Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sezonie 2022/23

składy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11ULfPlU1kuLe0niPvZ7dUdBzhKzexe6tqWQJaI_w3Bo/edit#gid=449319454

 

Mamy cztery opuszczone zespoły. Szukamy jeszcze 3 nowych chętnych do gry bo @Alonzo już się zgłosił. Dla czterech nowych będzie szybki minidraft sposród dostępnych graczy (i picków w drafcie rookie) sposrod tych czterech opuszczonych zespołów : Toronto Raptors, Los Angeles Lakers, Atlanta Hawks, Chicago Bulls. Zapraszam do arkusza zapoznać się ze składami. Są naprawdę ciekawe nazwiska i można zbudować fajny zespół 
Nazwy drużyn bedzie można wybierać inne jesli się chce, według dostępnych jeszcze nazw. Jesli chcesz się sprawdzic w roli budowania swojego zespołu na lata w formacie fantasy Yahoo callowicie od podstaw to zapraszamy - jest niepowtarzalna okazja ( raz do roku w sumie powtarzalna). Jesli się wahasz bo nie miałeś styczności z fantasy to zachecam do zapoznania się z regulaminem ligi FBX a ja oprócz tego chętnie pomogę na priv objaśnić wszystko co i jak krok po kroku. W odróżnieniu do fbx1 u nas nie ma raczej wielkich wymagań podczas rekrutacji, nie bluzgamy też tyle. Jesli jako nowicjusz popełnisz karygodny błąd w ocenie dealu z jakims weteranem fbx to po prostu zablokujemy taki nierówny deal, nie ma żadnych innych kar za bycie słabym managerem. 
 

 

ps. Prawo do wybrania nazwy drużyny ma już @Alonzo bo zgłosił się jako pierwszy. Chyba znasz zasady jako weteran forum. wschod i zachod i stary podział na dywizje musi się zgadzac. Wiec wybierz se coś z dostępnych drużyn. 
 

ps2. Dla stałych graczy którzy czekają cierpliwie na „draftowy start offseason”. Draft rookie planujemy na druga polowe września, zaraz po minidrafcie. Kolejnosc draftu pojawi się w tym tygodniu jak pisałem już w drugim wątku. Narazie jest EuroBasket wiec mam nadzieje ze zdążymy z draftem rookie przed preseason w NBA i robimy co w naszej mocy żeby to ogarnąć 😊

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger przypiął/eła ten temat
9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

ps. Prawo do wybrania nazwy drużyny ma już @Alonzo bo zgłosił się jako pierwszy. Chyba znasz zasady jako weteran forum. wschod i zachod i stary podział na dywizje musi się zgadzac. Wiec wybierz se coś z dostępnych drużyn.

Hey,

Może być Toronto Raptors bo maja Mitchella i Herro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Hey,

Może być Toronto Raptors bo maja Mitchella i Herro :)

Chyba chodziło o samą nazwę z tych, które nie są zajęte. 

Z graczami będzie tak, że albo minidraft z worka graczy z tych zespołów, albo faktycznie będziecie wybierać konkretne drużyny z tych co zostały opuszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał:

Chyba chodziło o samą nazwę z tych, które nie są zajęte. 

Z graczami będzie tak, że albo minidraft z worka graczy z tych zespołów, albo faktycznie będziecie wybierać konkretne drużyny z tych co zostały opuszczone.

Miami Heat zajęte, czyli nazwa mi nie robi różnicy :)

Na czym polega ten minidraft? Gracze tych 4 klubów + FA są wrzucani do jednego worka i wybieramy wężykiem?

W sumie może być Boston Celtics - taki team mam w FBX#3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Na czym polega ten minidraft? Gracze tych 4 klubów + FA są wrzucani do jednego worka i wybieramy wężykiem?

Dokładnie. Uzgodnimy to jak będzie komplet zgłoszeń, aktualnie brakuje 2 osób.

