Skocz do zawartości

FB#1 2022/23


popeye

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

Lista graczy (do potwierdzenia CVBE).

FB#1

1. popeye - Snake - codziennie wieczorem pewnie ogarnę. 
2. GeDDo
3. RonnieArtestics
4. t_omko
5. rafalsupergan
6. obi
7. Krzemo

8. @cvbe - brak odzewu 
9. blaugrana - awans z FB#2
10. Mar - awans z FB#2 

Proszę o info jaki draf type chcecie (snake czy aukcja) oraz terminy dostępności pod draft.

Pozdrawiam

popeye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla

mnie może byc. 
 

@Skam wskakuje do 1. Ligi na miejsce cvbe @popeye wyślij mu zaproszenie do ligi na priv proszę 

informuje tez że Skam to mój młodszy brat, wiec nie będę z nim żadnych transferów przeprowadzał, (zawsze gdy gramy gdzieś razem nie dealujemy ze sobą żeby później nie było niedomówień, graliśmy przeciwko sobie już rok temu w ROTO dynasty tu na forum) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Jak dla

mnie może byc. 
 

@Skam wskakuje do 1. Ligi na miejsce cvbe @popeye wyślij mu zaproszenie do ligi na priv proszę 

informuje tez że Skam to mój młodszy brat, wiec nie będę z nim żadnych transferów przeprowadzał, (zawsze gdy gramy gdzieś razem nie dealujemy ze sobą żeby później nie było niedomówień, graliśmy przeciwko sobie już rok temu w ROTO dynasty tu na forum) 

Wysłane, liga jest już pełna.

Czekam na feedback odnośnie draftu - na razie jesteśmy na 14.10.2022 godz. 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, blaugrana napisał:

Ja osobiście wolałbym w środku tygodnia, bo wtedy zawsze jest pewność, że jest się na miejscu. No chyba, że to miałoby się przeciągnąć do północy, heh.

Choć na tę chwilę termin i tak mi pasuje.

Beniaminek nie ma nic do gadania! 😛 

 zarezerwuj se wolny piątek 14-tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez końcówkę draftu musiałem odpuścić, i mi wybierało z listy która zaznaczyłem przed wyjściem. Wychodzi na to ze jestem mega zadowolony ze składu ale mam coś za dużo forwardow i za mało guardow, wiec chętnie z kimś bym się zamienił jak ktoś ma potrzebe wzmocnienia na sf/pf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na jakies swoje podsumowanie draftu:

Skład:

PG: Holiday | Russell | Simmons

SG: Leonard | Vassell

SF: Butler | Wagner |

PF: Giannis | Kuzma | Washigton

C; Davis | Stewart

Wybierałem z 3 numerem, myślałem, że Doncica dostanę, ale nie narzekam. No i od tego momentu zaczęła się zabawa. Świadomie postanowiłem zaryzykować tj. z 18 Kawhai Leonard, z 23 - Anthony Davis. Obaj jak zdrowi powinni dawać 65fp. I właśnie w tym zdrowiu szkopuł. Zobaczymy jak to będzie. Na Davisie się już przejechałem bodajże w zeszłym sezonie, dostaje szansę odkupienia win. Kolejne picki tj. Holiday, Butler, Russell powiedziałbym solidnie i jakiejś zapaści w fp nie powinno być, stąd też pozwoliłem sobie na kolejne ryzyko tj. - Ben Simmons z 63 wyborem. Ciężko powiedzieć jak te klocki w Nets poukładają, generalnie wszechstronny jest to trochę fp wbić powinien. Potem Wagner i Vassell, czyli młodzi z szansą sporą na więcej fp i okazja z 98 wyborem, czyli Kuzma - 61 średnia w zeszłym sezonie. Potem pod kosz PJ Washington i Stewart. Jak będzie zdrowie to wygrywam ligę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.