Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RappaR napisał:

To ze występuje częściej w kierunku mężczyzna -> kobieta nie jest dla mnie oczywiste, chociażby dlatego ze spotykałem kobiety, które chwaliły sie uderzeniem swoich partnerów, nigdy nie spotkałem się z sytuacją odwrotną 

Chociażby uderzeniem w twarz kiedy partner powie coś, co kobiecie nie pasuje. I przeżyłem to na własnej skórze i spotkałem znajomych, którzy mieli podobne doświadczenia(jakby co - ze strony kobiet wykształconych, pracujących)

Strzelenie w twarz porównujemy do bicia, które powoduje siniki, złamania i inne poważne obrażenia.

A może uderzenie w twarz jest reakcja na znęcanie się psychiczne czy poniżanie słowne. Tu na forum zdradzasz takie tendencje.

3 minuty temu, fluber napisał:

 

No skoro jest informacja ze strony administracji wikipedii, że Wikipedię redagują w dużej mierze ludzie młodzi oraz skoro gimbaza to ludzie w wieku 19-36 lat, to co tu jeszcze udowadniać? Gdzie widzisz lukę dowodową?

Gimbaza to ludzie w jakim wieku??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo81 napisał:

2. Piszesz, że artykuły w Wikipedii redagowane są przez gimbazę, ale  nie potrafisz tego udowodnić.

jeśli zdanie admina Wikipedii nie jest dla Ciebie wystarczającym dowodem w temacie związanym z użytkownikami Wikipedii to nic na to nie poradzę Toudi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

Ciekawe. Bardziej myślałem nad przemocą psychiczną czyli „standardowe” dojeżdżanie kobit a to było od czasów naszych nawet dziadków. Wygląda na to, że kobiety w tym wypadku nie czują zagrożenia fizycznego ze strony mężczyzny. 

Przemocy psychicznej ze strony kobiet nie liczę, to kobiety potrafią robić w obecności innych ludzi w ogóle się nie krępując 

 

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Strzelenie w twarz porównujemy do bicia, które powoduje siniki, złamania i inne poważne obrażenia.

Przemoc porównuje do przemocy. 

 

13 minut temu, Pablo81 napisał:

może uderzenie w twarz jest reakcja na znęcanie się psychiczne czy poniżanie słowne. Tu na forum zdradzasz takie tendencje.

Czy jak facet uderzy kobietę za poniżanie słowne, także uważasz to za uzasadnione?

5 godzin temu, mayor napisał:

Wyimaginowany alkoholizm,

Z ciekawości pacjentka NN z wczoraj z SORu przywieziona z 5,2 promila, która uderzyła jedną z pielęgniarek także jest osobą wyimaginowaną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Przemocy psychicznej ze strony kobiet nie liczę, to kobiety potrafią robić w obecności innych ludzi w ogóle się nie krępując 

 

Przemoc porównuje do przemocy. 

 

Czy jak facet uderzy kobietę za poniżanie słowne, także uważasz to za uzasadnione?

Nie.

Ale częściej widziałem jak na weselach czy innych imprezach mężczyzna przy stole opowiadał anegdoty czy żarty o swojej żonie, na które chyba najsłynniejsza reakcja jest plaskacz. Mężczyzni imo częściej traktują kobiety przedmiotowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Nie.

Ale częściej widziałem jak na weselach czy innych imprezach mężczyzna przy stole opowiadał anegdoty czy żarty o swojej żonie, na które chyba najsłynniejsza reakcja jest plaskacz. Mężczyzni imo częściej traktują kobiety przedmiotowo.

A ja właśnie mam wrażenie odwrotnie. Chociaż faktycznie, nie mam w znajomych Mietka i im podobnym, dużo zależy od środowiska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

jeśli zdanie admina Wikipedii nie jest dla Ciebie wystarczającym dowodem w temacie związanym z użytkownikami Wikipedii to nic na to nie poradzę Toudi :) 

Toudi? Rzeczowo ❤️

Masz kryzys wieku średniego, że używasz takich przytykow i tych wszystkich emotek? Czujesz się wtedy, jakbyś wsiadł do wehikułu czasu? 

