Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

jesli uzaleznienie to szkoda chłopa, wiadomo, ze do wyjscia z tego trzeba chciec, a nie być zmuszonym także zobaczymy,

 z drugiej strony, jaki on ma potencjal, żeby pewnie ( nie raz nie dwa )na kacu grać i to tak grać, a co dopiero gdyby się prowadził )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jendras napisał:

Dopiero co Shams pisał, że strony zrobiły spory progres w zakresie nowego CBA. Chyba że masz na myśli dalszą przyszłość.

Tak, ale on mówił głównie o sprawach finansowych i zakończeniu one and done. Generalnie CBA wygasa po sezonie 23/24 jeśli się nie dogadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziwi, że tak to rozkręcono, bo te nagrania z alko są stare (wrzucone przez LBS z lotu na ASG rok temu, inne z wakacji), więc wszyscy o tym wiedzieli, ale nic z tym nie robili - a powinni, jeśli to rzeczywiście był problem. trochę to wygląda tak, jakby to wywleczono, bo w ten sposób łatwiej obronić Moranta w kontekście sprawy z bronią, co zdaje się jest dużo poważniejsze w USA.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lorak napisał:

wiadomo z kiedy to?

All Star week 2022

 

Ciekawe czy powrót Adams choć trochę uratuje ten sezon, bo nawet z nim w pierwszych 3 miesiącach byli i tak w bottom 3 4q.

Problemy problemami, ale FO totalnie zepsuł offseason, wymiana Meltona na Roddiego i Greena (więc technicznie na Kennards i Roddiego)  plus Kesslera i 29 picku na Laravie, to jest jakiś dramat.

Ziaire wygląda fatalnie, Clarke nawet nie grał po 20 minut w tym sezonie, wole teraz Tillmana niż niego.

Z tym Brandonem jest śmieszny case bo typ miał swój prime jako rookie xd

Ten cały win streak ze stycznia to zbudowany był na tankerach plus z 3 solidnych drużynach.

Edytowane przez JarenGOAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie przesadzaj, veta jak Adams, jest od Ja 6 lat starszy, totalnie jestem w stanie uwierzyć, że malo ktory 21 latek slucha swojego starszego kolege z roboty 

Przychodzi do ciebie starszy 6 lat brat i mowi ci po kolejnym melanzu - wiesz stary masz 21 lat, nie kasuj się już, zacznij mysleć, odkladaj pieniadze nie baluj, 

to juz widze 21 latków, ktorzy traktują takie tipy powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle powiedzcie mi ale czy coś mnie omineło w sprawie Adamsa? jak go ostatnio widziałem kilka razy, jakieś 2 czy 3 lata temu w barwach Pelikanów z Nowego Orleanu, był jechany jak szmata, na pickach dropował, co w sumie miało sens bo jest wolny a do closeoutu nie wiadomo i tak cyz by zdążył czy raczej 3fts i w ogóle wyglądał strasznie. Memphis jakoś mało oglądam ale co, odrodził się albo w ogóle nauczył nowych skilli? bo często czytam (głównie tu na forum, bo mało co innego czytam o NBA) 'jak Adams wróci to będzie git'   'brakuje Adamsa' i tego typu rzeczy. Jakieś odrodzenie koszykarskie czy tylko dobry marketing wynikający z bycia fajnym gościem i to, że go kiedyś podpromowałem w avatarze przez dłuższy czas?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rw30 napisał:

w ogóle powiedzcie mi ale czy coś mnie omineło w sprawie Adamsa? jak go ostatnio widziałem kilka razy, jakieś 2 czy 3 lata temu w barwach Pelikanów z Nowego Orleanu, był jechany jak szmata, na pickach dropował, co w sumie miało sens bo jest wolny a do closeoutu nie wiadomo i tak cyz by zdążył czy raczej 3fts i w ogóle wyglądał strasznie. Memphis jakoś mało oglądam ale co, odrodził się albo w ogóle nauczył nowych skilli? bo często czytam (głównie tu na forum, bo mało co innego czytam o NBA) 'jak Adams wróci to będzie git'   'brakuje Adamsa' i tego typu rzeczy. Jakieś odrodzenie koszykarskie czy tylko dobry marketing wynikający z bycia fajnym gościem i to, że go kiedyś podpromowałem w avatarze przez dłuższy czas?

Z jakiegoś powodu po wymianie z Valenciunasa skorzystały obie drużyny, bo jeden i drugi w poprzedniej drużynie wyglądał jak zwłoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rw30 napisał:

w ogóle powiedzcie mi ale czy coś mnie omineło w sprawie Adamsa? jak go ostatnio widziałem kilka razy, jakieś 2 czy 3 lata temu w barwach Pelikanów z Nowego Orleanu, był jechany jak szmata, na pickach dropował, co w sumie miało sens bo jest wolny a do closeoutu nie wiadomo i tak cyz by zdążył czy raczej 3fts i w ogóle wyglądał strasznie. Memphis jakoś mało oglądam ale co, odrodził się albo w ogóle nauczył nowych skilli? bo często czytam (głównie tu na forum, bo mało co innego czytam o NBA) 'jak Adams wróci to będzie git'   'brakuje Adamsa' i tego typu rzeczy. Jakieś odrodzenie koszykarskie czy tylko dobry marketing wynikający z bycia fajnym gościem i to, że go kiedyś podpromowałem w avatarze przez dłuższy czas?

Trochę tak, a trochę nie. Tzn Adams gra z grubsza to samo co w Pels, ale w Grizzlies lepiej pasuje. Dalej jest rypany na pickach, ale za plecami ma teraz JJJ do naprawy błędów, za to wciąż dobrze zbiera i broni post. W ataku z kolei ma wokół siebie shooterów i cutterów, więc jego passing tam też nieźle się przydaje. No, ale jak ktoś myśli, że "jak wróci Adams to bójcie się Memphis", to nie, nie ma się czego bać.

9 minut temu, Reikai napisał:

Z jakiegoś powodu po wymianie z Valenciunasa skorzystały obie drużyny, bo jeden i drugi w poprzedniej drużynie wyglądał jak zwłoki.

JV dalej tak wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, karpik napisał:

Tzn Adams gra z grubsza to samo co w Pels, ale w Grizzlies lepiej pasuje. Dalej jest rypany na pickach, ale za plecami ma teraz JJJ do naprawy błędów, za to wciąż dobrze zbiera i broni post. W ataku z kolei ma wokół siebie shooterów i cutterów, więc jego passing tam też nieźle się przydaje.

Fajnie po czasie widzieć, że przyznajesz mi rację w temacie Adamsa. Wcześniej byłeś sceptyczny :)

52 minuty temu, Reikai napisał:

Z jakiegoś powodu po wymianie z Valenciunasa skorzystały obie drużyny, bo jeden i drugi w poprzedniej drużynie wyglądał jak zwłoki.

Nie no Reikai głupoty piszesz. Musiałeś nie oglądać, bo Jonas miał bdb czas w Memphis. Jakie zwłoki xd

Aha, i tu też można przy okazji karpika przywołać, bo też dobrze przewidywałem, że narracja u tych graczy się szybko zmieni po zmianie barw klubowych i Jonas zostanie jego nowym "ulubieńcem" ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.