Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, airmax napisał:

o to widzę, że user niezaznajomiony z ostatnią twórczością Moranta :)

 

Zaznajomiony, ale Tobie może polecam sie zaznajomić dokładniej... 

https://www.si.com/nba/grizzlies/news/ja-morants-camp-breaks-silence-on-gun-accusations

Oczywiście ja nie twierdzę, że Morant jest tu niewiniątkiem, ale "twórczość" dziennikarza nie odzwierciedla danych policyjnych. U Arenasa było ździebko inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.nba.com/news/no-timetable-for-ja-morants-return-during-healing-process

 

To może być klątwa Kyriego. Nike zrezygnowało ze współpracy z nim za antysemityzm. Ogłosili że jego zastępcą będzie JM. No to bach. Trafił im się Afroamerykanin wymac***acy spluwą, w dodatku (łasy na lajki),chwalący się tym w SM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DRK napisał:

https://www.nba.com/news/no-timetable-for-ja-morants-return-during-healing-process

 

To może być klątwa Kyriego. Nike zrezygnowało ze współpracy z nim za antysemityzm. Ogłosili że jego zastępcą będzie JM. No to bach. Trafił im się Afroamerykanin wymac***acy spluwą, w dodatku (łasy na lajki),chwalący się tym w SM.

Za przewiezienie broni samolotem wg regulaminu ligi mogą nałożyć na moranta 50 meczów zawieszenia. Nieźle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Za przewiezienie broni samolotem wg regulaminu ligi mogą nałożyć na moranta 50 meczów zawieszenia. Nieźle 

@fluber po co powielasz tę z czapy informacje... widziałeś "źródło"?

"One Redditor pointed out that Morant was in Denver when he showed the gun on social media, meaning he had to carry the gun on the Memphis Grizzlies' plane."

💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dannygd napisał:

@fluber po co powielasz tę z czapy informacje... widziałeś "źródło"?

"One Redditor pointed out that Morant was in Denver when he showed the gun on social media, meaning he had to carry the gun on the Memphis Grizzlies' plane."

💩💩💩

Widziałem to dziś w 5 miejscach, ale nie wiem co jest oryginalnym źródłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet nie chodzi o 50 spotkan zawieszenia, ale plyna glosy z Mem ze poczekaja na Moratna tyle ile bedzie trzeba co znaczyć może, ze chlop nie wroci po tych 2 meczach zawieszenia, a najblizszy tydzien przy ciaglej absencji Adamsa, Brooksa i Moranta, najblizsze 3 mecze (LAL, GSW i Dal) mogą zdecydowanie utrudnić sytuacje ,

Oczywiscie nie ma zadnego zagrożenia dla ich udzialu w PO, ale inaczej grac z pozycji 2 a inaczej z pozycji 5-6, a splaszczona tabela Zachodu moze ich w jeden tydzien wlasnie przeniesc na pozycje 4-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Za przewiezienie broni samolotem wg regulaminu ligi mogą nałożyć na moranta 50 meczów zawieszenia. Nieźle 

 

2 godziny temu, dannygd napisał:

@fluber po co powielasz tę z czapy informacje... widziałeś "źródło"?

"One Redditor pointed out that Morant was in Denver when he showed the gun on social media, meaning he had to carry the gun on the Memphis Grizzlies' plane."

💩💩💩

 

2 godziny temu, fluber napisał:

Widziałem to dziś w 5 miejscach, ale nie wiem co jest oryginalnym źródłem 

cokolwiek jest, to przypuszczenie, że skoro jem obiad widelcem w restuaracji X oznacza, że przyniosłem go sobie z domu, jest nieco idiotyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia. 
Widelec to w restauracji coś co dostajesz i mimo ze nie byłem w klubie w Denver ciężko mi sobie wyobrazić ze oddając płaszcz dostaje zamiast numerka giwere. 
Czyli Mo jest idiota bo przywiózł broń. 
 

Drugie jakże ekscytujące rozwiązanie zagadki to fakt ze Mo wziął broń od „kolegi” niezależnie od tego co to za broń i czy czasem nie zostawił odcisków palców na przedmiocie z przestępstwa. Wtedy się zgadza. 
Mo jest idiota bo machał nieznana sobie bronią. 

Ogólnie na probsie jest być z miasta gdzie zastrzelono MLK i machać bronią będąc wizytówka miasta gdzie druga jest FedEx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn Ja jest idiotą obciążony genetycznie i środowiskowo, ale to wnioskowanie o broni to na poziomie podstawówki jest. Ktoś chciał zabłysnąć w internetach i mu się udało

2 minuty temu, ignazz napisał:

i czy czasem nie zostawił odcisków palców na przedmiocie z przestępstwa

weź  wróć lepiej do pouczania LAFa, tam Ci lepiej szło 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał:

 

 

cokolwiek jest, to przypuszczenie, że skoro jem obiad widelcem w restuaracji X oznacza, że przyniosłem go sobie z domu, jest nieco idiotyczne

W sensie że założenie że jak machasz bronią tzn że jest Twoja jest nieco idiotyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

W sensie że założenie że jak machasz bronią tzn że jest Twoja jest nieco idiotyczne?

w sensie wnioskowanie że:

 Morant was in Denver when he showed the gun on social media, meaning he had to carry the gun on the Memphis Grizzlies' plane

 

może być prawdą, a może nie być.

 

Jeśli byłoby napisane coś w stylu

It shall be verified if the gun shown on IG stream wasn't carried on the team plane. If it was, this means violating the league rules & he may be suspended for multiple games --- to spoko. Natomiast co zostało napisane, z tym had to - to dla mnie LOL, ale dla Ciebie może być ok, spoko. 

 

No i nie wiem skąd wiesz że ta broń jest jego, może jest, może nie jest, nie wiem, wybacz, nie byłem nigdy na imprezie w whorehouse w Denver z czarnymi braćmi i nie wiem czy broń przechodzi tam z rąk do rąk niczym joint czy jest traktowana bardziej jako  prywatna rzecz. Nie wykluczam natomiast, że Ty wiesz.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak poseł spowoduje wypadek jadąc zygzakiem, ucieknie z miejsca wypadku a wychodząc z auta wywali się na pysk który ma czerwony od zawsze i ktoś napisze ze „musiał być pijany” to przyczepiać się będziesz do „musiał” czy do tego ze może to nie jego samochód był. 

Dobrze dla Ja ze zawsze znajdzie się jakiś kuzyn co powie ze to jego była giwera. 

Nie zmienia to jednak ogólnego przekazu ze ktoś tu jest idiota i nie jest to ani dziennikarz od have to ani user forum wierzący w ten wpis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eminem juz w 8 mili 20 lat temu wyjaśniał takich fake gangusów. Bananowe dzieciaki chcące zyc jak na ulicy, ha tfu. Taki Tatum nie miał starego, jadł z mamą u sąsiadów bo nie mieli pieniędzy a jakoś nie szuka szacunku u tych, którzy są odpowiedzialni za większość przestępstw w USA. Jeszcze mówimy o kraju, gdzie dzieciaki strzelaja do siebie w szkołach, ty masz kontrakt z nike i wielu z tych dzieciaków patrzy na ciebie jak w obrazek, a ty zamiast im pokazać drogę jak wyjść z tego, próbujesz zyskać szacunek u ludzi, którzy by cię okradli w 3 minuty. Trzeba być wyjątkowym rodzajem dzbana.

But I know something about you

You went to Cranbrook, that's a private school

What's the matter, dawg? You embarrassed?

This guy's a gangster? His real name's Clarence

And Clarence lives at home with both parents

And Clarence' parents have a real good marriage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Jeszcze mówimy o kraju, gdzie dzieciaki strzelaja do siebie w szkołach, ty masz kontrakt z nike i wielu z tych dzieciaków patrzy na ciebie jak w obrazek, a ty zamiast im pokazać drogę jak wyjść z tego, próbujesz zyskać szacunek u ludzi, którzy by cię okradli w 3 minuty.

weź, gość ma 22 lata. Może jest mało rozgarnięty i jeszcze te rzeczy, które dla Ciebie są oczywiste, do niego nie dotarły. Tu rola agentów i otoczenia jest wielka, ale też za niego niczego nie zrobią, wiadomo.

Btw. obejrzałem kiedyś 3 minuty dokumentu o Morancie, tego kilkuczęściowego na YT, wygląda na bardzo mało rozgarniętego a ten cały jego entourage (co ciekawe tam są starsi goście typu ojczulek & wujo jeśli dobrze pamiętam) wyglądali wszyscy na srogich pojebów. I oglądając to nie myślałem wcale 'o ja, Morant będzie miał problemy' bo ja nie wiem w jakim towarzystwie się tego typu ludzie obracają, a pewnie wielu z nich w nienajlepszych, ale, tak czy inaczej, wyglądało to BARDZO źle no i skończyło się tak jak się skończyło. 

Też jeszcze nic bardzo złego się nie stało, a w sumie dużo lepiej że  sprawa wyszła podczas streamu IG niż gdzieś kiedyś podczas jakieś strzelaniny czy innego tego typu eventu.

10 minut temu, ignazz napisał:

Czyli jak poseł spowoduje wypadek jadąc zygzakiem, ucieknie z miejsca wypadku a wychodząc z auta wywali się na pysk który ma czerwony od zawsze i ktoś napisze ze „musiał być pijany” to przyczepiać się będziesz do „musiał” czy do tego ze może to nie jego samochód był. 

 

nie skumałeś @ignazz , nie o to mi chodzi, by go bronić - tak, kolo jest dzbanem, ale wnioskowanie, że ta broń MUSIAŁA być przewożona samolotem zespołu i w związku z tym czeka go wielomeczowe zawieszenie jest po prostu dla mnie zbyt daleko idąće. Co nie znaczy, że to nie jest prawda, może jest, ale robienie z tego implikacji 'miał broń na streamie IG w Denver' = 'przewoził ją samolotem zespołu' jest dla mnie dziwne  i mocno ryzykowne, tyle.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DRK napisał:

To może być klątwa Kyriego. Nike zrezygnowało ze współpracy z nim za antysemityzm. Ogłosili że jego zastępcą będzie JM. No to bach. Trafił im się Afroamerykanin wymac***acy spluwą, w dodatku (łasy na lajki),chwalący się tym w SM.

