Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, january napisał:

OG jako 4 opcja w ataku wszędzie byłby spoko.

Ale mi chodzi o to ,że to byłby upgrade w stosunku do Dillona ale cały myk polega na dwóch aspektach

1- Cena która chce Raptors obecnie brzmi horrendalnie

2 - OG ma tylko 1,5 sezonu umowe i chcę gruba podwyżkę.

Memphis jest w momencie tu i teraz. Potrzebują poprawy by wejść na poziom FInału NBA ale jest ryzyko ,że się wyprują a OG i tak odejdzie bo ktoś mu rzuci chore pieniadze.

a przecież za chwilę muszą dać sporą podwyżkę dla Bane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2023 o 19:50, ely3 napisał:

Ale mi chodzi o to ,że to byłby upgrade w stosunku do Dillona ale cały myk polega na dwóch aspektach

1- Cena która chce Raptors obecnie brzmi horrendalnie

2 - OG ma tylko 1,5 sezonu umowe i chcę gruba podwyżkę.

Memphis jest w momencie tu i teraz. Potrzebują poprawy by wejść na poziom FInału NBA ale jest ryzyko ,że się wyprują a OG i tak odejdzie bo ktoś mu rzuci chore pieniadze.

a przecież za chwilę muszą dać sporą podwyżkę dla Bane

Ja w ogóle nie widzialem info ze OG do Mem. Z drugiej strony jeśli oddadzą 3 picki 1st round... wydaje mi sie, ze oczekiwania są za duże

pYTANIE czy w zwiazku z oczekiwaniami Spurs, aktualnym braku Adamsa, nie lepiej bedzie to spozytkować na Poltla. Żeby po prostu Grizz nie przesolili.

 

Właczyłęm Grizz i 18 pkt straty w połowie II kwarty z Pacers bez Halibuta. 

Kurcze chyba ten Adams niedoceniany totalnie. Jesli chłop naprawdę wróci na początku marca. To do tego czasu Mem moga sobie mocno skomplikować sprawę. Przy aktualnej dyspozycji LAC, przy wynikach Soty, powrocie Curryego  to może skończyć się na PlayInach. 

Wiadomo, że Pelicans też bez Ziona, ale on powinien wrócic pewnie w ciągu 2 tygodni, i spadku formy Sacto, cos tam się wyrówna, ale powiedzmy sobie ,ze kontuzja Adamsa wyklucza go najdłuzej, a widać mocno bez niego nie mogą się ogarnać Grizz

 

Ale run zaliczyli Grizz w III kw. 17-2. NO i wszystko zaczelo się naprawdę od doskonalej obrony JJJ

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Robaq napisał:

braku Adamsa, nie lepiej bedzie to spozytkować na Poltla. Żeby po prostu Grizz nie przesolili.

Naprawdę chcesz dać 2 razy pierwsza runda za Poetla? Który gra przeciętny sezon Zwłaszcza ,że nadal masz Adamsa na stanie , który wiecznie kontuzjowany nie będzie

Memphis mają inne problemy niż brak centra , którego akurat zastąpić mają kim. Nawet to co oobecnie się dzieje to porażki na styku bo w końcówkach grają na Moranta a ten czasem trochę jak jeździec bez głowy się zachowuje. Ale nawet i to nie jest przyczyną porażek. Memphis ma po prostu wciaż sporo zawodników poza fromą. Tiillman jest cieniem siebie sprzed roku. Nie pamietam kiedy Clarke rzucał za 3. Brooks w ogóle zgubił forme i jest koszmarny ostatnio

Ja ma 5 TD w tym sezonie. Miewa lepsze i gorsze momenty ale może poza graniem ostatnio w clutch to nie ma się co przyczepić. Tak samo nie brak centra jest problemem.Oni musza poczekać aż Bane będzie zdrowy. Aż ich zadaniowcy się ogarną. Teraz jakies wymiany i to jeszcze w obszarze gdzie niekoniecznie potrzebują nie mają sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem Memphis to shooting, tak naprawdę tylko Bane jest elitarny, a JJJ i Tyus przeciętny, a teraz bez zbiórek ofensywnych Adamsa nie ma dodatkowych posiadań.

Co do Tillmana to nie zgodzę się, że jest cieniem siebie z przed roku, bo rok temu też raczej siedział na ławce, ale teraz za każdym razem jak dostawał szanse to ją wykorzystywał, nawet w tym meczu z Pacers, Clarke zszedł za faule i to jego gra z JJJ i przed wszystkim zbiórki ofensywne spowodowały powrót do meczu. Uważam, że jednak TIllman powinien startować pod nieobecność Adamsa żeby pomóc w zbiórkach na początku i nadać ton defensywny z Jarenem, potem Clarke jako 6th man i w clutch z Jarenem.

