Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

@RonnieArtestics @goozman odjeżdżają, @Vic i @Tizz próbują dojść do ucieczki później grupa zasadnicza gdzie tempo nadaje dwóch liderów @TryczekSzukarek i @Tecu z zeszłego roku, za nimi czujnie @matek @Alonzo, @Sylvinho. się zagapił i musi z końca grupy doskakiwać, później grupa zasadnicza w której powstało zamieszanie i muszą się zdecydować czy gonią czy zostają, bo powoli kształtuje się grupetto, które ma inne cele @obi, @Pablo81 @Szulim @Krzemo

 

image.png.08526cfae95e343f5cfa515e97f77861.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiał szanowny Pan Jarek niedawno, król Warmii i Narni, gonimy, gonimy. Niech się tylko Adebayo ogarnie. Sprzedaż Zubaca była lekkim nieporozumieniem, na szczęście KPJ tez gra ładnie. No i Garland jeszcze nie wrócił, a jego 50-tki znacząco zmienią układ sił, więc nie, @RonnieArtestics nic jeszcze nie wygrałes.

Sprzedam Jalena i Grimesa, czyli fajne prospecty. Zważywszy jakie gówno gra Fournier, to raczej przed Grimesem jest przyszłośc, a nie przed tym snajperem od siedmiu boleści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po burzliwym początku i licznych próbach ucieczki, sytuacja się ustabilizowała i na czoło powrócili liderzy poprzedniej edycji @TryczekSzukarek i @Tecu. Tuż za nimi przyczajony, głodny @RonnieArtestics a później wyrównana grupa do 13tego miejsca do @Tocheck  @Sylvinho. odpada, czy to tylko chwilowa zadyszka? Reszta tworzy w miarę spójne grupetto, ale jeszcze jest możliwość przeskoczenia.

image.png.718940e16a0c956d580106449474afc8.png

 

 

 

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Nie chcę, by to źle zabrzmiało, ale @Tecu bazuje na potencjale gwiazd i bez punktujących rezerw będzie Tobie, Tecu, trudno gonić czołówkę w totalu, choć Vassell jak wróci to pewnie ustabilizuje sytuacje i z Jokiem, Grekiem i Trae do gonienia wystarczy, że rezerwy będą robić z 20 fpg. Niemniej na ten moment patrzę tylko na siebie, a jeśli od ostatniej tabelki przybyło 2,02, to jeśli ta tendencja się utrzyma, to mozna powiedzieć, że nie jest źle. A jeszcze nie wrócił Garland...Tak, to jest ten sezon, że w koncu trzeba wydobyć się z marazmu,  w jaki  się wkopałem przez długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bulek napisał:

Jest dobrze. Nie chcę, by to źle zabrzmiało, ale @Tecu bazuje na potencjale gwiazd i bez punktujących rezerw będzie Tobie, Tecu, trudno gonić czołówkę w totalu, choć Vassell jak wróci to pewnie ustabilizuje sytuacje i z Jokiem, Grekiem i Trae do gonienia wystarczy, że rezerwy będą robić z 20 fpg. Niemniej na ten moment patrzę tylko na siebie, a jeśli od ostatniej tabelki przybyło 2,02, to jeśli ta tendencja się utrzyma, to mozna powiedzieć, że nie jest źle. A jeszcze nie wrócił Garland...Tak, to jest ten sezon, że w koncu trzeba wydobyć się z marazmu,  w jaki  się wkopałem przez długi czas.

Jasne, że wiem, że moja średnia jest fałszywa, zdaję sobie z tego sprawę, ale skoro to jest tabelka na średnich to tak ją komentuję 😉

Wiadomo, totale wygrywają 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez mi się wydaje ze coś mało chciałeś za goberta 😛 ale evitacre mimo wszystko z tym składem chyba się nie ma co obawiać wiec lepiej ze krzemo pomógł jemu niż tryczkowi czy Vic 😛 


btw bulek zajebisty ten twój run po mistrza, przed sezonem oddałeś vanderbilta za free a teraz zostawiasz beala na benchu, weź jeszcze z trzy nowe ligi se zagraj to na pewno ci bedzie łatwiej wszystko ogarniać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.