Z tym zastępcą to tak ale też nie tak jak ludzie myślą, czyli że wywalili Irvinga i na szybko zaczęli projektować but dla Moranta, ponieważ takie procesy trwają dużo dłużej niż 2 miesiące. Mówiło się już w zeszłym sezonie iż Nike prawdopodobnie nie przedłuży wygasającej w 2023 roku umowy z Irvingiem i to jest fakt, ale póki co linie Ja i Kyriego miały iść równolegle ze sobą a cenę oraz pierwsze kolorystyki Ja 1 poznaliśmy na długo przed Irvingiem a sprawą żydowską. Są spekulacje iż Ja 1 pierwotnie były projektowane pod Kyriego ze względu na podobną specyfikację ale nie wiem na ile są one prawdziwe.

Irving swoją drogą chodzą ploty o Sia Collective i New Balance a u nike'a swój but ma dostać D. Booker, ale to już schodząc z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, rw30 napisał:

weź, gość ma 22 lata. Może jest mało rozgarnięty i jeszcze te rzeczy, które dla Ciebie są oczywiste, do niego nie dotarły. Tu rola agentów i otoczenia jest wielka, ale też za niego niczego nie zrobią, wiadomo.

Btw. obejrzałem kiedyś 3 minuty dokumentu o Morancie, tego kilkuczęściowego na YT, wygląda na bardzo mało rozgarniętego a ten cały jego entourage (co ciekawe tam są starsi goście typu ojczulek & wujo jeśli dobrze pamiętam) wyglądali wszyscy na srogich pojebów. I oglądając to nie myślałem wcale 'o ja, Morant będzie miał problemy' bo ja nie wiem w jakim towarzystwie się tego typu ludzie obracają, a pewnie wielu z nich w nienajlepszych, ale, tak czy inaczej, wyglądało to BARDZO źle no i skończyło się tak jak się skończyło. 

Też jeszcze nic bardzo złego się nie stało, a w sumie dużo lepiej że  sprawa wyszła podczas streamu IG niż gdzieś kiedyś podczas jakieś strzelaniny czy innego tego typu eventu.

nie skumałeś @ignazz , nie o to mi chodzi, by go bronić - tak, kolo jest dzbanem, ale wnioskowanie, że ta broń MUSIAŁA być przewożona samolotem zespołu i w związku z tym czeka go wielomeczowe zawieszenie jest po prostu dla mnie zbyt daleko idąće. Co nie znaczy, że to nie jest prawda, może jest, ale robienie z tego implikacji 'miał broń na streamie IG w Denver' = 'przewoził ją samolotem zespołu' jest dla mnie dziwne  i mocno ryzykowne, tyle.

Teraz mnie naszło ze jakby dostał karę overkilla te 50 spotkań może by to mu pomogło. By się obudził i może zmienił nastawienie. I najmniej ważne jest to czy na serio leciało to samolotem. Ważne aby mocny przekaz doszedł. I nawet by mi się podobało ze liga w imię wyższych wartości nagięła by odrobine rzeczywistość korzystając z zapisów wyłączających jurysdykcje.

50 minut temu, rw30 napisał:

weź, gość ma 22 lata. Może jest mało rozgarnięty i jeszcze te rzeczy, które dla Ciebie są oczywiste, do niego nie dotarły. Tu rola agentów i otoczenia jest wielka, ale też za niego niczego nie zrobią, wiadomo.

Btw. obejrzałem kiedyś 3 minuty dokumentu o Morancie, tego kilkuczęściowego na YT, wygląda na bardzo mało rozgarniętego a ten cały jego entourage (co ciekawe tam są starsi goście typu ojczulek & wujo jeśli dobrze pamiętam) wyglądali wszyscy na srogich pojebów. I oglądając to nie myślałem wcale 'o ja, Morant będzie miał problemy' bo ja nie wiem w jakim towarzystwie się tego typu ludzie obracają, a pewnie wielu z nich w nienajlepszych, ale, tak czy inaczej, wyglądało to BARDZO źle no i skończyło się tak jak się skończyło. 

Też jeszcze nic bardzo złego się nie stało, a w sumie dużo lepiej że  sprawa wyszła podczas streamu IG niż gdzieś kiedyś podczas jakieś strzelaniny czy innego tego typu eventu.

nie skumałeś @ignazz , nie o to mi chodzi, by go bronić - tak, kolo jest dzbanem, ale wnioskowanie, że ta broń MUSIAŁA być przewożona 

Problem pochodzenia broni poboczny ale pomocny aby dać klapsa 

Tym ciolkom przydałby się klaps na orzeźwienie 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.