Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, barcalover napisał:

Da się zrobić przekierowanie na maila Google.

zapomniałem wam ten arkusz ogarnąć, przypomnij mi jutro @Tecu

Ja tam używam Yahoo nawet jako swojego codziennego majla bo jest spoko, tzn w czasach kiedy to zakładałem alternatywa było jakieś interia.pl albo op.pl a gmail nie istniał 😛 i do dziś pozostałem przy tej domenie yahoo

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu ernie poruszył jedna ciekawa rzecz na priv. Co z kasa waiver skoro nowi nie przejęli de facto starych teamów, tylko budują nowy team od zera. Proponuje jakieś sprawiedliwe rozwiazanie, np.  obliczyć średnią ile mają pozostałe zespoły z ligi i dodać do tego jeszcze po 10$ Dla nich Jako handicap dla nowicjuszy. Dla Alonzo 9 bo już ma doswiadczenie w fbx ;] 

Lub po prostu sumę kasy z tych trzech drużyn podzielić po równo.

ktore rozwiazanie bedzie lepsze ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@Tecu ernie poruszył jedna ciekawa rzecz na priv. Co z kasa waiver skoro nowi nie przejęli de facto starych teamów, tylko budują nowy team od zera. Proponuje jakieś sprawiedliwe rozwiazanie, np.  obliczyć średnią ile mają pozostałe zespoły z ligi i dodać do tego jeszcze po 10$ Dla nich Jako handicap dla nowicjuszy. Dla Alonzo 9 bo już ma doswiadczenie w fbx ;] 

Lub po prostu sumę kasy z tych trzech drużyn podzielić po równo.

ktore rozwiazanie bedzie lepsze ? 

Przejmowane drużyny miały odpowiednio 295$, 191$, 100$.... także daj im po 200$ co będzie dodatkowo więcej niż średni portfel waiverowy ligowca fbx#2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusz zaktualizowany. „Nowi” dostaną po 200$ na waivers. 
 

ps. Jak wybieracie kogos w drafcie rookies to jesli macie full skład starajcie się od razu kogos zrzucić, ułatwi mi to wklepywanie w arkusz, nie ma takiej konieczności ale jesli wiecie kogo macie do zrzucenia to robcie to od razu, dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.