Brooks to Brooks, czasem ma tydzień, że wybroni wszystkich All Starów na czele z Zionem, a potem nie jest w stanie bronić zwykłych rolsów, plus oczywiście dalej odpala idiotyczne rzuty.

A tak to Ziare nie zrobił żadnego progresu, a raczej się nawet cofnął, o stracie Meltona nawet nie piszę, bo i tak Jenkins nie lubił go używać zbytnio. Kyle fajnie wygląda jako startujący PF w wolves, no ale tutaj by nie grał w starting 5, Konchar fajnie wyglądał pod nie obecność Bane, ale jakoś z ławki bez Moranta się nie odnajduje.

Clarke zepsuł sobie rzut w offseason 2 lata temu.

Ciekawe jest to pchanie zawodników Raptors, że jacy to oni nie są niesamowici i trzeba dać za nich tonę picków, tylko jak grają wszyscy to nie wygrywają, gm raptors naprawdę musi być lubiany w mediach nba.

Ale by się teraz taki Kessler przydał, którego wymienili w dzień draftu do wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dillon dostał 10 meczów zawieszenia. O ile na żywo nie byłem pewien czy to walnięcia w jaja było celowe czy przypadkowe o tyle  powtórki nie zostawiają złudzeń. Dillon niestety ma dużo naprawdę brzydkich zagrań i liga chyba postanowiła wysłać twardy sygnał na jakie zachowanie nie ma zgody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Dillon dostał 10 meczów zawieszenia. O ile na żywo nie byłem pewien czy to walnięcia w jaja było celowe czy przypadkowe o tyle  powtórki nie zostawiają złudzeń. Dillon niestety ma dużo naprawdę brzydkich zagrań i liga chyba postanowiła wysłać twardy sygnał na jakie zachowanie nie ma zgody

Gdzie jest jakies oficjalne info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, JarenGOAT napisał:

Gdzie jest jakies oficjalne info?

No włąśnie widzę ,że dziennikarz , który to podawał skasował Twitta więc mogło to być raczej fakt dziennikarski a nie oficjalne info

Więc wycofuje się z długości zawieszenia . Ale myślę ,że liga go zawiesi tylko cięzko powiedzieć na jak długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Może to kontrowersyjna opinia, ale mam wrażenie że oni absencji Bane jako zespół prawie nie odczuli. 

Przecież tam gradacja jest Morant- JJJ -Bane a potem to już jak kto woli Ale Adams w żadnym aspekcie nie jest lepszy od tej trójki a już w ogóle stawianie go nad JJJ to już aberacja. Gdzie Ty widzisz przewagę Adamsa nad JJJ czy Morantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ely3 napisał:

Przecież tam gradacja jest Morant- JJJ -Bane a potem to już jak kto woli Ale Adams w żadnym aspekcie nie jest lepszy od tej trójki a już w ogóle stawianie go nad JJJ to już aberacja. Gdzie Ty widzisz przewagę Adamsa nad JJJ czy Morantem?

Adams jest teraz ultimate role playerem, nie można powiedziec ze jest najlepszym zawodnikiem, ale on sprawia, ze ta trojka jest lepsza, dodatkowo Memphis jest chyba jednym z najgorzej rzucajacych drużyn w NBA, wiec jego ofensywne zbiorki dawały dodatkowe szanse na punkt, było to widać w meczu z Portland wlasnie, gdzie w momencie braku Nurkicia taki Adams by zbierał cegły w 4q.

Na tym roadtripie źle zaczęło być w meczu z Kings jak juz Adamsa nie było, z Lakers końcówka przegrana na własne zyczenie, z Suns pierwsza polowa dramat ale dzieciaki podobno zachlały na urodzinach Brooksa a i tak w tym meczu doszli Suns, gdzie na koniec stracili Adamsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten Morant to mógłby czasami się przymknąć. Ja rozumiem pewność siebie ale odkad gadał ,że w sumie to tylko Boston jest na ich poziomie to Grizzlies sie pozbierać nie  mogą. To co dziś wyrabiali w tej 4 kwarcie i jak się dali dojechać 76ers to aż niewiarygodne

W tej 4 był 0 na 5 z gry.. W całym meczu chyba 3 na 15 z czego z gry trafiał tylko w 3 kwarcie. Nie jestem wielkim fanem Moranta więc jestem pewnie stronniczy ale często gęsto ciągnie ten zespół w dół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.