Skocz do zawartości

Sezon 2022/23 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

no i pytanie roku - czy wyjdzie z 50ki? 🧐


podśmiec***ki sobie robił z mojego draftu a co trochę widzę z FA łowi moje wybory (Jalen Williams, miał Graysona, teraz JRE) - a to strateg - obrzydzić a potem zabrać :)

przy okazji - może ktoś potrzebuje wsparcia na PG - kombinacje Fultz i Payne do wzięcia  za jakiegoś porządnego C z trójczynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@barcalover jak jestes lata swietlne do tylu to gdzie ja kurde jestem? ;->

Takiego perfect storma shitowatosci nigdy nie mialem - obie gwiazdy nie tylko nie wypalily, ale nawet nie maja blisko [wg ninjy na srednich Giannis 17$, Kawhi 2$!], typowani na solidniakow okazali sie leszczami, a z tanich strzalow nie wypalil doslownie nikt!

No dobra, Horford i Randle chwilowo nie pasuja do tej narracji, ale puenta pozostaje, ze to byl ten sezon kiedy mnie wreszcie ugryzlo kiszenie kasy i nie powielanie wyborow miedzy ligami [a tu draft byl na sam koniec, wiec wszystkie Markkaneny i Shaie juz byly "zajete"].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wiLQ napisał:

@barcalover jak jestes lata swietlne do tylu to gdzie ja kurde jestem? ;->

Takiego perfect storma shitowatosci nigdy nie mialem - obie gwiazdy nie tylko nie wypalily, ale nawet nie maja blisko [wg ninjy na srednich Giannis 17$, Kawhi 2$!], typowani na solidniakow okazali sie leszczami, a z tanich strzalow nie wypalil doslownie nikt!

No dobra, Horford i Randle chwilowo nie pasuja do tej narracji, ale puenta pozostaje, ze to byl ten sezon kiedy mnie wreszcie ugryzlo kiszenie kasy i nie powielanie wyborow miedzy ligami [a tu draft byl na sam koniec, wiec wszystkie Markkaneny i Shaie juz byly "zajete"].

Na średnich się trzymam, ale obsypało mnie kontuzjami (Cade, Maxey, wcj) i w rzeczywistości nie jest tak kolorowo. O utrzymanie trzeba będzie walczyć do ostatnich dni sezonu pewnie :( 

U Ciebie faktycznie wszystko poszło źle tym razem — dobrze wiedzieć, że najlepszym też się zdarza 😉

4 godziny temu, aQQ napisał:

ale mnie WIZZ wpieniają, kiszę Gafforda pół roku i w końcu jak się Porzingod rozłożył to leszcz gra po 19 minut bo przecież muszą ogrywać Taja Gibsona, walczą o PO i w ogóle.

niech spierdala

Mem z tym gościem na rowerze co sobie sam w szprychy wkłada kij 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienię coś 2 za 1 / 3 za 1 (pozycję nie mają większego znaczenia - chyba że w deal wchodziłby Sengun - wtedy potrzebuję zwrot w postaci centra :) )

Wszyscy poza Embiidem i Currym!

mam masę solidnych point guardów (Tre Jones, Hayes, White, Monte)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.01.2023 o 11:06, barcalover napisał:

Screenshot-2023-01-02-at-11-05-39.png

Screenshot-2023-01-16-at-13-02-17.png

Godzinę temu, wiLQ napisał:

@barcalover kiedy tabelka na srednich?

Bo chyba pierwszy raz NIE jestem ostatni! /otwiera resztki noworocznego szampana/

True, a dodatkowo sytuacja między 4/5 a 13 miejscem jest dość niesamowita. Ścisk okrutny i chyba kolejne kontuzje zdecydują o utrzymaniu. 

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barcalover napisał:

True

A jednak nie bo w pierwszej wrzuconej tabelce bylem przedostatni, ale kto pamieta takie odlegle czasy...

BTW, 1 grudnia dzielilo nas 23 pkt roto, a teraz juz tylko 9!

1 godzinę temu, barcalover napisał:

a dodatkowo sytuacja między 4/5 a 13 miejscem jest dość niesamowita. Ścisk okrutny[...]

Oby tak dalej to moze bede mogl miec jakas nadzieje ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.