Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mniej więcej ćwiartka za nami.

Sytuacja na średnich.

Na czele ucieczka, wyglądający na bardzo mocnego @Vic i ja, ale nie wyglądam za mocno, bardziej dobra mina do złej gry :)

Później mocna grupa pościgowa, która wygląda mocno, ale na razie ma stratę do lidera - @RonnieArtestics@Alonzo @Tocheck @bulek @ernie9005@TryczekSzukarek

który lideruje pościgowi.

Później 7mio osobowy peletonik od @Tizz do @Reikai, każdy z nich ma wciąż szansę przeskoczyć do grupy pościgowej, ale trochę patrzą się na siebie i nikt nie chce pracować ;)

@El-Maniaque został nawet za grupetto - czy zmieści się w limicie czasu? ;)

image.png.63bc2de82b086662127f2ac79c334dbc.png

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Napisz proszę co Cie zmotywowało do takiego ruchu? Gdzie są ukryte assety tej wymiany no ja niestety tego nie widzę - szkoda ze tak szybko @Tecu puściłeś ta wymianę 
 

Ja puściłem i stawiam ze własny lepszy pick był motywacja oczywiście Reikai nie potrzebnie dorzucił kesslera ale deal akceptowalny imo mimo ze sam walczę i mi zal ze tak wzmacnia torobto

 

Reikai idzie za ciosem do mnie winslow i 10 dolarów do Lakers Ayo Dosunmu

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

do Phili: Cade + Wendell + kuminga + pik Golden 2023

do Golden: Mobley + JJJ + Huerter 

na fa: Craig 

@Szulim potwierdzi

dodatkowo na bloku transferowym Kat - piszcie na pewno szybko odpowiem co i jak. 

 

 

Zrzuc craiga to puszcze od razu, bo nie mam kompa przy sobie żeby to zrobić. Napisz jak zrzucisz.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się wzmacniają, ale jest szansa ze moi będą zdrowi przez dłużej niż tydzień, bo Lillard ma już w niedziele wrocic ;) super ze utrzymałem się koło średniej 43 bez dwójki Siakam/Lillard. 
 

no ale Vic to tak czy siak chyba nam tego nie odda, trzeba zlozyc laleczkę voodoo przypominająca Doncica/Tatuma :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2022 o 07:21, TryczekSzukarek napisał:

Napisz proszę co Cie zmotywowało do takiego ruchu? Gdzie są ukryte assety tej wymiany no ja niestety tego nie widzę - szkoda ze tak szybko @Tecu puściłeś ta wymianę 
 

Pierwszy raz gram w fantasy, wiec zakladam ze bede dymany w to, bo wciaz wole beGM niz to - suche cyferki jakos za specjalnie mnie nie jaraja, bez mozliwosci obudowania tego w narracje, tworzenie opisow itd. Ale logika byla taka, ze:

1. Przez kontuzje spadlem troche z tego okolo 8-11 miejsca jakie mialem od poczatku sezonu na bottom 5. Idealna okazja na tank, bo kontuzje trwaja, a scisk na gorze ogromny, przyszloroczny draft wspanialy :P
2. Zakladam, ze Porzingins za chwile sie polamie jak zwykle, nie chce mi sie wierzyc ze utrzyma teraz i za rok produkcje. A poki co trzaska za dobre cyferki, potrzeba zanurkowania po okolice Victora.
3. Dodatkowy pick 2023 zawsze spoko, zwlaszcza w takim scisku jaki jest na gorze, kto wie co to bedzie za pick.
4. Kessler jest fajny, lubie go, ale nie wiem czy to jest gosc pod fantasy. Fantasy nie ocenia np swietnej pracy na nogach i dlatego mnie wkurwia :P

Takze glownie chodzilo o oslabienie i dodatkowy pick. Ale wymiana klepnita po kilku piwkach przed meczem Polakow, takze nie bede sie bronil ze byla cudowna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Pierwszy raz gram w fantasy, wiec zakladam ze bede dymany w to, bo wciaz wole beGM niz to - suche cyferki jakos za specjalnie mnie nie jaraja, bez mozliwosci obudowania tego w narracje, tworzenie opisow itd. Ale logika byla taka, ze:

