Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Koelner napisał:

No to w mojej jednej z pierwszych robót wakacyjnych operator koperki stary chłop ze wsi mówił „jak nie pierdolniesz kobicie raz w miesiącu to krzywo chodzi” , może warto do tego powrócić :)

 

W dniu 3.06.2015 o 11:40, julekstep napisał:

 

yyy? kto takie fajne badania robił?

 

Poza tym co wy pierdolicie o tym, że bicie = przegrana rodzica? Wiadomo katowanie, bicie w złości, nerwach itepe to patologia opór i to trzeba piętnować. Co to ma jednak wspólnego z klapsami 'na chłodno' za określone przewinienie? Coś na zasadzie umowy = robisz dobrze dostajesz pochwałę, cukierka etc / robisz źle dostajesz naganę, klapsa etc - że umowa nie była parafowana przez dziecko? Świetne przetarcie przed dorosłym życiem, gdzie też działamy na zasadzie umowy względem państwa - nie ważne, że nic takiego nie podpisywaliśmy - tak po prostu działa świat. Chyba lepiej, żeby dziecko stopniowo było w ten świat wprowadzane - właśnie przez rodziców a nie od razu przez państwo. Jest zdecydowanie większa szansa na to, że coś wartościowego zostanie temu dziecku przekazane przez rodziców niż przez państwo. Ponieważ rodzicom (wyłączając prawdziwą patologię ofc) faktycznie na tym dziecku zależy.

To ten operator zawiera że swoją żoną umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

 

Moja rodzina od pokoleń posiada wyższe wykształcenie. Masz bardzo upośledzoną sztukę dedudkcji, skoro myślisz, że podwładny jest jedyną osobą, z którą spędzam czas. Moja żona jest nauczycielką z wykształcenia, a starsza córka w wieku 4 i pół roku posługuje się płynnie dwoma językami.

Nikt z moich dziadków nie skończył nawet podstawówki, a mój tata był woźnym. 

Zastanawia mnie że piszesz o wszystkich dookoła poza sobą ( i btw. myślałem że Twoja żona jest z wykształcenia pielęgniarką, coś mi się musiało pomieszać). 

5 godzin temu, Pablo81 napisał:

Znowu obrazasz ludzi. Nie dziwię się, że wylatujesz plaskacze

No właśnie. Kto wyłapał plaskacza kiedykolwiek od kobiety poza mną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Nikt z moich dziadków nie skończył nawet podstawówki, a mój tata był woźnym. 

Zastanawia mnie że piszesz o wszystkich dookoła poza sobą ( i btw. myślałem że Twoja żona jest z wykształcenia pielęgniarką, coś mi się musiało pomieszać). 

No właśnie. Kto wyłapał plaskacza kiedykolwiek od kobiety poza mną? 

Jestem mgr inż. z wykształcenia. Skończyłem dwa zupełnie nie powiązane ze sobą kierunki. Posiadam również certyfikat C1 z niemieckiego.

Moja żona jest nauczycielem - skończyła kierunek nauczycielski w Pl (równolegle z drugim kierunkiem). Natomiast odpowiednik studiów pielęgniarskich w De w języku niemieckim.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

No ja zawsze myślałem, że gimbaza to ci co chodzili do gimnazjum i jest to nazwa pewnego, nie wiem jak to nazwać, pokolenia? Ale może mi się coś popierdzieliło.

A ja myślałem, że gimbazą nazywasz tych, których uważasz za gorszych od siebie

20 minut temu, Pablo81 napisał:

Moja żona jest nauczycielem - skończyła kierunek nauczycielski w Pl (równolegle z drugim kierunkiem). Natomiast odpowiednik studiów pielęgniarskich w De w języku niemieckim.

Czyli twoja żona jednocześnie pracuje jako pielęgniarka i nauczycielka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

A ja myślałem, że gimbazą nazywasz tych, których uważasz za gorszych od siebie

Nie pamiętam żebym używał tego sformułowania w stosunku do kogokolwiek? 

Była jakaś dyskusja o gimbazie jakiś czas temu gdzie właśnie było wspomniane że gimbaza to właśnie to pokolenie co chodziło do gimnazjum. Tak mi się kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

A ja myślałem, że gimbazą nazywasz tych, których uważasz za gorszych od siebie

Czyli twoja żona jednocześnie pracuje jako pielęgniarka i nauczycielka?

Nie.

Studiowała i robila nostryfikacje dyplomu jednocześnie.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie pamiętam żebym używał tego sformułowania w stosunku do kogokolwiek? 

Była jakaś dyskusja o gimbazie jakiś czas temu gdzie właśnie było wspomniane że gimbaza to właśnie to pokolenie co chodziło do gimnazjum. Tak mi się kojarzy

Sorry, miało być nazywa się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pablo81 napisał:

Z wykształcenia jest nauczycielem oraz pielęgniarką.

Już Ci pisałem. Ja nie klamię.

To pisz, że jest z wykształcenia, a nie że jest. Mój dziadek z wykształcenia inżynier budowlany, nigdy by mi nie przyszło do głowy powiedzieć, że jest kierownikiem budowy. 

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jest 3 letnia szkoła.

Jak na ratownika medycznego np.

U nas też była szkoła na ratownika medycznego. Jednak nie były to studia. 

4 minuty temu, fluber napisał:

W Niemczech są studia na pielęgniarkę, czy jest po prostu szkoła pielęgniarska? 

Są studia na pielęgniarkę na pewno. Szkoły pielęgniarski((chyba) też 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

 

Ile tam masz na godzinę na kontrakcie?

Różnie, podasz mi swoją stawkę godzinową netto, powiem Ci czy mam więcej czy mniej.

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Poszukaj.

 

Nie, a pielęgniarka po studiach w Polsce może, więc ta szkoła nie jest odpowiednikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.