) tu gdzieś nawet nigdy nie był (USA) 
Podobnie ma z reszta jego kolega Flubcio który ( szanuje długie i owocne pożycie małżeńskie z rówieśniczka ) wypowiada się w tematach wychowania dzieci ( których nie ma! ) lub podrywania kobiet i ich potrzeb  ( których nie podrywa bo ma zone co oczywiście doceniam i szanuje ale przez to ma braki co te kobiety myślą potrzebują czy jakie po prostu są obecnie). 
 

wiec smieszkujcie dalej z tego nieistotnego zdania dołączonego na koniec co otworzyło wam furtkę do dyskusji pobocznej ja bym wrócił do dyskusji głównej jednak 

Rappar czytałeś? 

Wiec coś musicie jednak mieć z waszymi głowami jeżeli w pouczającym tonie przekonani o swojej nieomylności piszecie o USA polityce wychowaniu dzieci i kobietach mając w tych tematach spore braki na mój gust lub zerowa wiedzę w niektórych z tych zagadnień. 

A najlepsze to ze atakujecie tych co maja raczej szanse na to ( przez chociażby fakt wychowania dzieci) wiedzę dużo bardziej kompletna. 
 

raczej na tym forum unikam pouczania kogoś z zakresu medycyny bo nie tylko się na niej nie znam ale i unikam jak mogę a tu czytałem świetne analizy prawne nieprawników którzy wiedza lepiej o dołożeniu do tego wiedzy historycznej ( podręczniki rodem z ZSRR były czytane) nie wspomnę. 
 

pogrstulowac mi wypada obszernej wiedzy. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

 

Podobnie ma z reszta jego kolega Flubcio który ( szanuje długie i owocne pożycie małżeńskie z rówieśniczka ) wypowiada się w tematach wychowania dzieci ( których nie ma! ) lub podrywania kobiet i ich potrzeb  ( których nie podrywa bo ma zone co oczywiście doceniam i szanuje ale przez to ma braki co te kobiety myślą potrzebują czy jakie po prostu są obecnie). 

Nie mogę się wypowiadać o wychowywaniu dzieci bo ich nie mam i jednocześnie nie mogę się wypowiadać o podrywaniu kobiet i ich potrzebach bo poderwalem kobietę i jestem z nią od lat w związku??? 

Stoi za tym jakaś logika? Czy po prostu masz dziecko, krótszy staż i młodsza partnerkę, więc to co jest inne niż Twoje trzeba zaatakować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Wy to lubicie grupowo widać chłopaki. 

a może coś o syndromie oblężonej twierdzy u mayora (przywoływanie mnie w dyskusji - w której nie biorę udziału - z jakimiś homofobicznymi wstawkami) ekspercie do spraw ludzkich? :)

czy jednak w 'Waszej drużynie' obowiązuje zasada że krytykę rezerwujemy tylko dla 'TRÓJCY'? (serio mam wrażenie że jak ja/Rappar/fluber komuś coś popstrykam na forumku to często dana osoba włącza się w jakąś z dupy narrację o 'trójcy' przez co obóz antytrójcowy jest z grubsza 5x większym forumowym 'jednomyślnym'  betonem :))

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie mogę się wypowiadać o wychowywaniu dzieci bo ich nie mam i jednocześnie nie mogę się wypowiadać o podrywaniu kobiet i ich potrzebach bo poderwalem kobietę i jestem z nią od lat w związku??? 

Stoi za tym jakaś logika? Czy po prostu masz dziecko, krótszy staż i młodsza partnerkę, więc to co jest inne niż Twoje trzeba zaatakować? 

Ale możesz. Ale z łaski swojej i swojego oświecenia niech dojdzie do Ciebie ze nie tylko możesz się mylić ale ze prawdopodobieństwo ze wiesz mniej niż więcej ze względu na swój tryb życia jest bardzo wysoki. I wypadałoby czasem kogoś wysłuchać nie nakazując żyć na swój styl jako jedyna prawda objawiona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, ignazz napisał:

Przeciez w rozmowie przede wszystkim ( tak ze 3 strony w tył) był dosyć merytoryczny zarzut o tym ze rapciu wypowiada się na temat czegoś czego nie czytał. To ze mayor dodał do merytoryki jedno zdanie od siebie które podchwycił złapany na niewiedzy Rappar jak koło ratunkowe o obrócił niewygodny temat w kierunku dyskusji o homofobii do czego znakomicie znowu w komplecie się dołączyliście to mnie nie dziwi. 

Ale co zostałem przyłapany na niewiedzy? Jak zwykle wypowiadasz się o tematach o których nie masz pojęcia - w manifeście Teda Kaczyńskiego znajdują się jak żywo treści z proekologicznych poglądów radykalnej lewicy.

14 minut temu, ignazz napisał:

A najlepsze to ze atakujecie tych co maja raczej szanse na to ( przez chociażby fakt wychowania dzieci) wiedzę dużo bardziej kompletna. 

