Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Dla rookie @ernie9005 i @Reikai informacja, salary bierzemy z forum zawsze a nie z Yahoo, bo gracze którzy zagrali poniżej 31 spotkan maja osobno liczone salary ( w jaki sposób jest w regulaminie) 

Tu powinna być kara 2 tygodnie ban na FA. jako ze trochę czujemy się z Tecu winni ze wprost tego nie powiedzieliśmy żeby nie brac salary z Yahoo, to myślimy nad oddaniem wam spowrotem tej (ogromnej) kasy waivers, która wydaliście obaj na pobrania graczy których nie możecie pobrać. Ale ban wchodzi na pewno w życie i niestety wszystkie inne ruchy @ernie9005 tez musza być cofnięte jako ze Wall był pierwszy w kolejce priorytetów. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Dla rookie @ernie9005 i @Reikai informacja, salary bierzemy z forum zawsze a nie z Yahoo, bo gracze którzy zagrali poniżej 31 spotkan maja osobno liczone salary ( w jaki sposób jest w regulaminie) 

Tu powinna być kara 2 tygodnie ban na FA. jako ze trochę czujemy się z Tecu winni ze wprost tego nie powiedzieliśmy żeby nie brac salary z Yahoo, to myślimy nad oddaniem wam spowrotem tej (ogromnej) kasy waivers, która wydaliście obaj na pobrania graczy których nie możecie pobrać. Ale ban wchodzi na pewno w życie i niestety wszystkie inne ruchy @ernie9005 tez musza być cofnięte. 

Ale dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Spoko wierze Ci po prostu jakieś błędy Yahoo robi 

Jakiś Bug powstał bo zastanawialiśmy się tez u goozmana z Brandonem i Sharpem ze w czacie wczoraj pokazywało ze ich zrzucił a nadal byli w składzie 

Dzięki. 

Jakbym go zrzucił o 21.37 to może byłbym bardziej wiarygodny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Spoko wierze Ci po prostu jakieś błędy Yahoo robi 

Jakiś Bug powstał bo zastanawialiśmy się tez u goozmana z Brandonem i Sharpem ze w czacie wczoraj pokazywało ze ich zrzucił a nadal byli w składzie 

Sharpe to nie mój ale Brandona miałem ustawionego dopiero na dzisiejsze waivers i tak spadł. dziwne, że na czacie pisze że go zrzuciłem w czwartek.. wcześniej wywaliłem Kirę ale to była zdaje się środa..

 

stąd wniosek, że wpisom na czacie nie warto wierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, goozman napisał:

Sharpe to nie mój ale Brandona miałem ustawionego dopiero na dzisiejsze waivers i tak spadł. dziwne, że na czacie pisze że go zrzuciłem w czwartek.. wcześniej wywaliłem Kirę ale to była zdaje się środa..

 

stąd wniosek, że wpisom na czacie nie warto wierzyć

Sugerujesz, że sam się wygenerował taki wpis na czacie, żebym mógł pobrać wolnych graczy? Śmiała teza. Warto ją rozważyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ernie9005 napisał:

Sugerujesz, że sam się wygenerował taki wpis na czacie, żebym mógł pobrać wolnych graczy? Śmiała teza. Warto ją rozważyć.  

wydaje mi się, że w czwartek ustawiałem waiversów - i jakoś tę datę widać zapamiętuje w jakiś sposób czat yahoo. niemniej fizycznie zawodnik spadł dopiero dzisiaj - i to powinna być data wiążąca

 

podejrzewam, że z Brogdonem było podobnie - zaglądałem wielokrotnie dziś na ligę i dam sobie rękę odciąć, że nie był zrzucony przed rozdaniem waivers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to uznał, tak samo jest u @Tocheck z Sharpe. Jakiś bug.

Pytanie, może tu jest odpowiedź - czy można było w poprzednich latach (w sensie czy Yahoo pozwalało) zrzucać graczy pomiędzy begin season a waivers? Bo może jest tak, że Yahoo ich w tym czasie po prostu jak boomerang przywraca do składu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z @RonnieArtestics podjęliśmy decyzję o przywróceniu 80$ wydanych na TJ Warrena przez którego @Reikai przekroczył salary i dostał bana.

Jako rookie miał prawo nie zrozumieć wszystkich zasada w tym tej, że pensja jest brana z odpowiedniego działu na forum a nie tego co jest na yahoo. Przyznajemy się tym do błędu, może nie wytłumaczyliśmy dobrze, albo za mało.

Podjeliśmy decyzję o tym, że ban będzie, ale bez utraty gotówki, taka mniejsza kara dla rookie.

Oczywiście, jeżeli ktokolwiek nie będzie zgadzał się z tą decyzją, proszę o info na priv lub tutaj, zdajemy sobie sprawę, że jest to nieregulaminowe. Gwarantuję dyskrecję.

Reszta wszystko ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.