1. Przez kontuzje spadlem troche z tego okolo 8-11 miejsca jakie mialem od poczatku sezonu na bottom 5. Idealna okazja na tank, bo kontuzje trwaja, a scisk na gorze ogromny, przyszloroczny draft wspanialy :P
2. Zakladam, ze Porzingins za chwile sie polamie jak zwykle, nie chce mi sie wierzyc ze utrzyma teraz i za rok produkcje. A poki co trzaska za dobre cyferki, potrzeba zanurkowania po okolice Victora.
3. Dodatkowy pick 2023 zawsze spoko, zwlaszcza w takim scisku jaki jest na gorze, kto wie co to bedzie za pick.
4. Kessler jest fajny, lubie go, ale nie wiem czy to jest gosc pod fantasy. Fantasy nie ocenia np swietnej pracy na nogach i dlatego mnie wkurwia :P

Takze glownie chodzilo o oslabienie i dodatkowy pick. Ale wymiana klepnita po kilku piwkach przed meczem Polakow, takze nie bede sie bronil ze byla cudowna :D

Myśle ze sprzedałeś Porzinginsa w bardzo dobrym momencie ale paczka która otrzymałeś jest bardzo słaba: Schreder jeszcze chwile wcześniej leżał na fa a Trend ma duże szanse żeby po sezonie podzielić losy grajkow w stylu Norman Powella itd - niby coś robi ale nie na tyle żeby mieć go w składzie. Aaaa jeżeli #pik15 Cie zadawała bo pewnie wiele lepiej nie będzie to Ok 😕 wydaje mi się ze za tak grającego Łotysza można było ciekawsze tematy wyciągnąć a ten Kessler to już wogole nie widzę sensu oddawania - zawsze można poczekać przecież przy tanku nic nie tracisz i tak gościa oddałeś za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TryczekSzukarek napisał:

do Phili: Cade + Wendell + kuminga + pik Golden 2023

do Golden: Mobley + JJJ + Huerter 

na fa: Craig 

@Szulim potwierdzi

dodatkowo na bloku transferowym Kat - piszcie na pewno szybko odpowiem co i jak. 

 

 

Nie będę oceniał za bardzo, bo zaraz mnie skrytykujecie, że jestem nieobiektywny i się czepiam, ale wyrażę swoją opinię:

Mobley > Cade

JJJ > WCJ

Huerter > pik

Nie wiem skąd Wy bierzecie takie oferty, nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Nie będę oceniał za bardzo, bo zaraz mnie skrytykujecie, że jestem nieobiektywny i się czepiam, ale wyrażę swoją opinię:

Mobley > Cade

JJJ > WCJ

Huerter > pik

Nie wiem skąd Wy bierzecie takie oferty, nie rozumiem.

Jeszcze kuminga bierze udział w tej wymianie który do tanku jest idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu częściowo masz racje 

naromiast ja mam zupełnie inne priorytety na zespół w tym roku 

Huertera miałem na błocku już dawno - raczej nie jestem jego fanem i ten rok pewnie pociśnie swój rekord fpp ale to będzie ciężkie do powtórzenia 

JJJ - jest lepszy niż wendell, ale łamliwy, starszy i zaczął psuć mi tank

Mobley i Cade - to zależy, fbx promuje lekko wysokich, ale Cavs grając na 2 wieże nie wykorzysta pełni potencjału Mobleya przez najbliższe 2-3 lata wiec long term pewnie będzie lepszy, ale Cade akurat to bardzo bliski zawodnik do podobnego poziomu + będzie miał niższe salary za rok po kontuzji 

Kuminga i Pick to dodatki które albo się rozwiną, albo posłużą dalej w wymianach 

Osobiście jestem zadowolony z wymiaru tej wymiany i nie uważam ze jest tu jakaś wielka nierówność 

gorsze deale latają w fbx niż ten 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał:

Kuminga do niczego nie jest idealny, ale nie dziwię się, że tak piszesz 😉

Każdy ma prawo wyceniać grajka na swój sposób ale proszę nie pisz ze przekręciłem @Szulim przecież:

Cade gdyby nie kontuzja to prawdopodobnie był by cenniejszy niż Mobley 

JJJ Ok tu lekka przewaga nad Wendellem - ale to nie jakiś szrot tylko grajek s5 z papierami na 50+ 

huerter po sezonie będzie bezużyteczny - przecież przy jego wadze 40+ to pierwszy koleś do odstrzelenia - w zamian Szulim dostaje Kuminge który jak dostanie s5 to z miejsca zacznie grać na 40+. 
Dodatkowo jeszcze pik który może być 17 ale równie dobrze 10 także jakaś tam wartość ma - zawsze mogłem zrobić protekcję :)) 

ale wiadomix każdy widzi ta wymiane inaczej 😎

 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.