Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

Mam dobra radę. Nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojęcia. Dzięki temu unikniesz latki kretyna. 

myślisz że nie ma dziś osób udających depresję ze względu na modę / chęć atencji? :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Mam dobra radę. Nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojęcia. Dzięki temu unikniesz latki kretyna. 

Ty jakoś z tą łatką nadal się wypowiadasz na forum 

 

2 minuty temu, january napisał:

Bzdura.

Multum przypadków bezwzględnie należy leczyć farmakologicznie, więc Twoja teoria jest kompletnie z dupy.

 

kiedyś były zioła, grzyby, wóda a teraz na skróty leki - jeden pies. znam osoby niby z depresją i oni wszystkie swoje problemy czy porażki tym tłumaczą. zajebista droga aby się wytłumaczyć z niepowodzeń. czekam aż zniżkę formy u Westbrooka będziemy tłumaczyć depresją, ba LeBron z Dallas w 11’ też miał depresje lol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Sa ludzie, którzy udają nowotwory swoje/swoich dzieci by dostawać hajs od ludzi. Czy to neguje fakt, że jest taka choroba?

nie neguje, szkoda tylko że poglądy skrajne w stylu Koelnera dzisiaj są traktowane niczym 'nowoczesna obraza uczuć religijnych' (przecież jakby on napisał coś takiego na FB to by go ganiali z widłami i pochodniami) gdzie poglądy przeciwnie skrajne (depresja jako wytłumaczenie na wszystko) są powszechnie akceptowalne - gdzie to te drugie są zapewne bardziej szkodliwe społecznie: były tu kiedyś fajne wykresy z ostatnich 10ciu lat w PL pokazujące że liczba samobójstw wzrasta nieznacznie za to liczba prób jest kilkukrotnie wyższa -> z czego można wyciągnąć wniosek że tworzy się moda na depresję i zje***y emo-lifestyle :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

Ty jakoś z tą łatką nadal się wypowiadasz na forum 

Ja nie pi****le że depresja to wymysł. Co 40 sekund ktoś popełnia samobójstwo z powodu depresji a Ty pierdolisz o jakichś wymyslach. 

Kolega z forum pisze w wątku jak mu ciężko z tym żyć a ty wyjeżdżasz że swoimi januszowskimi mądrościami życiowymi, ignorujac wszystkie fakty na ten temat. 

Twoja głupota jest szkodliwa i powinien zamknąć pizdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Ja nie pi****le że depresja to wymysł. Co 40 sekund ktoś popełnia samobójstwo z powodu depresji a Ty pierdolisz o jakichś wymyslach. 

Kolega z forum pisze w wątku jak mu ciężko z tym żyć a ty wyjeżdżasz że swoimi januszowskimi mądrościami życiowymi, ignorujac wszystkie fakty na ten temat. 

Twoja głupota jest szkodliwa i powinien zamknąć pizdę. 

Też masz depresje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

nie neguje, szkoda tylko że poglądy skrajne w stylu Koelnera dzisiaj są traktowane niczym 'nowoczesna obraza uczuć religijnych' (przecież jakby on napisał coś takiego na FB to by go ganiali z widłami i pochodniami) gdzie poglądy przeciwnie skrajne (depresja jako wytłumaczenie na wszystko) są powszechnie akceptowalne - gdzie to te drugie są zapewne bardziej szkodliwe społecznie: były tu kiedyś fajne wykresy z ostatnich 10ciu lat w PL pokazujące że liczba samobójstw wzrasta nieznacznie za to liczba prób jest kilkukrotnie wyższa -> z czego można wyciągnąć wniosek że tworzy się moda na depresję i zje***y emo-lifestyle :) 

Pisanie ze jakaś choroba to wymysł bo część ludzi ja udaje to żadne uzasadnienie. A najbardziej krzywdzi tych naprawdę chorych. 

4 minuty temu, LAF napisał:

No, ale głównym powodem nie była depresja a zdrada i hazard. Jeżeli chodzi o drugi przypadek to było to uzależnienie więc nijak to się ma do czego pisze. 

70 procent zwycięzców loterii bankrutuje w ciągu 7 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Pracuje z ludźmi którzy mają depresję i im pomagam. I wiem jak takie "mądrości" jak twoje potrafią wpłynąć na ich stan. Ale do tego żeby to zrozumieć trzeba mieć coś między uszami. 

A wiedzą, że masz problem z agresją i jesteś wybuchowy? Może przez to, że tacy ludzie jak Ty „pomagają” osobom z niby „depresją” ten temat nadal istnieje i jest pogłębiany. Ty masz zajęcie, oni mają z kim pogadać i koło się kręci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Pisanie ze jakaś choroba to wymysł bo część ludzi ja udaje to żadne uzasadnienie. A najbardziej krzywdzi tych naprawdę chorych. 

jeden rabin powie tak a drugi rabin powie że tych naprawdę chorych bardziej krzywdzą ci napędzający modę na daną chorobę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

A wiedzą, że masz problem z agresją i jesteś wybuchowy? 

Po prostu nie jestem pizdą. 

2 minuty temu, Koelner napisał:

Może przez to, że tacy ludzie jak Ty „pomagają” osobom z niby „depresją” ten temat nadal istnieje i jest pogłębiany. Ty masz zajęcie, oni mają z kim pogadać i koło się kręci. 

Oczywiście, jestem osobiście odpowiedzialny za depresję na świecie. 

1 minutę temu, julekstep napisał:

jeden rabin powie tak a drugi rabin powie że tych naprawdę chorych bardziej krzywdzą ci napędzający modę na daną chorobę :)

A ja powiem ze jedni i drudzy ich krzywdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Może być zła estyma?

moja licentia poetica na to zezwala mordko

2 minuty temu, fluber napisał:

Bo debil z 1 grupy się pochwali swoją głupota, a ci drudzy się umiejętnie ukrywają

tak na średnio patrząc po commentach na bardziej wpływowych niż e-nba socialkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.