Ale przecież Ty co rusz się wypowiadasz na temat na które nie masz absolutnie żadnej wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja była na temat zbieżności poglądów zawartych w manifeście Teda ze "złotymi myślami" Jarosława ,wygłaszanymi podczas otwartych dla każdego mieszkańca spotkań., Jeżeli ktoś ma jakieś rzeczowe argumenty za, lub przeciw to proszę śmiało pisać .,Dla zainteresowanych tu jest tekst https://www.washingtonpost.com/wp-srv/national/longterm/unabomber/manifesto.text.htm .,Jeżeli wszystko na co Was stać to ataki personalne to kończymy temat.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

a może coś o syndromie oblężonej twierdzy u mayora (przywoływanie mnie w dyskusji - w której nie biorę udziału - z jakimiś homofobicznymi wstawkami) ekspercie do spraw ludzkich? :)

czy jednak w 'Waszej drużynie' obowiązuje zasada że krytykę rezerwujemy tylko dla 'TRÓJCY'? (serio mam wrażenie że jak ja/Rappar/fluber komuś coś popstrykam na forumku to często dana osoba włącza się w jakąś z dupy narrację o 'trójcy' przez co obóz antytrójcowy jest z grubsza 5x większym forumowym betonem :))

To nie jest istota tej dyskusji choć zadziwiająco często skutecznie we trzech wbijajcie do tematu czepiając się nie merytoryki tylko formy dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mayor napisał:

Dyskusja była na temat zbieżności poglądów zawartych w manifeście Teda ze "złotymi myślami" Jarosława ,wygłaszanymi podczas otwartych dla każdego mieszkańca spotkań., Jeżeli ktoś ma jakieś rzeczowe argumenty za, lub przeciw to proszę śmiało pisać .,Dla zainteresowanych tu jest tekst https://www.washingtonpost.com/wp-srv/national/longterm/unabomber/manifesto.text.htm .,Jeżeli wszystko na co Was stać to ataki personalne to kończymy temat.,

To opisz w ilu punktach z 232 manifestu zgadzają się poglądy Jarosława Kaczyńskiego, czy tylko wyzywać innych od gejów potrafisz?

Teraz, Koelner napisał:

zostaw mnie w spokoju od tych Twoich pedalskich gierek :P

Oho, już się zlecała cała trójka :)
Gdzie, jeden, tam od razu pozostali

Typowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

 

Oho, już się zlecała cała trójka :)
Gdzie, jeden, tam od razu pozostali

Typowo

napisałeś o mnie więc z grzeczności grzecznie odpisałem :)

7 minut temu, julekstep napisał:

 

czy jednak w 'Waszej drużynie' obowiązuje zasada że krytykę rezerwujemy tylko dla 'TRÓJCY'? (serio mam wrażenie że jak ja/Rappar/fluber komuś coś popstrykam na forumku to często dana osoba włącza się w jakąś z dupy narrację o 'trójcy' przez co obóz antytrójcowy jest z grubsza 5x większym forumowym 'jednomyślnym'  betonem :))

masz złe wrażenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

To opisz w ilu punktach z 232 manifestu zgadzają się poglądy Jarosława Kaczyńskiego, czy tylko wyzywać innych od gejów potrafisz?

Oho, już się zlecała cała trójka :)
Gdzie, jeden, tam od razu pozostali

Typowo

Dopiero po waszej interwencji. Spokojnie sobie pracowałem a tu zajrzałem ze macie coś seryjnie do powiedzenia to zająłem stanowisko - słusznie ( według mnie oczywiście)) starając się przywrócić dyskusje merytoryczna do miejsca gdzie był zarzut nieczytanie manifestu. Dyskusja utraciła w sumie merytoryke po waszych wpisach. Uznałem je za przeszkadzający szmer po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Dopiero po waszej interwencji. Spokojnie sobie pracowałem a tu zajrzałem ze macie coś seryjnie do powiedzenia to zająłem stanowisko - słusznie ( według mnie oczywiście)) starając się przywrócić dyskusje merytoryczna do miejsca gdzie był zarzut nieczytanie manifestu. Dyskusja utraciła w sumie merytoryke po waszych wpisach. Uznałem je za przeszkadzający szmer po prostu. 

Ale ja przeczytałem manifest z 10 lat temu z ciekawości, wiec żadnego zarzutu merytorycznego nie było, Mayor po prostu kłamie równie mocno jak Ty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

To nie jest istota tej dyskusji choć zadziwiająco często skutecznie we trzech wbijajcie do tematu czepiając się nie merytoryki tylko formy dyskusji. 

 

4 minuty temu, ignazz napisał:

Ale gdzie tu było kłamstwo gdy mayor zapytał czy kolega czytał manifest? 

a gdzie ja się czepiałem kwestii manifestu lol? xD

3 minuty temu, Koelner napisał:

masz złe wrażenie 

IDŹ TAM SIĘ Z KOLEGAMI MIZIAJ, CO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

W tym ze poglądy Jarosława Kaczyńskiego są zgodne w manifestem 

Ja tego niestety nie potrafię ocenić. Ale jakość jego wystąpień oceniam na fatalne. Jest mi czysto ludzko wstyd ze taka osoba o prymitywnych poglądach ( o ile to co mówi w to wierzy ) rządzi Polska która ma piękna historie swobód. 

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ale ja przeczytałem manifest z 10 lat temu z ciekawości, wiec żadnego zarzutu merytorycznego nie było, Mayor po prostu kłamie równie mocno jak Ty :) 

W czym kłamie? Bo teraz zaczynasz zasłaniać się tymi 10 latami i niepamięcią? 

Ok. Czytałeś 10 lat temu i średnio pamiętasz ale się wypowiesz? To miał napisać zamiast ze nie czytałeś? 

Efekt jest ten sam czy nie czytałeś czy czytałeś dawno i nie pamiętasz. 

Tez mi lektura tak na stronie dodam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.