Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ernie9005 napisał:

Wie ktoś, czy @obi gra z nami dalej? Nie wchodzi na forum od poczatku lutego i nie odpisuje na wiadomości...

Z nim tak jest czesto niestety - na yahoo spróbuj na zasadzie puszczenia dealu z zapytaniem, tam zaglada i regularnie pobiera rotuje zazwyczaj 

_________________

Właśnie puściłem Gobcia za frytki wiec jak ktoś chce Annunoby MPJr czy Claxtona to pisać! Młodzi picki i kontuzjowani :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic zadyszkę złapał, ernie cały sezon jest mega aktywny i dobrze reaguje na to co się dzieje. Teraz wyczuł krew i all-in z gobertem, zapowiada się ciekawa walka o 1 miejsce miedzy wami. 
 

o mniej prestiżowe 3 miejsce tez fajna walka bedzie, chyba trzech się bije. 

chyba dawno nie było tak dobrego debiutanta jak @ernie9005 chociaż trzeba przyznać że ustawił się w tym sezonie głównie dzięki dealowi z innym debiutantem @Reikai

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, Tecu napisał:

 

 

image.png.25cd413041808dc5c6ebead29ad81e27.png

@ernie9005 Walczy do końca! Zapowiada się też zaciekła walka o 3cie i 5te miejsce a @TryczekSzukarek jak utrzyma formę to jeszcze powalczy o 3cie miejsce?

myśle że jestem bez szans na #3 - jak ktoś zainteresowany to Olynik oraz cała reszta jest do wyjęcia - za piki/$ czy jakiś asset na przyszły rok.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Niezłe rozczarowanko, miało być zwycięstwo w tym roku a jest sraczka, Lillardowo-Simonsowo-Grantowa… 

Może zabrakło po prostu pociągnięcia za spust i oddania części towarzystwa, skoro była szansa na walkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, matek napisał:

Może zabrakło po prostu pociągnięcia za spust i oddania części towarzystwa, skoro była szansa na walkę? 

Nie widziałem właśnie szansy na mistrza, co najwyżej drugie miejsce, już jakos od lutego. Dopiero później doncic się popsuł i okienko się uchyliło, z czego korzysta ernie. Gdybym jak to napisałeś pociągnął za spust to teraz bym był trzeci maks, a na koniec sezonu tak czy siak zostałbym z Lillardem i Simonsem , bo grali zajebiscie i bym nimi nie handlował wcześniej niż kilka dni temu. 
 

ponadto Tecu czy inni potwierdza ze coś tam chyba przecież negocjowałem, jednak miałem w opinii biznespartnerów gorsze assety niż bulek czy ernie. Nie miałem praktycznie nic do oddania połamanego ani młodego, cały sezon wszyscy byli raczej zdrowi, a teraz 5xIL w tym 3 wymyślone :D

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

teraz bym był trzeci maks

Z perspektywą, że w kolejnych sezonach będzie lepiej? Raczej średnio.

Jak jest spora szansa na podium, to się właśnie pociąga za spust i leci. Inaczej kolejna szansa może pojawić się znowu za kilka sezonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.