Pisał o młodych ludziach. Nie o gimbazie. Tym bardzieh nie pisał nic o wykształceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

 Toudi :) 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

1 minutę temu, RappaR napisał:

 dużo zależy od środowiska 

pewnie tak. lekarze z reguły są grzecznymi osobami i raczej wycofanymi a lekarki czy pielęgniarki to przebojowe kobitki. to chyba Himmler głosił że książki powodują mężczyzn zniewieściałych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Z ciekawości pacjentka NN z wczoraj z SORu przywieziona z 5,2 promila, która uderzyła jedną z pielęgniarek także jest osobą wyimaginowaną? 

W ogóle to jest banger, że mayor który kilka dni temu sugerował że Polacy to alkoholicy (bo podobno wódka staniała od 2005 xD) teraz pisze o tym że alkoholizm jest wyimaginowany na potrzeby stand-upów Jara xD

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Toudi? Rzeczowo ❤️

Masz kryzys wieku średniego, że używasz takich przytykow i tych wszystkich emotek? Czujesz się wtedy, jakbyś wsiadł do wehikułu czasu? 

Pisał o młodych ludziach. Nie o gimbazie. Tym bardzieh nie pisał nic o wykształceniu.

kryzys wieku średniego ma mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

W ogóle to jest banger, że mayor który kilka dni temu sugerował że Polacy to alkoholicy (bo podobno wódka staniała od 2005 xD) teraz pisze o tym że alkoholizm jest wyimaginowany na potrzeby stand-upów Jara xD

Oj tam, kto nigdy nie jebnął babola, niech pierwszy rzuci kamień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

A ja właśnie mam wrażenie odwrotnie. Chociaż faktycznie, nie mam w znajomych Mietka i im podobnym, dużo zależy od środowiska 

Znowu obrazasz ludzi. Nie dziwię się, że wylatujesz plaskacze, tym bardziej, że kto jak kto, ale Ty traktujesz kobiety wyjątkowo przedmiotowo (wycieczki za seks).

Moja rodzina od pokoleń posiada wyższe wykształcenie. Masz bardzo upośledzoną sztukę dedudkcji, skoro myślisz, że podwładny jest jedyną osobą, z którą spędzam czas. Moja żona jest nauczycielką z wykształcenia, a starsza córka w wieku 4 i pół roku posługuje się płynnie dwoma językami.

A u jaśnie Panicza jak tam? Rozczarowany, że nie można sobie kupić kobiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

wycieczki za seks)

Skłamałeś właśnie, nigdy czegoś takiego nie proponowałem. Proponowałem laskom z którymi kręciłem randki jako wycieczki, ale widać ze jesteś zbyt ograniczony na czytanie ze zrozumieniem.

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

A u jaśnie Panicza jak tam? Rozczarowany, że nie można sobie kupić kobiety?

Nie, bo nigdy nie miałem ochoty na to.


swoją drogą obraziłeś mnie, ale jestem zbyt cywilizowaną osobą, by na to reagować przemocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P_M napisał:

Oj tam, kto nigdy nie jebnął babola, niech pierwszy rzuci kamień. 

@fluber

4 minuty temu, RappaR napisał:


swoją drogą obraziłeś mnie, ale jestem zbyt cywilizowaną osobą, by na to reagować przemocą.

to lekarki z którymi miałeś do czynienia nie są cywilizowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie oberwałem, ale jak mialem z 18 lat to liście od dziewczyn do swoich facetów po pijaku na imprezie, bo do niego zagadała jakas laska to standard.

Z ostatnich lat, to znajoma koło 30, wykształcona mała slodka blondyneczka potrafiła wykurwic chłopu prosto w nos z pieści przy znajomych bez krępacji, bo ten się spóźnił przed wakacjami a jechali na lotnisko. Potrafiła też go opluc takze Rappar mówi prawdę, to się zdarza bardzo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Sam nie oberwałem, ale jak mialem z 18 lat to liście od dziewczyn do swoich facetów po pijaku na imprezie, bo do niego zagadała jakas laska to standard.

Z ostatnich lat, to znajoma koło 30, wykształcona mała slodka blondyneczka potrafiła wykurwic chłopu prosto w nos z pieści przy znajomych bez krępacji, bo ten się spóźnił przed wakacjami a jechali na lotnisko. Potrafiła też go opluc takze Rappar mówi prawdę, to się zdarza bardzo często.

Ojp, ładne pato. A jak oni reagowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.