Skocz do zawartości
RonnieArtestics

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, bulek napisał:

@goozman, ale ten przepis jest totalnie z dupy, bo co to za przeszkoda przesunać sezon na październik? Zróbmy normalnie 7 dni i nie zasłaniać sie jakims nieżyciowym punktem. Mało który draft się rozpoczyna do października a my chcemy juz 01.10 zaczynać? Bez sensu.

ale ja tylko cytowałem co @RonnieArtestics napisał w przeciągu kilkunastu dni i chciałbym znać sam wersję ostateczną ze względu na sytuację z Bridgesem.

BTW, jako że niektórzy w lidze myślą, że Bridges już jest skazany i siedzi poniżej jeden z filmików z gierek przedsezonowych, zapierdala jak złoto, na sali jest też dziecko!:

Edytowane przez goozman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do końca wtorku czas na zejście i tyle. To co pisałem te trzy tygodnie temu to byly moje założenia, nie musimy się ich trzymać. Od dwóch sezonów jest u nas i w fbx3 tydzień po drafcie rookie wiec tego się trzymajmy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, goozman napisał:

trade z @El-Maniaque  - Miles Bridges za Jalena Smitha

Potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, El-Maniaque napisał:

Potwierdzam.

Jesteś ponad limitem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zrzucam jeszcze Derricka White'a i powinienem być OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prośba -piszcie nazwy drużyn. To zdecydowanie ułatwi mi sprawę 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Tecu napisał:

Jesteś ponad limitem.

Na FA wędruje Cory Joseph.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, El-Maniaque napisał:

Na FA wędruje Cory Joseph.

Która drużyna?

2 godziny temu, Tecu napisał:

Prośba -piszcie nazwy drużyn. To zdecydowanie ułatwi mi sprawę 😀

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trejd Gooza z El-Maniaque ciekawy. Sam jestem ciekaw sufitu Smitha. Ja bym nie ryzykował z Milesem ale też rozumiem El-Maniaque'a, że chciał udowodnić aktywność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do wszystkich, bo nie ma tego w regulaminie a dotyczy to mnie, więc nie chcę sam decydować.

Pewien gracz oferuje mi dolce za gracza.

Ma 100$, ale na koniec poprzedniego miał 0, dostajemy po 100$ co sezon.

Czy trade ten jest w tym czy poprzednim sezonie i czy może użyć dolców z sezonu, który się już rozpoczął czy też się jeszcze nie rozpoczął 😀

Konsultowałem się z @Roger, @t_omko @RonnieArtestics i nie dalej nie wiem jak powinno być 😀

Nikt wcześniej na to nie zwrócił uwagi.

Jako, że trade dotyczy mnie, nie chcę decydować, wystarczy jeden głos sprzeciwu i zapisujemy, że tymi nowymi 100$ można handlować dopiero od przycisku start season i przyjmujemy to jako rozpoczęcie nowego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od momentu pojawienie się kasy waiverowej dokładna data wpływu nowych 100$ nie została jednoznacznie określona....

W fbx#1, fbx#3 już w okresie ogórkowym można było korzystać z dodatkowego hajsu dlatego proponuję byś to zrobił jak było zazwyczaj..... a od przyszłego roku w fbx#2 i fbx#3 obowiązywałaby zasada że dodatkowy budżet waiverowy przysługuje w momencie wciśnięcia "begin season" na yahoo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, t_omko napisał:

Od momentu pojawienie się kasy waiverowej dokładna data wpływu nowych 100$ nie została jednoznacznie określona....

W fbx#1, fbx#3 już w okresie ogórkowym można było korzystać z dodatkowego hajsu dlatego proponuję byś to zrobił jak było zazwyczaj..... a od przyszłego roku w fbx#2 i fbx#3 obowiązywałaby zasada że dodatkowy budżet waiverowy przysługuje w momencie wciśnięcia "begin season" na yahoo. 

Zgadzam się z przedmówcą. I proponuję, żeby od razu (za pamięci) wpisać do regulaminu odpowiedni punkt z zaznaczeniem, że obowiązuje on od kolejnego sezonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei zawsze uważałem ze kasa 100 jest przyznawana za ostatni rozegrany sezon wiec imo powinno się nią moc handlować już w okienku, a nie dopiero po kliknięciu begon season :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możemy w fbx2 i 3  @t_omko zrobić tez inna date, np że dostajemy ta kasę do dyspozycji w dniu rozpoczęcia draftu rookie. Przecież ta kasa najbardziej się przydaje właśnie przy zrzucaniu salary i imo niepraktyczne jest przyznawanie jej dopiero po starcie na Yahoo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tecu powinien mieć zielone światło na deal.... a identyczną dla fbx#2 i #3 datę przyznania nowych 100$ ustalmy w ankiecie i będzie po temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi