Skocz do zawartości

Sezon 2022/23 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gratulacje dla @asq_ za wygraną, która jest jednak pewnym zaskoczeniem - bo takiego skoku SGA i szybkiego powrotu JJJ chyba się nikt nie spodziewał. Brawa dla naszego Komisarza @KapitanPlaneta za walkę do samego końca, 3 zbiórkami wyrównał punktację, zabrakło 1 stl do wygranej. Niemniej gdybyś tak wygrał, to głównie przez olewaczy, którzy gdyby dograli mecze, to zabraliby Ci kilka punktów.

Ja zająłem 3 miejsce - chyba max. jakie mogłem z puntem FT i TO, gdzie moim najlepszym graczem jest 39 w rankingu Fox...  typowa drużyna średniaków, a niestety nie udało mi sie zrobić dealu większego, żeby powalczyć o wygraną. Do tego wygrane 3 kategorie PTS, REB i AST co przy puncie FT rzadko się zdarza przy jednoczesnym wysokim miejscu w 3p. Może to była najdziwniejsza drużyna w mojej historii gry w fantasy. 

52 minuty temu, Tecu napisał:

Szkoda, że niektórzy nie dograli meczów, co miało wpływ na ostateczne wyniki, bo na średnich było blisko, bardzo blisko.

Apel do odpuszczajacych - w roto niestety nawet 20-30 odpuszczonych meczów, może mieć wpływ i to spory, na inne drużyny, więc pamiętajcie, nie robicie tego tylko dla siebie i dobrze jest w dobrym stylu nawet spaść.

Tak, mam takie samo zdanie - jak juz spadasz z ligi, zrób to w dobry stylu... @J_Krecidlo dla zasady powinieneś spaść, ale wygrana kategoria Cie ratuje. @sooobi i @wilson44 - pamiętajcie, że jest funkcja automatu. Nic Was to nie kosztuje, a inni nie maja rozwalonego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.