Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

dla ułatwienia, krótkie podsumowanie co mamy na stole:

dobre deale:
Tobias Harris -    pensja 47,55 produkcja  w tym sezonie 41,95 (pewniak do solidnej produkcji i poprawienia średniej szczególnie biorąc pod uwagę plagę kontuzji 2 76ers)
Cameron Payne  -  32,7 / 34,6 / 46,5 a od momentu kontuzji CP3
Jalen Smith  - 28,8 / 37,1
Shake Milton  - 24,1 (40,5 w ostatnich dwóch meczach, zapowiada się solidna produkcja pod nieobecność Maxeya i Hardena)
Andrew Nembhard - 15 / 25,4 / 28,5 w ost. 2 tyg


pewnie mniej chodliwi ale też do wzięcia:
Kentavious Caldwell-Pope  -  32,5 / 34,05
Caris LeVert - 41,3 / 36,35
Christian Wood  - 53 / 40,1
Khris Middleton - 51,3 / trade pending póki co ale za chwilę u mnie, niedługo powinien wrócić do gry i odciążyć nieco wypierdalacza drabinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston in: Herb Jones i pick OKC 23 top 10 protected (jeżeli tak można, ale chyba tak)

Houston out: Jalen Smith, Shake Milton, Andrew Nembhard

OKC in: Jalen Smith, Shake Milton, Andrew Nembhard

OKC out: Herb Jones i pick OKC 23 top 10 protected (jeżeli tak można, ale chyba tak)

 

Deal wchodzi w życie tylko jeżeli możemy robić protected top10 picki.

Zrzucam Aaron Wiggins i Juancho Hernangomez

@goozman @RonnieArtestics sprawdź czy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu Nie ma nic o tym w regulaminie, czy można czy nie.  jest tez wiadomo ze można zrzucać ostatniego dnia graczy żeby poprawić pick. Nie wiem czy możemy takie coś puścić, jak zajmiesz powiedzmy 5-6 miejsce to łatwo możesz „wydymac” biznesowego partnera. Nie było nigdy w fbx takiego dealu z protekcja wiec nie wiem… a swoja droga Po co Ci w ogóle ta protekcja, bez masowego zrzucania składu i tak pick w top10 Ci nie grozi?

@t_omko jak Ty byś to zinterpretował? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Tecu Nie ma nic o tym w regulaminie, czy można czy nie.  jest tez wiadomo ze można zrzucać ostatniego dnia graczy żeby poprawić pick. Nie wiem czy możemy takie coś puścić, jak zajmiesz powiedzmy 5-6 miejsce to łatwo możesz „wydymac” biznesowego partnera. Nie było nigdy w fbx takiego dealu z protekcja wiec nie wiem… a swoja droga Po co Ci w ogóle ta protekcja, bez masowego zrzucania składu i tak pick w top10 Ci nie grozi?

@t_omko jak Ty byś to zinterpretował? 

16te miejsce + u mnie wystarczy, że wypadnie do końca sezonu ktoś z trio Young, Giannis i Jokic i top10 jak najbardziej może być.

Nie wiem o jakim "dymaniu" piszesz, bo @goozman się na to zgodził i jak sam twierdzisz, ryzyko nie jest za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał:

Houston in: Herb Jones i pick OKC 23 top 10 protected (jeżeli tak można, ale chyba tak)

Houston out: Jalen Smith, Shake Milton, Andrew Nembhard

OKC in: Jalen Smith, Shake Milton, Andrew Nembhard

OKC out: Herb Jones i pick OKC 23 top 10 protected (jeżeli tak można, ale chyba tak)

 

Deal wchodzi w życie tylko jeżeli możemy robić protected top10 picki.

Zrzucam Aaron Wiggins i Juancho Hernangomez

@goozman @RonnieArtestics sprawdź czy ok.

ode mnie Ok na priv poszło. ja nie mam z ta protekcją problemu bo wg mnie ma ona tylko czysto teoretyczną możliwość zaistnienia (tak jak @Tecu pisał jedynie jakiś season ending kogoś z jego wielkiej trójcy)

 

1 godzinę temu, bulek napisał:

W mojej opinii Bey jest lepszy od Jonesa, Herb to bardziej typowy zadaniowiec, przy lepszej grze będzie przydatny w roto, ale nie tutaj. Może Goozowi chodziło o pick, nie wiem.

ja mam ich w bardzo podobnym przedziale, więc masz rację że pick ma tu znaczenie, ale jeśli jakaś tragedia nawiedzi OKC Teca to przeżyję


Bey to scorer na ok. 15 pkt przy 40% skuteczności, ok. 4-5 zbiórek, niecałe 2 asysty (w zeszłym sezonie miał 3 ale z Iveyem i Cadem mu juz tyle nie grozi), niecały steal, bez bloków

Herbert zadaniowiec ale 10 pkt przy lepszych FG%, zbiórki i asysty podobnie ale lepiej produkuje stocki (mocno punktowane w FP), no, i co u mnie zawsze ma znaczenie, po prostu bardziej go lubię

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ktoś chce ten supertalent Ayo Dosunmu potrzymać i popatrzeć spokojnie na jego rozwój ? Nie Oczekuje wiele, jedynie rolesa który gra coś lepiej niż zarabia w tym sezonie 

No i mam w miarę satysfakcjonujaca ofertę na stole, ale dam wam szanse jeszcze przebić do końca dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.