Minidraft uatrakcyjnia grę, bo dobry moment na handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Miami Heat zajęte, czyli nazwa mi nie robi różnicy :)

Na czym polega ten minidraft? Gracze tych 4 klubów + FA są wrzucani do jednego worka i wybieramy wężykiem?

W sumie może być Boston Celtics - taki team mam w FBX#3 ;)

Bez FA jak coś. Tylko gracze z opuszczonych teamów i ich picki w drafcie rookies. Picki jeszcze nieznane. Będą w tym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                         
  Na sprzedaż mam Washingtona, Bambe, Bagleya, Bazely i Kuzmę ale jego nieco drożej.                                      
 
                                       
 
 
 
                                     
 
 
 
                                     
                                       
 
   
Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC

Na sprzedaż, wysłucham ofert.

Desmond Bane 24,2 44,95
Cole Anthony 22,3 44,2
Gary Trent Jr. 23,6 40,85
Devin Vassell 22 35,05
Herbert Jones 23,9 33,1
Killian Hayes 21,1 28,8
Bones Hyland 22 27,2
T.J. Warren   26,2
Terence Davis 25,3 19,65

W pierwszej kolejności sprzedam

Cole Anthony

Gary Trent

Najchętniej za picki i/lub tanich graczy.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowi są zmienić klub:

1 Paul George 32,3 60,3
2 Jimmy Butler 33 58,7
       
       
       
6 Ivica Zubac 25,5 38,85
7 Jarred Vanderbilt 23,4 36,2
8 Isaiah Stewart 21,3 35,1
9 Terry Taylor 23 30
10 Precious Achiuwa 23 29
11 Duane Washington Jr.   20,35
12 Taurean Prince 28 20
13 Quentin Grimes 22,3 17,8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, goozman napisał:

u mnie świętych krów nie ma również. oczywiście promocja na razie na tego babobija Bridgesa. dałem za niego mojego kochanego Damiena a od razu czułem, że mu źle z ryja patrzy..

Jeszcze w maju kurwowalem ze się pozbyłem go w obu fbxach, huehuehue. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. No to mamy zamknięte zapisy. 

@Alonzo @Reikai @ernie9005 jutro w tym temacie pojawi się minidraft dla was trzech. Na każdy wybór będziecie mieli 24h ale prosba do was, Bądźcie gotowi, aktywni przez najbliższe kilka dni na forum i draftujcie jak najszybciej, bo żebyśmy mogli zacząć też Draft rookie dla wszystkich wy musicie skończyć swój Draft najpierw. 

@ernie9005 jesteś ostatni wiec nie zostało ci dużo opcji ale możesz wybrać nazwę swojej drużyny z pośród tych: 

toronto, Chicago, new orleans, washington, Utah, Charlotte, Denver, Detroit, Indiana, Brooklyn, clippers, 

@Tecu odkryłem teraz po prostu, ze było już w zeszłym roku 9 nazw zespołów z eastern i 11 nazw z western wiec chyba już od dawna tutaj nie trzymamy się podziału i słusznie, bo nic ten podzial nie daje i nie ma on żadnej funkcji w fbx, stad pozwoliłem erniemu wybrać co chce. Ewentualnie jesli Ernie wybierze nazwę z wschodu i nie zabierze Pacers to ja mogę zmienić Suns na Pacers chętnie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Pewnie. No to mamy zamknięte zapisy. 

@Alonzo @Reikai @ernie9005 jutro w tym temacie pojawi się minidraft dla was trzech. Na każdy wybór będziecie mieli 24h ale prosba do was, Bądźcie gotowi, aktywni przez najbliższe kilka dni na forum i draftujcie jak najszybciej, bo żebyśmy mogli zacząć też Draft rookie dla wszystkich wy musicie skończyć swój Draft najpierw. 

ja będę raczej szybko wybierał - wrzućcie tylko jak możecie nazwiska dostępnych graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.