Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że problem też polega na tym, że nikt Ci dokładnie nie będzie pisać o co w tym dokładnie chodzi. Bo zdradzał by przez to jakąś swoją taktykę. Sprzedawał doświadczenie, które zdobywał ostatnie 4 sezony. Bo to chyba będzie już nasz 5 sezon.

 

Jedyną radą, która Ci mogę dać jest ogólnie życiowa. Zanim zaczniesz podejmować radykalne decyzje, rewolucje, daj sobie troche czasu na aklimatyzacje i refleksje z tego co robią inni i jak to jest komentowane przez resztę. Zresztą takim źródłem może być temat z ostatniego sezonu. Tam wszystkie trade'y były opisywane. Duzo ludzi je też oczywiście komentowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że problem też polega na tym, że nikt Ci dokładnie nie będzie pisać o co w tym dokładnie chodzi. Bo zdradzał by przez to jakąś swoją taktykę. Sprzedawał doświadczenie, które zdobywał ostatnie 4 sezony. Bo to chyba będzie już nasz 5 sezon.

To bedzie juz 6 sezon :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że problem też polega na tym, że nikt Ci dokładnie nie będzie pisać o co w tym dokładnie chodzi. Bo zdradzał by przez to jakąś swoją taktykę.

Hmm, kupilbym ta teorie gdybym pytal o jakies kruczki regulaminowe, a nie tylko o ich tresc.

Przeciez jesli ktos potrzebowal kilku sezonow by dojsc do takiego czy owakiego wniosku to oznacza, ze nie jest to oczywiste i raczej nie mozna tego wyciagnac poprzez samo przeczytanie zasad.

 

Jedyną radą, która Ci mogę dać jest ogólnie życiowa. Zanim zaczniesz podejmować radykalne decyzje, rewolucje, daj sobie troche czasu na aklimatyzacje i refleksje z tego co robią inni i jak to jest komentowane przez resztę.

Dzieki i by nie mnozyc postow chcialem okazac wdziecznosc za Twoja konkretna odpowiedz odnosnie waivera, QASa na temat prywatnych wiadomosci i Krzemo odnosnie progu. Wiecej takich to mniej mojego "marudzenia" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz z dnia 23 marca 2010:

Moja propozycja jest taka, by dać sobie na wstrzymanie z jakimikolwiek zmianami, propozycjami itp do zakończenia sezonu.

W trakcie off season znajdę na tyle czasu, by zebrać do kupy wszystkie pomysły, sugestie, czy zapisy w obowiązującym regulaminie, usprawnię go, wyślę do trzech osób (Marcinek, ms9 i Geddo), skonsultuje go z nimi, a potem po zatwierdzeniu, nieostateczny jego kształt trafi na forum byście Wy mogli rzucić na niego okiem. Jak ktoś będzie miał jakieś "ale", jakąś sugestie, to napiszę ocb i wtedy będziemy myśleć co dalej. To chyba najlepszy, bo najbardziej sprawy system, by stworzyć dobry regulamin, pozbawiony dziur i wad (na tyle na ile jest to możliwe).

Dobor cytatu zupelnie przypadkowy ;-)

 

P.S. Jak sie kontaktujecie z Radziem? Tylko przez GG? A moze jest na jakims urlopie/wyjezdzie?

Bo od ponad tygodnia prywatna wiadomosc ma status "do wyslania" i jest bodaj jedynym GMem, z ktorym nie wymienilem tradycyjnego "mam do sprzedania samych leszczy, ktorych chcialbym zamienic na Twoje gwiazdy" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew Bogut 26 53.60

Jason Thompson 24 38.60

Boris Diaw 28 36.90

Eric Gordon 22 34.60

Spencer Hawes 22 32.80

Dorell Wright 25 22.70

Ramon Sessions 24 22.30

Jeff Teague 22 15.00

 

Ci powyżej są u mnie na trading blocku - jak ktoś uważa że ma coś ciekawego na poziomie 40+ i nie starsze niż 30 lat to może uderzać, najchętniej wymiana 2 za 1

Bogut może pójść tylko za jakąś gwiazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz - zaktualizowałem składy na dziś dzień. Jeżeli nie wklepałem jakiejś wymiany, ktoś zauważy jakiś błąd, to dać znać - zmienię. Podobnie ma się rzecz z pickami.

 

Dwa - GM Bostonu nadal nie określił się kogo wyrzuca ze składu na FA po wymianie na linii Heat-Celtics (Gooden - 7 pick). Na ten czas zrobiłem to za niego i na FA poleciał Bass. Proszę o szybką decyzję.

 

Trzy - nie ma jeszcze odnośników do PMów, będą jutro, bo muszę je wbudować w skrypt, a dziś na to już nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa - GM Bostonu nadal nie określił się kogo wyrzuca ze składu na FA po wymianie na linii Heat-Celtics (Gooden - 7 pick). Na ten czas zrobiłem to za niego i na FA poleciał Bass. Proszę o szybką decyzję.

Wywal Gibsona. I przy okazji gratulacje dla tego kto przykisil Sessionsa ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.