Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, RappaR napisał:

Widziałem, szkoła pielęgniarska w Niemczech to nie jest odpowiednik studiów pielęgniarskich w Polsce, tylko była odpowiednikiem zlikwidowanych już liceów medycznych 

Nawet nie pzretlumaczyles linka, który wrzuciłem fluberowi?

pkt. Hochschulbildungsgänge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Jestem mgr inż. z wykształcenia. Skończyłem dwa zupełnie nie powiązane ze sobą kierunki. 

Moja żona jest nauczycielem - skończyła kierunek nauczycielski w Pl (równolegle z drugim kierunkiem). 

Btw. rozumiem że oboje z żoną odebraliscie wykształcenie do średniego włącznie za darmo z naszych podatków, potem zrobiliście po dwa kierunki darmowych studiów z naszych podatków, a na końcu spierdoliliscie z tym darmowym wykształceniem robić PKB Niemiec. 

Tak to my nigdy nikogo nie dogonimy i wcale nie przez PiS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Btw. rozumiem że oboje z żoną odebraliscie wykształcenie do średniego włącznie za darmo z naszych podatków, potem zrobiliście po dwa kierunki darmowych studiów z naszych podatków, a na końcu spierdoliliscie z tym darmowym wykształceniem robić PKB Niemiec. 

Tak to my nigdy nikogo nie dogonimy i wcale nie przez PiS. 

spierdolili? jak Ty się odzywasz chamie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Btw. rozumiem że oboje z żoną odebraliscie wykształcenie do średniego włącznie za darmo z naszych podatków, potem zrobiliście po dwa kierunki darmowych studiów z naszych podatków, a na końcu spierdoliliscie z tym darmowym wykształceniem robić PKB Niemiec. 

Tak to my nigdy nikogo nie dogonimy i wcale nie przez PiS. 

Niedługo Niemcy będą przyjeżdżać do Polski, więc Pl spokojnie nadgoni.

Poza tym, ja za swoje studia zapłaciłem, bo nie miałem komfortu studiować dziennie, ponieważ byłem zmuszony generować ww. PKB.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pablo81 napisał:

Niedługo Niemcy będą przyjeżdżać do Polski, więc Pl spokojnie nadgoni.

Poza tym, ja za swoje studia zapłaciłem, bo nie miałem komfortu studiować dziennie, ponieważ byłem zmuszony generować ww. PKB.

Dobra, jesteś usprawiedliwiony. 

39 minut temu, Koelner napisał:

spierdolili? jak Ty się odzywasz chamie? 

Calkiem normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fluber napisał:

Btw. rozumiem że oboje z żoną odebraliscie wykształcenie do średniego włącznie za darmo z naszych podatków, potem zrobiliście po dwa kierunki darmowych studiów z naszych podatków, a na końcu spierdoliliscie z tym darmowym wykształceniem robić PKB Niemiec. 

Tak to my nigdy nikogo nie dogonimy i wcale nie przez PiS. 

Przecież 35% PKB Niemiec jest nasze w ramach reparacji i to przez PIS

7 godzin temu, Pablo81 napisał:

Niedługo Niemcy będą przyjeżdżać do Polski, więc Pl spokojnie nadgoni.

 

Ja mam zamiar zlikwidować trawnik i zrobić grządki pod szparagi 

7 godzin temu, fluber napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

W Niemczech mieszka 871k osób z polskim obywatelstwem. W Polsce mieszka 3370 osób z Ukraińskim obywatelstwem. Więc, bez obrazy, nie pierdol.

No ale jaki procent z nich jest tak dobrze wykształconych jak Ty i Twoja żona? 

Im wyższe kwalifikacje tym wyższa wartość dla gospodarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale jaki procent z nich jest tak dobrze wykształconych jak Ty i Twoja żona? 

Im wyższe kwalifikacje tym wyższa wartość dla gospodarki. 

https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Demografowie-Ponad-polowa-uchodzcow-z-Ukrainy-ma-wyzsze-wyksztalcenie-8410554

To PIS zyskuje wg twojej logiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Wykształcenie wykształceniu nierówne. 

Nie uważasz, że Twój tytuł inżyniera jest wart wiecej niz większość innych kierunków studiów? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fluber napisał:

Btw. rozumiem że oboje z żoną odebraliscie wykształcenie do średniego włącznie za darmo z naszych podatków, potem zrobiliście po dwa kierunki darmowych studiów z naszych podatków, a na końcu spierdoliliscie z tym darmowym wykształceniem robić PKB Niemiec. 

Tak to my nigdy nikogo nie dogonimy i wcale nie przez PiS. 

To jest właśnie piękne w Polsce XXI wieku - jest wolnym krajem. Chcesz - wyjeżdzasz. Ja się właśnie dawno nie oburzałem na słowa Niech Jadą. Toż to właśnie piękny przywilej, który pokolenia moich rodziców i dziadków ciężko wywalczyły.

Wolność. Dla mnie piękna wartość

A Pablo się dodatkowo przysłużył, bo jeszcze Mietka ze sobą wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

To jest właśnie piękne w Polsce XXI wieku - jest wolnym krajem. Chcesz - wyjeżdzasz. Ja się właśnie dawno nie oburzałem na słowa Niech Jadą. Toż to właśnie piękny przywilej, który pokolenia moich rodziców i dziadków ciężko wywalczyły.

Wolność. Dla mnie piękna wartość

A Pablo się dodatkowo przysłużył, bo jeszcze Mietka ze sobą wziął

Przypominają mi się twoje dyskusje z jednym userem na forum. Dzień w dzień jechałeś mu, prowokowales, wyzywales, a na sam koniec zglaszales do admina. Kiedys w nerwach napisał, że ma ochotę zrobić tobie krzywdę fizyczną, to 55 do tego wracałeś robiac z siebie ofiarę. Taki syndrom ratlerka :)

Czy przypadkiem nie masz tak w realu i dlatego kobiety cię bija? ;)

2 minuty temu, fluber napisał:

Dziwna decyzja. Na programowaniu zarabia się olbrzymie pieniądze nawet w Polsce. 

Nie lubię tego robić. Nie lubię zabierać pracy do domu. Niektórym to odpowiada, mnie nie.

W Niemczech pod koniec szkoły średniej uczeń wybiera sobie miejsca, w których chciałby odbyć "staż" i przez tydzień przychodzi na 8h i obserwuje, jak wygląda dany zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

zy przypadkiem nie masz tak w realu i dlatego kobiety cię bija?

Kobieta, znowu skłamałeś. Przy tylu kłamstwach pozostaje mi dać Ci tylko ksywkę kłamca.

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Przypominają mi się twoje dyskusje z jednym userem na forum. Dzień w dzień jechałeś mu, prowokowales, wyzywales, a na sam koniec zglaszales do admina.

To akurat on pierwszy mnie atakował na forum, nie w druga stronę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Nie lubię tego robić. Nie lubię zabierać pracy do domu. Niektórym to odpowiada, mnie nie.

W Niemczech pod koniec szkoły średniej uczeń wybiera sobie miejsca, w których chciałby odbyć "staż" i przez tydzień przychodzi na 8h i obserwuje, jak wygląda dany zawód.

Jeszcze dziwniejsza decyzja. Zaplaciles za studia z czegoś czego nie lubisz robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.