Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Krzemo napisał:

@goozman mogłeś coś zaproponować, teraz nie marudź 😋

nie no jak widzisz większy potencjał w gościu po zerwaniu ACL, który piernął akurat kilka fajnych meczów i w typie, który nie może wygryźć z pierwszego składu takiego tuza jak Looney od pewnej 55-60FP + typka, który pod nieobecność Hardena będzie solidnie produkował to nie mam pytań

ja nawet nie patrzę czy @evitacre kogoś będzie gonić czy nie, nie lubię takiego ordynarnego dymania. tankować też trzeba umić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, goozman napisał:

nie no jak widzisz większy potencjał w gościu po zerwaniu ACL, który piernął akurat kilka fajnych meczów i w typie, który nie może wygryźć z pierwszego składu takiego tuza jak Looney od pewnej 55-60FP + typka, który pod nieobecność Hardena będzie solidnie produkował to nie mam pytań

ja nawet nie patrzę czy @evitacre kogoś będzie gonić czy nie, nie lubię takiego ordynarnego dymania. tankować też trzeba umić

Ja nie wiem o co chodzi, akurat pod katem tankowania to jest zajebista paczka, bo Murray zanim wróci na swoje 50 będzie potrzebował czasu a Wiseman’a bym nie skreślał ( ale wiem ze akurat jestem w mniejszości tutaj). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, evitacre napisał:

Ja nie wiem o co chodzi, akurat pod katem tankowania to jest zajebista paczka, bo Murray zanim wróci na swoje 50 będzie potrzebował czasu a Wiseman’a bym nie skreślał ( ale wiem ze akurat jestem w mniejszości tutaj). 

medycyna idzie do przodu ale na palcach jednej ręki można policzyć guardów, który po ACLu grali nadal na wysokim poziomie (Baron Davis, Kyle Lowry) - a w przypadku Murraya, nawet w zdrowiu, chyba max średnia produkcja to ok. 45 FP. taka kontuzja zostaje w głowie, człowiek automatycznie przeciąża drugą nogę itd.. także w nim nie widzę żadnej wartości - dla Ciebie akurat pozbycie się bólu głowy.

Wiseman to w ogóle porażka, moja najgorsza 15ka ma większy potencjał :P

wypada pogratulować Ci zuchwalstwa - bo ja bym nawet wstydził się taki pack zaproponować :)

1 minutę temu, goozman napisał:

chyba max średnia produkcja to ok. 45 FP.

sorka miał 1 sezon na 52 FP..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, goozman napisał:

Wiseman to w ogóle porażka, moja najgorsza 15ka ma większy potencjał :P

To tylko świadczy o tym jak słabo potrafisz ocenić potencjał 😉 

 

3 minuty temu, goozman napisał:

sorka miał 1 sezon na 52 FP.

No, czyli 50tka :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

btw bulek zajebisty ten twój run po mistrza, przed sezonem oddałeś vanderbilta za free a teraz zostawiasz beala na benchu, weź jeszcze z trzy nowe ligi se zagraj to na pewno ci bedzie łatwiej wszystko ogarniać ;) 

Jeden mój slabszy dzien i od razu wrócil ciety język, brawo. A Beal? Trudno sie mowi, zapomniałem o wystawieniu składu.

Brawo @Krzemo za wiarę w Wisemana. Myślę, że słowo wiara jest tutaj kluczowe.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vic wyszedł na czoło i wygląda świetnie. Za nim mocna grupa w której najgorzej wyglądają, mimo wysokich miejsc @Tecu i @Tizz ze względu na małą ilość bidonów ;)

@evitacre przebija się z grupetto, wygląda na to, że zaraz dojdzie zasadniczą grupę :)

Walka wygląda interesująco, ciekawe czy znajdę jeszcze jakieś bidony by doszlusować w totalach, bo na razie wyglądam tam dramatycznie :(

 

image.png.9f9cafb4b7a4d56c51380a0537b787fa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mam trzech wyraznych liderów i każdy z nich opuscił już conajmniej jeden mecz, a najbardziej zdrowym z nich jest do tej poryDavis, którego na pewno trzeba podejrzewać o kolejne absencje w przyszłości, wiec nie jest zbyt ciekawie. Nikt nie wysłał mi nawet jednej oferty za Siakama, wiec jestem zmuszony przeczekać chwilowy szpital. Jesli moje big3 zagra te 85% swoich spotkań to będę w grze bo druga linia wygląda dobrze. 
 

Jerami mnie mocno zawodzi, liczę ze nie bedzie robił 40fp cały sezon, a 50, oby tak było, wtedy bedzie dobrze. 
 

ps. Jak ktoś chce Siakama to tylko naprawdę fajne paczki, usłyszałem od kogos wczoraj ze Siakam jest wiecznie połamany, nie, nie jest, najmniej meczy w sezonie w karierze zagrał 56, i zagrał łącznie około 85% możliwych meczy w karierze, wiec to nie jest recydywista połamaniec, tylko bardzo zdrowy grajek! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vic bez żadnej kontuzji może być w kurwe ciężki do przegonienia. Ba, jakiś rekord FBX może paść. Rano zobaczyłem statline Jevona Cartera i pomyślałem „na pewno ten c***ek Vic go ma w składzie” no i miałem racje :) dodatkowo luka w najgorszym meczu sezonu robi i tak prawie 70, a mikal Bridges trzasnął mu 91,5fp. Gratki @Vic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.