Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RappaR napisał:

Kobieta, znowu skłamałeś. Przy tylu kłamstwach pozostaje mi dać Ci tylko ksywkę kłamca.

To akurat on pierwszy mnie atakował na forum, nie w druga stronę 

Po prostu widać, jak lubisz frustrację wylewać na innych. Przynosi Ci to ulgę.

Teraz, fluber napisał:

Czy to by pomogło? Skoro po 2 latach studiowania nie zrezygnowales i placiles dalej to 8 godzin przez 5 dni w pracy informatyka też by nie pomogło. Zwłaszcza że dojrzałość rośnie z wiekiem. 

Wiedziałbym, rozmawiając z ludźmi, co to jest zabieranie pracy do domu, deadliney i inne gówna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Po prostu widać, jak lubisz frustrację wylewać na innych. Przynosi Ci to ulgę.

Czyli dokładnie tak jak Ty obrażając wyborców PiSu :) 

z tym ze moja frustracja jest mniejsza, bo ja się ograniczam do konrektnych osób, Ty musisz wyzywać się na całych grupach społecznych. Ech, ciężko musi być w tych Niemczech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Czyli dokładnie tak jak Ty obrażając wyborców PiSu :) 

z tym ze moja frustracja jest mniejsza, bo ja się ograniczam do konrektnych osób, Ty musisz wyzywać się na całych grupach społecznych. Ech, ciężko musi być w tych Niemczech 

Ja obrazam?

Nie frustruj się tak :)

Już wyjechałem, już mnie nie ma ;)

4 minuty temu, fluber napisał:

Masz pracę, w której nie ma czegoś takiego jak deadline?

Tak. Wychodze i do widzenia. Czasami, ale naprawdę rzadko, coś tam chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Tak, Ty. Nie obrażam się, po prostu śmieję się z Twoich nieporadnych kłamstw :)

Małe szczęścia :)

Ogolnie, to bardzo ładnie monopolizujecie temat, żeby innym odechciało się pisać.

Jest ten co stara się byc merytoryczny. Dalej mamy twofacea w wiecznym rozkroku, który tak lubi komunę (i prawdopodobnie tyle jej zawdzięcza), ale PIS dał dodatki cowidowe i w sumie to lubi obie strony (jak i mateczkę Rosję). Jego zadaniem jest obrażanie ludzi - "Podoba mi się, jak jesteś za głupi, by mieć w jakimkolwiek temacie rację ". Na końcu mamy smieszka, entuzjastę bicia dzieci, który w przypadku niekorzystnego obrotu spraw pojawia się z mnóstwem emotikonów.

Ww. trojka doprowadziła do zbanowania większości oponentow, a innych skutecznie zniechęciła do pisania.

Ale fajnie, że jesteście. Czas w pracy leci szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Na końcu mamy smieszka, entuzjastę bicia dzieci

Do tego wniosku doszedłeś na podstawie wyjętego z kontekstu postu z 2015?

Gratuluję!

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Ww. trojka doprowadziła do zbanowania większości oponentow, a innych skutecznie zniechęciła do pisania.

a co do tego fragmentu to teraz zapytaj na privie modów ile zgłoszeń ode mnie wyszło na kogokolwiek i przeproś - jeśli masz jakieś resztki przyzwoitości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Tak. Wychodze i do widzenia. Czasami, ale naprawdę rzadko, coś tam chcą.

Kurde, chyba bym nie mógł tak pracować. Rozumiem zalety, bo jednak nie ma pewnie zbyt dużego stresu, nie ma zbyt dużej odpowiedzialności, nie jesteś człowiekiem, którego się nie da zastąpić i możesz swobodnie planować wolny czas bez ryzyka, że coś wyskoczy w robocie. Z drugiej jednak strony nie rozleniwia Cię to?

8 minut temu, julekstep napisał:

 

a co do tego fragmentu to teraz zapytaj na privie modów ile zgłoszeń ode mnie wyszło na kogokolwiek i przeproś - jeśli masz jakieś resztki przyzwoitości

Ty jesteś ten co zniechęca do pisania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pablo81 napisał:

Małe szczęścia :)

Ogolnie, to bardzo ładnie monopolizujecie temat, żeby innym odechciało się pisać.

Jest ten co stara się byc merytoryczny. Dalej mamy twofacea w wiecznym rozkroku, który tak lubi komunę (i prawdopodobnie tyle jej zawdzięcza), ale PIS dał dodatki cowidowe i w sumie to lubi obie strony (jak i mateczkę Rosję). Jego zadaniem jest obrażanie ludzi - "Podoba mi się, jak jesteś za głupi, by mieć w jakimkolwiek temacie rację ". Na końcu mamy smieszka, entuzjastę bicia dzieci, który w przypadku niekorzystnego obrotu spraw pojawia się z mnóstwem emotikonów.

Ww. trojka doprowadziła do zbanowania większości oponentow, a innych skutecznie zniechęciła do pisania.

Ale fajnie, że jesteście. Czas w pracy leci szybciej :)

Podsumujmy:

kłamiesz, że oferowałem wycieczki za seks

kłamiesz, że biły mnie kobiety

kłamiesz, że zawdzięczam coś komunie, mimo że urodziłem się po niej

I zgrywasz niewiniątko :)

Mógłbym coś napisać na Twoim poziomie(prawdopodobnie dlatego masz dobrą robotę w Niemczech, bo obciągnąłeś za nią szefowi, szczególnie że i tak nic na niej nie robisz, tylko siedzisz na forum), ale nie chcę się zniżać do Twojego poziomu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, julekstep napisał:

Do tego wniosku doszedłeś na podstawie wyjętego z kontekstu postu z 2015?

Gratuluję!

a co do tego fragmentu to teraz zapytaj na privie modów ile zgłoszeń ode mnie wyszło na kogokolwiek i przeproś - jeśli masz jakieś resztki przyzwoitości

Od zgłaszania jest Twoface.

Jeżeli poczułes się urażony, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

Jeżeli poczułes się urażony, to przepraszam.

przepraszanie za 'urażenie' w momencie jak się napisało kłamstwo na czyjś temat to który punkt na liście erystyki, nazisto (aha - jak cię to 'uraża' to sorry!)?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

przepraszanie za 'urażenie' w momencie jak się napisało kłamstwo na czyjś temat to który punkt na liście erystyki, nazisto (aha - jak cię to 'uraża' to sorry!)?

W mojej opinii swoim cynizmem wyprowadzasz ludzi z równowagi. Celowo z zimną krwią. A potem ktoś inny donosi. 

Bardzo mi przykro, że tego nie zrozumiałeś. 

Jednakowoż pragnę wyrazić nadzieję, że twoje zdenerwowanie jest tylko chwilowe.

Pragnę również zaznaczyć, że nie jesteś w stanie mnie obrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

W mojej opinii swoim cynizmem wyprowadzasz ludzi z równowagi. Celowo z zimną krwią. A potem ktoś inny donosi. 

to śmieszek czy cynik

zdecyduj się

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Pragnę również zaznaczyć, że nie jesteś w stanie mnie obrazić.

nie wiem, nie próbowałem 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RappaR napisał:

prawdopodobnie dlatego masz dobrą robotę w Niemczech, bo obciągnąłeś za nią szefowi, szczególnie że i tak nic na niej nie robisz, tylko siedzisz na forum)

pamiętaj młody człowieku że raz to nie cwel!

 

48 minut temu, RappaR napisał:

ale nie chcę się zniżać do Twojego poziomu.

 

już tak nie pierdol bo nie raz osiągnąłeś muł i wodorosty ale akurat to jest fajne i fajniutkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.