Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

No to udowodnij, że przez gimbazę i będzie wszystko prima :)

udowodnij że wszystko będzie prima (cokolwiek to znaczy)

 

no i ciężar udowadniania 'fachowości' źródeł leży jednak na używającym tychże (ja mam przesłanki, poparte zdaniem admina wiki, że robi to gimbaza - prove me wrong)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

, możesz nie czuć się gotowy na wychowywanie potomstwa innego mężczyzny,

 

Potomstwo innego mężczyzny - dzieci gorszego sortu.,Zalatuje klasyką niewysokiego wielkiego wodza

1 godzinę temu, fluber napisał:

 

Przemoc ze strony kobiet to temat wywołany z zupełnie innego powodu.

Tak samo wtedy kiedy o tym mówiłeś pierwszy raz, tak samo i teraz powtórzę, wzbudza to jedynie mój podziw. To nie jest żadne wypominanie, bo wypomina się coś, czego się można wstydzić. Chwaliłem Twoją otwartość.

Nie mam wnuków, więc nie mam prawa się wypowiadać o tych sprawach.

 

Przemoc ze strony kobiet wobec dzieci w domach dziecka, to chyba bardziej istotny problem.Dzieci w sierocińcach są bezbronne, facet może się obronić przed kobietą jak nie jest w związku z Joanną Jędrzejczyk.,Nie masz wnuków ale masz dzieci , czyli pomnożysz te uczucia razy dwa i będziesz mniej więcej wiedział jak się kocha wnuki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

z nikim tbh

ale gratuluję trollingu

mocne 3/10

1. Wskazuję, że artykuł, w którym autor sam pisze, że jest studentem, nie jest artykułem napisanym przez osobę z tytułem naukowym lub zawodowym.

2. Piszesz, że artykuły w Wikipedii redagowane są przez gimbazę, ale  nie potrafisz tego udowodnić.

Gdzie tu rzeczowa dyskusja z Twojej strony?

Podlinkuj coś o gimbazie piszącej w Wikipedii i będziemy tak samo merytoryczni ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mayor napisał:

Ciekawy przypadek. Ziarno głupoty zasiane przez Jarosława kiełkuje w głowach jego wyznawców i jeszcze wydaje owoce. Wódz piętnuje alkoholizm kobiet, a jego wierni poddani dokładają jeszcze przemoc domową .Oczywiście przytaczają niezbite dowody wykopane w internetach.,Wygląda na to, że są bardziej pojebani od swojego miniaturowego fuhrerka.,Nie twierdzę, że kobiety nie są zdolne do przemocy, a nawet okrucieństwa i sadyzmu.,Wystarczy  przyjrzeć się licznym przypadkom znęcania się nad dziećmi w sierocińcach przez kobiecy personel.,Tak na  marginesie jeżeli to nie jest tajemnicą, to koledzy z Korpusu Obrony Złajdaczonej Prawicy pochwalcie się ile macie dzieci -wnuków.,Jesteście wybitnymi ekspertami od rodziny to musicie mieć spore gromadki 

Nie mam dzieci, mogę podać sporą ilość przykładów przemocy domowej ze strony kobiet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał:

Potomstwo innego mężczyzny - dzieci gorszego sortu.,Zalatuje klasyką niewysokiego wielkiego wodza

Raczej trudniejsza decyzja o tym, żeby się nimi zaopiekować. To miał być komplement generalnie, sorry jeżeli odebrałeś inaczej. Wydawało mi się, że sam używałeś tego odróżnienia między pasierbem i pozostałymi Twoimi dziećmi w wypowiedziach

1 godzinę temu, mayor napisał:

 

Przemoc ze strony kobiet wobec dzieci w domach dziecka, to chyba bardziej istotny problem.Dzieci w sierocińcach są bezbronne, facet może się obronić przed kobietą jak nie jest w związku z Joanną Jędrzejczyk.,Nie masz wnuków ale masz dzieci , czyli pomnożysz te uczucia razy dwa i będziesz mniej więcej wiedział jak się kocha wnuki 

Tam nawet pewnie jest dominująca, bo więcej w takich zawodach jest kobiet niż mężczyzn, ale to na pewno zupełnie inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jack napisał:

Wydaje mi się, że w tym akurat temacie próbujesz pobudzić dyskusję a tymczasem wszystko jest raczej jasne. Przemoc domowa występuje w obie strony, co jest oczywiste. Tak samo jak to, że częściej występuje w kierunku mężczyzna -> kobieta. Kto posiada większy arsenał przemocowy też jest jasne. A to, że mężczyźnie trudniej się przyznać, że jest ofiarą przemocy najpewniej wynika z pierwszego, które powoduje, że jest on podwójnie poniewierany - przez przemocodawcę i przez środowisko, które oczekuje że to raczej on będzie dawcą przemocy. 

To ze występuje częściej w kierunku mężczyzna -> kobieta nie jest dla mnie oczywiste, chociażby dlatego ze spotykałem kobiety, które chwaliły sie uderzeniem swoich partnerów, nigdy nie spotkałem się z sytuacją odwrotną 

1 minutę temu, Koelner napisał:

Tak całkiem serio. Jak one wyglądają? 

Chociażby uderzeniem w twarz kiedy partner powie coś, co kobiecie nie pasuje. I przeżyłem to na własnej skórze i spotkałem znajomych, którzy mieli podobne doświadczenia(jakby co - ze strony kobiet wykształconych, pracujących)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

https://histmag.org/10-lat-Wikipedii-Sila-spolecznosci-5912

cytat admina wiki:

polską Wikipedię tworzą w dużej mierze ludzie młodzi

 

25 minut temu, Pablo81 napisał:

1. Wskazuję, że artykuł, w którym autor sam pisze, że jest studentem, nie jest artykułem napisanym przez osobę z tytułem naukowym lub zawodowym.

2. Piszesz, że artykuły w Wikipedii redagowane są przez gimbazę, ale  nie potrafisz tego udowodnić.

Gdzie tu rzeczowa dyskusja z Twojej strony?

Podlinkuj coś o gimbazie piszącej w Wikipedii i będziemy tak samo merytoryczni ❤️

No skoro jest informacja ze strony administracji wikipedii, że Wikipedię redagują w dużej mierze ludzie młodzi oraz skoro gimbaza to ludzie w wieku 19-36 lat, to co tu jeszcze udowadniać? Gdzie widzisz lukę dowodową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Chociażby uderzeniem w twarz kiedy partner powie coś, co kobiecie nie pasuje. I przeżyłem to na własnej skórze i spotkałem znajomych, którzy mieli podobne doświadczenia(jakby co - ze strony kobiet wykształconych, pracujących)

Ciekawe. Bardziej myślałem nad przemocą psychiczną czyli „standardowe” dojeżdżanie kobit a to było od czasów naszych nawet dziadków. Wygląda na to, że kobiety w tym wypadku nie czują zagrożenia fizycznego ze strony mężczyzny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.