Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Ernie rzuca wszystko na jedną kartę, brawo. Tak czy owak debiut w lidze imponujący.

Ja walczyłem z Ronniem, ale temu się wszystko posypało, teraz walczę z @TryczekSzukarek, problem w tym, iż zabagniłem sobie sloty i mam świetnych guardów, ale brak slotów na tych pozycjach, Adebayo, ale limited na centrze i niedobór na skrzydłach, za to tam roi sie od Gruzinów i jeszcze gorszych na ten moment grajków tego świata ;)

Na szczęście dupę mi dziś uratował duet Holiday - Porter, no i Mamu zagrał całkiem solidnie. Kłopot na F jednak wskazuje, że walka o 3 miejsce będzie trudna. Jak to przegram, to na własne życzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ai3 byłby chyba dumny z erniego, i mysle ze ernie był dużo bardziej aktywny i to się może odpłacić na samiutkim finiszu. Byłem gotów dać nawet Siakama za Lauri, bo fin jest sporo młodszy, ale ernie potrzebował guardów. 
 

chociaz teraz patrzę ze tej nocy ernie bardzo dużo stracił.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki dla podium i wszystkich, którzy walczyli do końca chociaż chyba nigdy w tak tankującej lidze nie grałem. a może mi się zdaje bo dawno nie byłem po drugiej stronie tabeli :) no ale wizja ewentualnych profitów z przyszłego draftu wszystko usprawiedliwia. nawet dziwne rozłożenie punktacji na górze w czym jakiś sens chce na siłę znaleźć śmieszkowy koleżka z równoległej (chociaż jego mniemaniu wyższej) ligi

przydałby się update składów i może oficjalne wyliczenie kolejności draftu - @GeDDo u nas też tę kwestie ogarniesz?

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.