Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2022 o 11:37, Koelner napisał:

To oczywiste - na Ocean Drive w Miami chce więcej osób z całego świata wynająć hotel niż na Monte Cassino w Sopocie  ale np w Tampa czy Orlando możesz taniej wynająć chatę biz w Wawie 

Generalnie  Floryda jest tanim Stanem , z największym odsetkiem seniorów-emerytów -tania siła robocza, brak podatku stanowego, łagodny klimat.Jest nawet takie określenie FL jako God's Waiting Room.,Ale kolega  @RappaR powinien też zdać sobie sprawę że większość subsydiowanych tanich usług i  towarów jest adresowana do rezydentów, albo wymaga potwierdzenia rekordu., Nikt Ci tanio nie wypożyczy tanio auta ,nie wynajmie lokalu jeżeli nie jest w stanie wiarygodnie potwierdzić Twojej historii za kierownicą , ani jak się zachowywałeś jako najemca w innym miejscu.

9 godzin temu, Pablo81 napisał:

Może mówi o Tedzie Kaczyńskim?

Nie popadaj w paranoję.

Jak się słucha tego co Jarosław pierdoli , to wiele pomysłów jest żywcem wyjęta z manifestu Teda.

1 godzinę temu, lorak napisał:

jeśli dziecko skądkolwiek wynosi, że ktokolwiek ma iść do piekła, to nie jest normalne. 

Rona też rodzice straszyli piekłemhttps://www.youtube.com/watch?

 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mayor napisał:

Jak się słucha tego co Jarosław pierdoli , to wiele pomysłów jest żywcem wyjęta z manifestu Teda.

 

Człowiek ocenia Ciebie jak ocenia, a i tak wychodzi, że przecenia.

Jarosław Kaczyński ma pomysłu przeciwne do manifestu Teda, którego największymi zwolennikami są akurat demokraci(ale to trzeba wiedzieć o czym jest ten manifest, ale znowu, jakby człowiek wypowiadał się o tym, na czym się zna, to wtedy nie byłby Tobą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2022 o 09:37, RappaR napisał:
 

Człowiek ocenia Ciebie jak ocenia, a i tak wychodzi, że przecenia.

Jarosław Kaczyński ma pomysłu przeciwne do manifestu Teda, którego największymi zwolennikami są akurat demokraci(ale to trzeba wiedzieć o czym jest ten manifest, ale znowu, jakby człowiek wypowiadał się o tym, na czym się zna, to wtedy nie byłby Tobą)

Widać gołym okiem ,że nigdy nie czytałeś manifestu Teda ,być może Twoje opinie wyrażasz na podstawie jakiegoś streszczenia ewentualnie opracowania .Ale dla mnie nie jest to dziwne, gdyż do zrozumienia tekstu manifestu Teda potrzebna jest znajomość języka angielskiego na trochę wyższym poziomie ,a o taki poziom trudno podejrzewać lekarza (czy tak zwanego lekarza ).Przede wszystkim Ted podobnie jak Jarosław całe Paragrafy swojego chorego manifestu poświęca takim tematom jak :Transseksualizm, Feminizm ,potępia także postęp rozwój cywilizacyjny i lewactwo A nawet idzie dalej gdyż potępia demokrację i amerykańską rewolucje zachwalając przy tym monarchię i autorytarne dyktatury.,  Tylko trudno jest wytłumaczyć to komuś kto uważa, że wszystkie rozumy zjadł na śniadanie.,BTW gratuluję lajka od kolegi z Towarzystwa Wzajemnego Lizania genitaliów 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

To jest ta homofobia właśnie z powodu której zmuszony byłeś opuścić USA

Sorry !!.,Mój błąd, powinienem się domyślić po Twoich postach piętnujących przemoc ze strony kobiet ,czy użalaniu się nad sobą po tym jak kobieta Cię biła, że coś jest na rzeczy.                   Ale ja osobiście nie mam nic przeciwko Wam., Szanuję i popieram Waszą walkę o równe traktowanie., Takie prawa jak zawieranie małżeństw , czy adopcja dzieci należą się wszystkim związkom bez względu na płeć partnerów ,tym bardziej w XXI wieku w centrum Europy., Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia i wytrwałości w walce o prawa waginosceptyków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mayor napisał:

Sorry !!.,Mój błąd, powinienem się domyślić po Twoich postach piętnujących przemoc ze strony kobiet ,czy użalaniu się nad sobą po tym jak kobieta Cię biła, że coś jest na rzeczy.                   Ale ja osobiście nie mam nic przeciwko Wam., Szanuję i popieram Waszą walkę o równe traktowanie., Takie prawa jak zawieranie małżeństw , czy adopcja dzieci należą się wszystkim związkom bez względu na płeć partnerów ,tym bardziej w XXI wieku w centrum Europy., Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia i wytrwałości w walce o prawa waginosceptyków 

a taki ladny byl...amerykanski, flaga demokratow machal, BLM krzyczal

wrocil do PL (mozliwe ze przymusowo, ale imho chodzilo o skryty entuzjazm do dzialan pisu) i od razu smieszki z homoseksualistow

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

a taki ladny byl...amerykanski, flaga demokratow machal, BLM krzyczal

wrocil do PL (mozliwe ze przymusowo, ale imho chodzilo o skryty entuzjazm do dzialan pisu) i od razu smieszki z homoseksualistow

:(

Chciał to sobie wyjechał, chciał to wrócił. Reszta to Twoje insynuacje :)

A żarciki o deportacji są na poziomie stwierdzenia "Julek ma pewnie zakaz opuszczania kraju, że tu siedzi" :)

A serio to widać tu działania wg starego, sprawdzonego schematu. Czepiliście się go jak rzep psiego ogona. Cykl, cyk, kolega nie wytrzyma i donosik. Jak z Vasquezem czy Artlanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał:

Sorry !!.,Mój błąd, powinienem się domyślić po Twoich postach piętnujących przemoc ze strony kobiet ,czy użalaniu się nad sobą po tym jak kobieta Cię biła, że coś jest na rzeczy.                   Ale ja osobiście nie mam nic przeciwko Wam., Szanuję i popieram Waszą walkę o równe traktowanie., Takie prawa jak zawieranie małżeństw , czy adopcja dzieci należą się wszystkim związkom bez względu na płeć partnerów ,tym bardziej w XXI wieku w centrum Europy., Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia i wytrwałości w walce o prawa waginosceptyków 

Czyli Ty jako hetero popierasz przemoc ze strony kobiet?

 

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Jak z Vasquezem czy Artlanem.

Vasquez dostał bana za popieranie Rosji, co ktokolwiek z nas miał z tym wspólnego to nie wiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Chciał to sobie wyjechał, chciał to wrócił. Reszta to Twoje insynuacje :)

Szkoda ze nie byles taki aktywny w sprawie insynuacji Kolegi :(

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

A żarciki o deportacji są na poziomie stwierdzenia "Julek ma pewnie zakaz opuszczania kraju, że tu siedzi" :)

Kolega wczesniej klamliwie insynuowal ze stosuje takie zarciki (byles wtedy cicho obronco moralnosci :( ) no to uznalem ze sie podporzadkuje coby mu bardziej opinii nie psuc. 

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

A serio to widać tu działania wg starego, sprawdzonego schematu. Czepiliście się go jak rzep psiego ogona. Cykl, cyk, kolega nie wytrzyma i donosik. Jak z Vasquezem czy Artlanem.

od vasquiego to akurat byscie sie mogli nauczyc sporo jesli chodzi o mental Wy forumowe snowflake'i

i jego ban to byla akcja komitywy ely-fluber jesli juz a nie fluber-Rappar-julek, gdzie ja od poczatku pisalem ze to debilizm bo akurat vasquie dodawal forum uroku

juz w sumie czaje czemu klamliwe insynuacje tow. mayora Cie nie ruszaly skoro sam tak ochoczo je stosujesz 😘

1 minutę temu, RappaR napisał:

Vasquez dostał bana za popieranie Rosji, co ktokolwiek z nas miał z tym wspólnego to nie wiem :) 

klamca broni klamcy

nihil novi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Wiele prób pojazdów tutaj widziałem, sle ten przytyk jest naprawdę wyjątkowy. 

O, jesteś! 

Trzej przyjaciele z boiska :)

A dlaczego? 

Przytyk jak przytyk.

20 minut temu, julekstep napisał:

Szkoda ze nie byles taki aktywny w sprawie insynuacji Kolegi :(

Kolega wczesniej klamliwie insynuowal ze stosuje takie zarciki (byles wtedy cicho obronco moralnosci :( ) no to uznalem ze sie podporzadkuje coby mu bardziej opinii nie psuc. 

od vasquiego to akurat byscie sie mogli nauczyc sporo jesli chodzi o mental Wy forumowe snowflake'i

i jego ban to byla akcja komitywy ely-fluber jesli juz a nie fluber-Rappar-julek, gdzie ja od poczatku pisalem ze to debilizm bo akurat vasquie dodawal forum uroku

juz w sumie czaje czemu klamliwe insynuacje tow. mayora Cie nie ruszaly skoro sam tak ochoczo je stosujesz 😘

klamca broni klamcy

nihil novi :)

Świetnie Mistrzu, że dałeś lajka pod postem o homofobi, który był odpowiedzią na "lizanie się po genitaliach" :) Mogłeś oczywiście nie wiedzieć, że genitalia posiadają przedstawiciele obydwu płci, jak i osoby transplciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

O, jesteś! 

Trzej przyjaciele z boiska :)

A dlaczego? 

Przytyk jak przytyk.

Dość śmiesznie jak sami macie towarzystwo wzajemnej adoracji z Koelnerem i Mayorem :) 

 

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Świetnie Mistrzu, że dałeś lajka pod postem o homofobi, który był odpowiedzią na "lizanie się po genitaliach" :) Mogłeś oczywiście nie wiedzieć, że genitalia posiadają przedstawiciele obydwu płci, jak i osoby transplciowe.

I wyjaśnisz mi co z tego wynika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Świetnie Mistrzu, że dałeś lajka pod postem o homofobi, który był odpowiedzią na "lizanie się po genitaliach" :) Mogłeś oczywiście nie wiedzieć, że genitalia posiadają przedstawiciele obydwu płci, jak i osoby transplciowe.

a gdzieś Rappar pisał że się identyfikuje jako kobieta?

czy też jesteś barbarzyńśkim homofobem? Helmut wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

Świetnie Mistrzu, że dałeś lajka pod postem o homofobi, który był odpowiedzią na "lizanie się po genitaliach" :) Mogłeś oczywiście nie wiedzieć, że genitalia posiadają przedstawiciele obydwu płci, jak i osoby transplciowe.

W Towarzystwie Wzajemnego Lizania Genitaliów są sami faceci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.